Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους!

Έχω γραφτεί εδώ και καιρό, γιατί έψαχνα πληροφορίες για το TransporterΤ3 που θέλω να αποκτήσω, αλλά είναι η πρώτη φορά που ποστάρω.

Δυστυχως όμως λόγω δουλειάς δεν έχω πολύ χρόνο να παρακολουθώ τα τεκτενόμενα μέσα στο φόρουν και διαβάζω μόνο ότι με ενδιαφέρει.

Μ'αρέσει που είστε ενεργή και δραστίρια παρέα!!

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε παίδες!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους και καλη χρονια. ειμαι νεο μελος εδω και 10-12 μερες. εχω ποσταρει 1-2 φορες αλλα λογω ελλειψης χρονου τωρα κανω συστασεις.εχω ενα jetta 1.6. απο ηρακλειο κρητης.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα! :)

είμαι ο θάνος είμαι 21 χρονων, από καματερό και μόλις απέκτησα ένα Polo 9N 1400 75hp

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του φορουμ.

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Kalimera kai apo mena! :)

eimai o thanos eimai 21 xronon, apo kamatero kai molis apektisa ena Polo 9N 1400 75hp

Καλώς ήρθες Θάνο.Καλή διαμονή!

¶ν μπορείς γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

Kalimera kai apo mena! :)

eimai o thanos eimai 21 xronon, apo kamatero kai molis apektisa ena Polo 9N 1400 75hp

Καλως ηρθες στην παρεα μας. :D:D Χρονια πολλα για χθες :D και καλοριζικο :lol::lol::thumbsup: το καινουργιο σου αμαξι.

Link to comment
Share on other sites

Κώστας από Ξάνθη. Ετών 22 κ έχω ένα Mercedes CLK.

Υ.Σ. Έχω account σε πολλά αυτοκινητιστικά forum Ελληνικά κ ξένα, αλλά πρώτη φορά μου ζητάνε να κάνω παρουσίαση για να μη μου σβήσουν μια αγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας. :thumbsup::thumbsup: Χρονια πολλα για χθες :thumbsup: και καλοριζικο :thumbsup::thumbsup::thumbsup: το καινουργιο σου αμαξι.

Καλώς σας βρήκα!Σ'ευχαριστώ πολύ!Ωραία το πειραμε τώρα ομως πρεπει να το κανουμε κουκλακι ;)

@Metal Drummer

Sorry φίλε μου μετα διαβασα σχετικα με τα greeklish και τα posts!είχα συνηθησει απο αλλού :angry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα. Ονομάζομαι Λάζαρος΄,ετών 25 και ζώ μεταξύ Θεσσαλονίκης-Κατερίνης. Απο το 2004 έχω ένα ενα ταπεινό Golf 1.6 FSI. Μέχρι τώρα συνάντησα ελάχιστα προβλήματα και το αμάξι το αγαπώ πάρα πολύ. Η μόνη μου στεναχώρια είναι πως το 2004 δεν υπήρχαν τα TSI,οπότε αμα υπάρξει στο μέλλον λύση μεταμόσχευσης καρδιας απο GOLF GT θα αρχίσω να το σκεφτομαι και εγώ έντονα!

Edited by lary7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, η λύση που αναφέρεις υπάρχει. Το θέμα είναι στο value for money.

Δεν έχεις και άδικο. Αλλά να δώσω την Γκολφω με 30.000χλμ και αριστη κατάσταση για 12-13 χιλιαρικα οπως μου είπαν στην αντιπροσωπεία και να δώσω άλλα 10.000+ για αυτα τα 50+ αλογα στο δικό μου μυαλό δεν παίζει με την καμία.Αμα γνωρίζεις τιμές στο περίπου για τέτοιες 'μαμα' μετατροπές θα σου ήμουν υπόχρεως!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σαs παιδιά, καλός σας βρήκα!!!

είμαι ο κώστας 22 χρόνον έχω ένα opel astra gtc 1.6Turbo

...Μην αναρωτιέστε πως γράφτηκα στο forum σας..η απάντηση είναι απλή,

η περιέργεια μου να γνωρισω vw-ατομα!! :D

τα λεμε!!

Link to comment
Share on other sites

καλημσπερες και καλως σας βρηκα παιδια!

με λενε Χριστοφορο και εχω ενα fabia με τα 116,ειμαι απο Ευβοια και ειμαι φοιτητης οδοντοτεχνικης...θα χαρω πολυ να σας γνωρισω ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.