Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

3. Δεν τρεχω. Προσπεραστε ελευθερα.

Στην Εθνικη συνηθως παω με 160-170-180 και δεν με σταματανε ποτε στα μπλοκα των διοδιων, σε αντιθεση με κατι αλλα αμαξια που κραυγαζουν απο μακρια "Ειμαι γρηγορος" (σπόϊλερ "σαυρα", τρυπες στο καπω, αεροτομες τυπου Μαρτινι racing, φιμε τζαμια, φωτα νεον) και ας ειναι και αυτα 1400αρια σαν το δικο μου.

Καλως ηρθες καταρχην..ολα καλα και ωραια με την παρουσιαση σου,αλλα συγνωμη αυτα που κοκκινισα τα βρισκω αντιφατικα,μπορει να ειμαι εγω λαθος.

κατα δευτερον το club δεν εχει καμια ταμπελα που να λεει εχεις αλλαγμενη εισαγωγη πας σε meeting η εισαι μαμα κ δε πηγαινεις.εγω ας πουμε ξεκινησα να παω σε μια πανελληνια και να δω τα υπερτουμπανα για πρωτη φορα κ τι εγινε? :lol:

παρε τον συζυγο σου λοιπον εφοσον το θελεις και απλα δες το κλιμα μιας συναντησης του club :lol:

πιστεψε με τα μαμα αυτοκινητα που θα βρεις ισως ειναι περισσοτερα και απο τα πειραγμενα.

με λιγα λογια αυτο που ενωνει αυτη την παρεα ειναι η μαρκα του αυτοκινητου και οχι καποιο μπουρι..

οwners of volkswagen Οπως πολυ σωστα εγραψες..

Link to comment
Share on other sites

Σε παρατεταμενη κατηφορα, με ευνοϊκο ανεμο και κοιτοντας το κοντερ απο ψηλα.

Στην Εθνικη συνηθως παω με 160-170-180 και δεν με σταματανε ποτε στα μπλοκα των διοδιων

Θα παρουν της καραμπινες η mods για τα off topic tongue.gif

Οπα σε επιασα vaso :lol:

Το δικο μου αμαξακι για να παει 180!!! :lol: πρεπει να ειναι αλλο ενα μπροστα να το τραβαει :lol::cry::cry:

Αρα εισαι γρηγορη :lol:

Ισα ισα με εχουν σταματησει περισοτερες φορες με το taxi που ειναι "μαμα" παρα με το golfακι που ειναι ψιλοτουμπανο*

*( οπως λεμε ψιλοτακουνο ) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ Πασατούμπα και Παλιόπαιδο.

Ευχαριστω διπλά Doggy.

καλημέρα κ' απο μενα

ονομα: Γιώργος

ηλικία: 26

επάγγελμα: ναυτιλιακά

περιοχή: Π.Φάληρο

εκανα προσφατα την παραγγελεία για ενα Golf mkv GTI απο Βέλγιο, με παραλαβη Ιούνιο και θα το κατεβασω τον ¶υγουστο ;)

Θα ειναι το πρώτο μου VW. ¶λλα αμαξια που ειχα (εγω ή ο πατερας *γκουχ γκουχ*) μια Lancia HPE, μια BMW 316is, μια BMW 523i και ενα Land Rover Freelander.

Έχω καθισει στο τιμονι απο πολλά άλλα όμως όπως: Porsche Cayenne Turbo S, Porsche 911 (996) Carrera, Ferrari 355F1 spyder, Mercedes 350SLK και πιο ταπεινά όπως hyundai accent και το αγαπηπένο μου Daewoo (τότε....) Matiz που είχα ταράξει μέχρι να μάθω να οδηγώ :whistling:

Καλωσορισατε στην παρεα!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest galvert
καλως ορισατε παιδια!!!μακαρι να σας γνωρισουμε γρηγορα ολους!!!

μονο κοψτε τα off topic γιατι οι mods θα μας κυνηγησουν new_lol.gif

vw δε παιζει ακομα, απο αυγουστο και μετα

μπορω να ερθω με αμαξι του vw group ομως tongue.gif

Edited by galvert
Link to comment
Share on other sites

Tribal: Ελπιζω να σε δουμε με ολο το family σε καποια συναντηση...

Χαλάω την πιατσα σας φιλε μου. Εγω ειμαι κατα των μετατροπων/βελτιωσεων.

