Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

ιωαννα καλως ηρθες και επισημα

οπως ειπα και στον αρη εγω εχω λυσει αυτο το προβλημα σιγα μην εκανα εγγραφη σε 4 ατομα ξεχωριστα οποτε polotsik=οικογενεια polotsik και τελειωνει το θεμα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif αφου ως γνωστον ολη η οικογενεια ειναι μελοι του κλαμπ ;):lol:

δειτε και την υπογραφη μου ΕΙΜΑΣΤΑΝ 3 ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ 4 :D

Αντ και......................5 tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Νικο καλως μας ηρθες.

Ιωαννα καλως μας ηρθες και ηλεκτρονικα.

Τα ειπαμε και στο ATS.

Link to comment
Share on other sites

καλωσορίσατε όλα τα νέα μέλη και θα χαρούμε πολύ να σας δούμε σε κάποια από τις επόμενες προγραμματισμένες συναντήσεις μας....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

είμαι νέο μέλος στο club ,πρώτη φορα με vw τα προηγουμενα αθτοκίνητα που ειχαμε στη οικογένεια

ήταν FORD - LANCIA -TOYOTA.

Είμαι κάτοχος golf plus 1,4 tsi mode 2007/08 km 15000 αγορσμένο απο Καρέντα Συγγρού -χρώματος ασημένιο.

Εύχομαι να βρώ χρόνο και να τα πούμε απο κοντά (η 14 μηνών κόρη μας αποσπά σχεδόν όλο το χρόνο)

Link to comment
Share on other sites

πω... δεν είναι να λείψει κάποιος λίγες μέρες από τις σελίδες μας... χαμός γίνεται!!!

Καλώς ήρθατε παίδες και καλά να περνάτε στη παρέα μας!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους....

Ειμαι ο Γιαννης απο Καβαλα και ειμαι 18 χρονων....

Εδω και 9 μηνες ειμαι κατοχος ενος μαυρου GOLF TSI GT-sport με 140ps....

Το αυτοκινητο φοραει πλαινα μασπιε και πισω προφυλακτηρα απο GTI,φιμε μεμβρανες foliatec,και ελατηρια χαμηλωματος 2ποντα H&R....

Στην αναμονη ειναι:

εξατμηση χειροποιητη στον Παπαδοπουλο

ανταπτορας σκαστρας FORGE

panel φιλτρο Κ&Ν ή εσαγωγη της FORGE

προγραμμα δεν ξερω ακομη ποια εταιρια θα επιλεξω...

ζαντες 18' πιθανον OZ Ultraleggera ή 35th aniversary

μασκα μπροστηνη GTI

και τελος αεροτομη ????

Σιγα σιγα ολα θα γινουν.... :lol:

Αυτα.... sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά για να είμαι ειλικρινης έμαθα το site σας πάνω στην αναζήτηση μου για ένα μεταχειρισμένο golf41600 το οποιο αναζητώ ακόμα.είμαι φοιτητής αθηνα tongue.gif αυτά...

Edited by konstantinos passat
@Μεταφραση στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλωσορισες!!

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιουσες μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλωσορισες!!

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιουσες μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης.

αρκει να μου συγχωρησετε γιατι εχω κανει μερικα ακομα post ¨ετσι ¨)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλωσήρθατε!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τους πάντες.

Δημήτρης από Γιάννενα,

36 χρονών

Επαγγελματίας μελισσοκόμος

οδηγώ Golf 5 GT Με αρκετά πρόσθετα κυρίως αξεσουάρ (αξίας 3000€ +)

....

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε σε όλα τα νέα μέλη και σας εύχομαι και γω με την σειρά μου καλά ποσταρίσματα.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες.Ειμαι ο Γιωργος απο Ζωγραφου και πανευτηχης κατοχος ενος Golf tsi Gt sport.Σας παρακολουθω καιρο τωρα χωρις ποσταρισματα,τουλαχιστον μεχρι τωρα.Μπορω να πω οτι βοηθατε ολοι μεσα απο αυτες τις σελιδες. Ενα μεγαλο μπραβο και ευχαριστω για τις διαφορες και χρησιμες πληροφοριες.

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Γιωργο.

Σε περιμενουμε εσενα και ολα τα νεα μελη στην πανελληνια στο Γαλαξιδι να σας

γνωρισουμε και μεις απο επαρχια. ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα..

Είμαι ο Χριστόφορος από Βέροια, έχω Golf GT 122 Hp και κάποιος μου έκλεψε η έφυγε πάνω στον δρόμο το T από την μπροστινή επιγραφή του GT οποιος το βρει παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου... πιθανοί δρόμοι που μπορεί να χάθηκε είναι εγνατία οδός Βέροια-Θεσσαλονίκη στην Θεσσαλονίκη στα ανατολικά προς Πολίχνη κυρίως αλλιώς Καλαμαρια στα ανατολικά η οπουδήποτε μέσα στη Βέροια... οποιος το βρει η βρει τον φυγά που το έκλεψε του είμαι υπόχρεος... tongue.gif

P.S. .ελπίζω να επιτρέπονται τα greeklish γιατί δεν τα μπορώ τα ελληνικά.. χάνομαι στο πληκτρολόγιο.. thnx όσοι τα ανεχτούνε και sorry σε αυτούς που κουράζω με τα greeklish..

Edited by PAGOURISTAS
Μεταφραση στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.