Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Γεια σας και απο εμενα,σε καμμια 10αρια μερες παραλαμβανω ενα jetta tsi.

Συγχαρητηρια για το forum στους ιθυνοντες,και στους υπολοιπους καλη συνεχεια.....

Edited by martsoukos
Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
καλως ηρθες και καλοριζικο το jetta σου.καλες βολτες και καλα ποσταρισματα :D:lol:

νατα και τα JET !!!! ελα να μεγαλονει το σμηνος :lol::lol: wellcome boy και καλα ποσταριματα

Link to comment
Share on other sites

νατα και τα JET !!!! ελα να μεγαλονει το σμηνος :D:lol: wellcome boy και καλα ποσταριματα

Για μενα δεν εχει συγχαρητηρια για το jet-ta? fire.gif Σμηναρχε δε σε βλεπω καλα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Γεια σας παιδια.

Με λενε Αντωνη ειμαι 37 ετων και ειμαι απο Θεσσαλονικη.

Αυτοκινητο: Corrado G60.

Eδω θα ειμαστε και θα τα λεμε. ;)

καλώς ήρθες φιλέ μου στην τεραστία και όμορφη παρέα μας καλά ποσταρισματα

έλα να γεμίζουμε με g-lander και τουρμπίνες ποπό μεγαλώνει το σμήνος μου ;):D

Edited by ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.

Με λενε Αντωνη ειμαι 37 ετων και ειμαι απο Θεσσαλονικη.

Αυτοκινητο: Corrado G60.

Eδω θα ειμαστε και θα τα λεμε. :lol:

Γεια σου Αντωνη και καλως μας ηρθες στο vwclub.

Ευχομαι να περασεις special.

Καλη διαμονη και καλα postαρισματα.

Πολλα μελη απο Θεσ/κη..... Χαιρομαι για αυτο :lol::lol:

Θα σε περιμενουμε να σε δουμε σε καποια απο τις επομενες συναντησης μας

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Αντώνη στην παρέα μας, και ωραία επιλογή nickname :lol: ταιριάζει γάντι με τέτοιο αυτοκίνητο!

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας ρε αλάνια.Σας γράφω απο αρκαδία και με λενε Σταύρο.Εχω κάποια σχέση με τα vw αν και δεν ειμαι και ειδικός.Θα προσπαθήσω να προσφέρω οσα μπορώ στο φόρουμ.Γράφτηκα γιατι μου φάνηκε ενδιαφέρον,με ποικιλία αποψεων,πολυφωνία και συμμετοχή ατόμων με υπεύθυνη αποψη και τεχνογνωσία.!Να στε όλοι καλά και συγχαρητήρια για την κοινότητα που έχετε δημιουργήσει.!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι ο Κώστας από θεσσαλονίκη και σπουδάζω ΗΜΜΥ στην Ξάνθη.Είμαι 19 χρονών και οδηγώ ένα Golf 3 1.6 το γερμανικό με τα 80 αλογάκια περίπου.Ο κινητήρας είναι full stock,ενώ εξωτερικά το αυτοκίνητο φοράει ζαντες και μια αεροτομή.Αυτα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ειμαι ο Νικος και κατοχος ενος Golf V GT Sport και ενος Fiesta ST. Ειμαι 31 και αποφασισα να μαθω μερικα παραπανω για το νεοαποκτηθεν Golfaki μου.

Μιας και ειμαι και στην ομαδα διαχειρησης του FordNetwork.gr επιτρεψετε μου να σας μεταφερω τους φιλικους μας χαιρετισμους και να δωσω συγχαρητηρια για την πολυ ομορφη παρεα σας.

