Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Παιδια καλησπέρα!

Ειμαι ο Γιωργος απο Θεσσαλονικη και ειπα να μπω και εγω στην παρεα σας καθως ειμαι κατοχος VW τα τελευταια 6 χρονια.

Για το club ειδα απο την εκδηλωση που εγινε στη Θεσσαλονικη την περασμενη Κυριακη.

Λοιπον ξεκινησα με ενα μεταχειρισμενο Polo 1.4 16v (6n) το 2002 και η φυσικη εξελιξη ηταν το Polo GTI (9N3) love.gif

Συγχαρητηρια για το site σας και απο περα θα τα λεμε συχνα!

Link to comment
Share on other sites

καλώς είρθατε παιδια Γιώργο και Δημήτρη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο εμενα με λενε γιωργο και εχω ενα λεον 1 φρ με σετ απ s3!!

Καλως σας βρηκα λοιπον!

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα και απο μενα! :D Με λενε Φωτη,ειμαι απο αλεξανδρουπολη και εχω στην κατοχη μου ενα μαυρο GOLF GTI MKV.

Προς το παρον το αμαξι φορα αναρτηση coilover KW Variant2 με αρκετο χαμηλωμα, φυμε μεμβρανες Lummar, οθονη DVD 2DIN Kenwood, Φιλτρο πανελ της K&N!

Καλως σας βρηκα!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και νέο μέλος. Τα τελευταία επτά χρόνια έχω ένα seat leon 1.6 και σε λίγο καιρό περιμένω το νέο απόκτημα golf variant 1.4. Ασχολούμαι με υπολογιστές. Καλώς σας βρήκα!

Link to comment
Share on other sites

Και νέο μέλος. Τα τελευταία επτά χρόνια έχω ένα seat leon 1.6 και σε λίγο καιρό περιμένω το νέο απόκτημα golf variant 1.4. Ασχολούμαι με υπολογιστές. Καλώς σας βρήκα!
Ωραίο αμάξι, μας προσπέρασε ένα τέτοιο στην εθνική οδό την Πρωτομαγιά και αν θυμάμαι καλά ήταν με Γερμανικές πινακίδες.

Καλωσορίσατε όλα τα καινούρια μέλη!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται παιδιά ...λέγομαι Πέτρος είμαι 21,έχω ένα κλασσικό mini..

γράφτηκα στο forum για ένα φίλο που έχει ένα golf mkIII το οποίο θέλει να δώσει...

θεώρησα καλύτερο να συστηθώ πρώτα..

πολύ ωραίο το forum σας και οργανωμένο..συνεχίστε τη καλή δουλειά.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.παρακολουθω καιρο το φορουμ και θέλω να σας συγχαρώ για την ωραία δυλειά.με λένε Δημήτρη από Λαρισά είμαι 25 ετών και περήφανος κάτοχος ενός golf gt μαμά προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

είμαι ο Γιάννης 27 Ιουλίων και περίφανος κάτοχος ενός polo 6n '99 16v. tongue.gif

Χαίρομαι που τα λέμε έστω και αργά μιας και παρακολουθώ καιρό το forum χωρίς να είμαι ενεργό μέλος.

Ετοιμαστείτε για καταιγισμό ερωτήσεων μιας και το polaki έχει αρχίσει και ζητάει!! :(

Edited by hoyas
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, ειμαι ο Παναγιωτης, 22 χρονων απο Αγια Βαρβαρα, φοιτητης και ασφαλιστικος συμβουλος.

Οδηγαω εδω και δυο χρονια ενα ασημι golf V, 1.4 fsi.

Το αυτοκινητο ειναι μεσα, εξω μαμα αλλα ευελπιστω σε εμφανισιακες κ μηχανικες μετατροπες στο αμεσο μελλον!

Η μονη αλλαγη που του εχω κανει ειναι οι 17αρες ζαντες απο Audi S3 με λαστιχο 225/45/17 dunlop sportmaxx.

Αυτα απο μενα, ανυπομονω για συναντησεις με το club!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.