Εσεις ειστε Racing-Automotive club και εγω ειμαι μια απλή Ownwer of Volkswagen.

Eσεις τα "φτιαχνεται" και εγω το εχω "μαμα".

Εσεις κοντραρεστε και εγω παω στο ρελαντι.

Να φανταστεις ελεγα οτι δεν θα μου απαντησει κανεις.

=============================================================

K_M_l: Μπουνιες λεμε η πολαρα!!!!!!

Σε παρατεταμενη κατηφορα, με ευνοϊκο ανεμο και κοιτοντας το κοντερ απο ψηλα.

Στην Εθνικη συνηθως παω με 160-170-180 και δεν με σταματανε ποτε στα μπλοκα των διοδιων, σε αντιθεση με κατι αλλα αμαξια που κραυγαζουν απο μακρια "Ειμαι γρηγορος" (σπόϊλερ "σαυρα", τρυπες στο καπω, αεροτομες τυπου Μαρτινι racing, φιμε τζαμια, φωτα νεον) και ας ειναι και αυτα 1400αρια σαν το δικο μου.

"ολοι οι καλοι χωρανε" απλα εσυ θα εισαι κατι διαφορετικο απο μας... Καλη ειναι και μια διαφορετικη αποψη στο club!

Link to comment
Share on other sites

Tribal: Ελπιζω να σε δουμε με ολο το family σε καποια συναντηση...

Χαλάω την πιατσα σας φιλε μου. Εγω ειμαι κατα των μετατροπων/βελτιωσεων.

Εσεις ειστε Racing-Automotive club και εγω ειμαι μια απλή Ownwer of Volkswagen.

Eσεις τα "φτιαχνεται" και εγω το εχω "μαμα".

Εσεις κοντραρεστε και εγω παω στο ρελαντι.

Να φανταστεις ελεγα οτι δεν θα μου απαντησει κανεις.

Kαλωσόρισες Βάσω κ απο εμένα

Οταν πήγα στην πρώτη συνάντηση με τα παιδιά δεν ήμουν μέλος. Απλά με πήγε κάποιος γνωστός.

Πάνω στην συζήτηση ο doggy k o blackadder μου πρότειναν να γίνω μέλος.Τους είπα ότι εμένα η γκόλφω μου είναι μαμά και αυτοί με κοίταγαν λές κ κατέβηκα απο τον Αρη." Ποιός σου είπε ότι πρέπει το αμάξι σου πρέπει να είναι φτιαγμένο για να ανήκεις στην παρέα μας?" Ετσι λοιπόν απο τον Μάρτιο του 2005 ανήκω στην παρέα που δεν πρόκειται να σε κάνει να βαρεθείς ποτέ! Κ να είσαι σίγουρη ότι παραμένω "μαμα" μηχανικά τουλάχιστον.

Να ξέρεις ότι το κοινό που μας ενώνει είναι η αγάπη μας για τα vw κ όχι για το χταπόδι,την σκούπα,το βαρελάκι...

Κ απο ότι είδα σου απάντησαν πολλοί κ όχι για να στην πούν αλλα για να σε καλωσορίσουν κ σενα κ την οικογενειά σου κ το αμάξι σου.Σίγουρα θα χαρούμε πολύ να σε δούμε την Κυριακή στην συνάντηση με την οικογενειά σου όπως έρχονται κ άλλοι που κ που με τα παιδιά τους.

Φιλικά Σταυρούλα :D

Edited by silver4
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλος σας βρηκα,νεο μελος κι εγω.

το αυτοκινητο που ειχα ηταν μια alfa romeo gt 2,0.

σημερα παραγγειλα το eos 2,0fsi σε ασημι χρωμα με μπορντω καθισματα δερματινα.

βασικα πηγαινα να παραγγειλω το gti αλλα μολις ειδα το eos κατι με επιασε,ελπιζω να μην το μετανιωσω παντως και να το χαρω το αυτοκινητο,βασικα ποτε μου δεν ειχα cabrio αμαξι και δεν μου αρεσαν κιολας ομως το συγκεκριμενο μου εκανε το κλικ.ελπιζω να μεινω πολυ περισσοτερο ευχαριστημενος απο οτι ημουν με την alfa.