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας ρε αλάνια.Σας γράφω απο αρκαδία και με λενε Σταύρο.Εχω κάποια σχέση με τα vw αν και δεν ειμαι και ειδικός.Θα προσπαθήσω να προσφέρω οσα μπορώ στο φόρουμ.Γράφτηκα γιατι μου φάνηκε ενδιαφέρον,με ποικιλία αποψεων,πολυφωνία και συμμετοχή ατόμων με υπεύθυνη αποψη και τεχνογνωσία.!Να στε όλοι καλά και συγχαρητήρια για την κοινότητα που έχετε δημιουργήσει.!
Γεια σας είμαι ο Κώστας από θεσσαλονίκη και σπουδάζω ΗΜΜΥ στην Ξάνθη.Είμαι 19 χρονών και οδηγώ ένα Golf 3 1.6 το γερμανικό με τα 80 αλογάκια περίπου.Ο κινητήρας είναι full stock,ενώ εξωτερικά το αυτοκίνητο φοράει ζαντες και μια αεροτομή.Αυτα!
Γεια σας ειμαι ο Νικος και κατοχος ενος Golf V GT Sport και ενος Fiesta ST. Ειμαι 31 και αποφασισα να μαθω μερικα παραπανω για το νεοαποκτηθεν Golfaki μου.

Μιας και ειμαι και στην ομαδα διαχειρησης του FordNetwork.gr επιτρεψετε μου να σας μεταφερω τους φιλικους μας χαιρετισμους και να δωσω συγχαρητηρια για την πολυ ομορφη παρεα σας.

Καλως μας ηρθατε.

Ελπιζουμε να βρειτε οτι ψαχνετε μεσα απο τα θεματα του vwclub.

Καλη διαμονη και καλα postαρισματα.

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας ρε αλάνια.Σας γράφω απο αρκαδία και με λενε Σταύρο.Εχω κάποια σχέση με τα vw αν και δεν ειμαι και ειδικός.Θα προσπαθήσω να προσφέρω οσα μπορώ στο φόρουμ.Γράφτηκα γιατι μου φάνηκε ενδιαφέρον,με ποικιλία αποψεων,πολυφωνία και συμμετοχή ατόμων με υπεύθυνη αποψη και τεχνογνωσία.!Να στε όλοι καλά και συγχαρητήρια για την κοινότητα που έχετε δημιουργήσει.!

Καλως μας ήρθες Σταύρο.Αρκαδία απο που ακριβώς είμαι και εγώ απο εκεί.

Καλη διαμονη και καλα postαρισματα.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω κόσμοοοος!!

Καλωσήρθατε παίδεςςς!!!

Καλά να περνάτε μέσα από τις σελίδες του forum μας :lol:

Και με το καλό να σας δούμε και σε κάποια από τις συναντήσεις μας!

Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά σας παιδιά,Θανάσης απο Κομοτηνή.

Έχω ενα Passat 1.8T μοντ 2002,και θα ήθελα οπωσδήποτε να συμετάσχω σε κάποια απο τις επόμενες συναντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες στην παρέα μας Σάκη! Κι εμείς θα χαρούμε να σε έχουμε κοντά μας σε κάποια επόμενη συνάντηση.

Δυστυχώς μέχρι σήμερα οι πιο κοντινές για εσένα συναντήσεις γίνονται στην Κεντρική Μακεδονία και συνήθως στην Θεσσαλονίκη.

Βέβαια μπορείτε να προσπαθήσετε να οργανωθείτε στην Θράκη και Ανατολική Μακεδονία καθώς έχουμε μπόλικα μέλη από εκεί αλλά δεν έχει γίνει ποτέ κάποια συντονισμένη προσπάθεια για meeting.

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας, είμαι ο Ηλίας απο Αθήνα (Παλαιό Φάληρο).

Είμαι κάτοχος ενός Golf GTI Edition 30 (λευκό) εδώ και 2 εβδομάδες (2300 km) και όντας το πρώτο μου VW είμαι κατενθουσιασμένος!

Ελπίζω να μπορέσω να έρθω σε κάποιο απο τα επόμενα meeting να σας γνωρίσω!

P.S Είχα γραφτεί εδώ και καιρό απλά δεν συνηθίζω να γραφώ αμέσως μετά την εγγραφή σε forums (μειώνει το spam!)

Edited by lup0
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Ηλία. Αφού πήρες Golf για πρώτο σου VW γιατί αλλάζεις το όνομα lupo από το nickname σου;

Όσο για τα spam αν θέλουν ας σου δώσουν απάντηση οι webmasters. Δεν θα έχεις τέτοιο πρόβλημα από το forum μας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.