ειμαι απο ηρακλειο κρητης ειμαι 26 και λεγομαι γιαννης.

παιδια χαιρομαι πραγματικα που μπαινω κι εγω στην vw family και στο club σας.

ελπιζω να μην ηταν και πολυ offf topic το μηνυμα μου και θα ηθελα να μου πειτε αν εκανα σωστη επιλογη.

σας ευχαριστω.

Edited by taksidiotis
Link to comment
Share on other sites

Kαλωσόρισες Βάσω κ απο εμένα

Οταν πήγα στην πρώτη συνάντηση με τα παιδιά δεν ήμουν μέλος. Απλά με πήγε κάποιος γνωστός.

Πάνω στην συζήτηση ο doggy k o blackadder μου πρότειναν να γίνω μέλος.Τους είπα ότι εμένα η γκόλφω μου είναι μαμά και αυτοί με κοίταγαν λές κ κατέβηκα απο τον Αρη." Ποιός σου είπε ότι πρέπει το αμάξι σου πρέπει να είναι φτιαγμένο για να ανήκεις στην παρέα μας?" Ετσι λοιπόν απο τον Μάρτιο του 2005 ανήκω στην παρέα που δεν πρόκειται να σε κάνει να βαρεθείς ποτέ! Κ να είσαι σίγουρη ότι παραμένω "μαμα" μηχανικά τουλάχιστον.

Να ξέρεις ότι το κοινό που μας ενώνει είναι η αγάπη μας για τα vw κ όχι για το χταπόδι,την σκούπα,το βαρελάκι...

Κ απο ότι είδα σου απάντησαν πολλοί κ όχι για να στην πούν αλλα για να σε καλωσορίσουν κ σενα κ την οικογενειά σου κ το αμάξι σου.Σίγουρα θα χαρούμε πολύ να σε δούμε την Κυριακή στην συνάντηση με την οικογενειά σου όπως έρχονται κ άλλοι που κ που με τα παιδιά τους.

Φιλικά Σταυρούλα :(

καλα Σταυρουλα ζωγραφισες παλι...

Τι να πω εχεις ενα τροπο που τα λες....

Γι'αυτο σε παω

Wellllllllllllcooooooooommeee σε ολα τα νεα μελη....!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον ταξιδιώτη!! Καλορίζικο το αμάξι. Νόμίζω κανείς δεν μπορεί να σου πεί αν έκανες σωστή επιλογή. Εσύ θα το πείς αυτό σε λίγο καιρό. Υπομονή. GTI και EOS είναι εντελώς διαφορετικής κατηγορίας και φιλοσοφίας αυτοκίνητα (δεν έχει καμία σχέση το 2,0 fsi). Το μόνο σίγουρο φίλε είναι ότι έκανες ΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ!!! Alfa Rmeo - VW.

σε ευχαριστω φιλε μου,οντως ειναι τελειως διαφορετικη η κατηγορια των 2 αυοκινητων,μακαρι να μην το μετανιωσω.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΠΟΡΗΜΕΝΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΑΥΤΗ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΡΓΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ...

ΕΙΜΑΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 20 ΧΡΟΝΩΝ.

ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΣΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ.

ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ.

ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ 3d GOLF V 1.4 FSI ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΑΠΟ 12/2004 ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ.

Link to comment
Share on other sites

Welcome guys! Καλά να περνάτε μέσα από τις σελίδες της ανοιχτής κοινότητας!

¶ντε να σας δούμε και από κοντά σε κάποια από τις συναντήσεις μας!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα. :)

Με λενε Ανδρεα ,ειμαι 34,τρ.υπαλληλος

περιμενω ενα TSI τον Απριλη και μια κορη τον Αυγουστο. :)

Εκανα test drive το golf ,κολλησα ...και ειμαι καλα!!!!! :lol:

Καλως σας βρηκα. :thumbsup:

Μπραβο για το λειτουργικο forum αλλα και για το επιπεδο των topic αλλα και των μελων. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ονομα γιωργος

επαγγελμα φοιτητης στο τει χαλκιδας

αυτοκινητο polo 6n 1.4 16V

μενω στο ιλιον,αθηνα

προς το παρον του εχω βαλει μια σκουπα green κ ενα τελικο.....

ερχονται και αλλα

ελπιζω να σας δω κ απο κοντα

Edited by mpoukou22
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.