Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλη την παρέα του VW Club! Με λένε Θεοδώρα είμαι 20 χρονών, φοιτήτρια και πριν λίγες μέρες απέκτησα επιτέλους το σκαθαράκι μου! Είναι μοντελο του '68,1200cc... Ελπίζω να τα πουμε κ απο κοντα καποια στιγμή! ;)

Βρε βρε βρε.... 2ο άτομο με σκαθάρι μέσα σε 2 βδομάδες! Ρεκόρ. Καλώς ήρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα του VW Club! Με λένε Θεοδώρα είμαι 20 χρονών, φοιτήτρια και πριν λίγες μέρες απέκτησα επιτέλους το σκαθαράκι μου! Είναι μοντελο του '68,1200cc... Ελπίζω να τα πουμε κ απο κοντα καποια στιγμή! ;)

Καλησπέρα θεοδώρα.....Είμαι το παιδί που είδες στον ΔΗΜΟ στον AUTOPAINTER..... που σου είπε και για το vwclub.....τελικά το πε ςκαι τοκανες και γράφτηκες....ΜΠΡΑΒΟ....

Καλωσορίσατε όλα τα νέα μέλη και καλά ποσταρίσματα.....Να περνάτε καλά μέσα από τις σελίδες της 1ης ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΛΕΣΧΗΣ......

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορίσατε όλα τα καινούρια μέλη!

Σωτήρη, σου ετοιμάζω και ένα ακόμη μέλος με Σκαραβαίο από την Λαμία. Τον ψήνω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!

Ειμαι ο Βλασης, 29 χρονων και ειμαι κατοχος ενος μαυρου GOLF TSI (140 ps) TREND(Y)LINE η' Σαμπρελον οπως το λεω!!!

Προς το παρων δεν εχει ακομα τιποτα ιδιαιτερο. Φιμε, φρυδακια, ενα φιλτρακι k&n και ενα ηχοσυστηματακι.

Τα υπολοιπα θα ακολουθησουν συντομα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορίσατε όλα τα καινούρια μέλη!

Σωτήρη, σου ετοιμάζω και ένα ακόμη μέλος με Σκαραβαίο από την Λαμία. Τον ψήνω...

¶ντε... τουλάχιστον να μην μένει από υπερχείληση μόνο το δικό μου... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

πΙΣΥΕΎΩ ΝΑ ΔΈΧΕΣΤΕ ΚΑΙ ΜΈΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΈΧΟΥΝ GOLF.

Φίλε μου εδώ είναι vwclub,άρα για τα μοντέλα της vw.Και vw να μήν έχεις πάλι καλοδεχούμενος είσαι :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους και απο μένα! είμαι ο Θωμάς 25 ετών απο Αγρίνιο,στρατιωτικός και πριν ενα μήνα περίπου επένδυσα στο Golf gt sport 140. Μέχρι στιγμής είμαι εντυπωσιασμένος απο το όχημα. Στο τομέα της βελτίωσης ήδη του έχω βάλει φιμεδάκια και πισω προφυλακτήρα και εξάτμιση του gti. Αυτα μέχρι στιγμής...αααα να ενημερώσω ότι την 18/11 με στούκαρε ένα ΓΙΔΙ και τώρα είναι αντιπροσωπεία για φτιάξιμο...sniarf sniarf :). Αυτά τα ολίγα, τα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!

Ειμαι ο Βλασης, 29 χρονων και ειμαι κατοχος ενος μαυρου GOLF TSI (140 ps) TREND(Y)LINE η' Σαμπρελον οπως το λεω!!!

Προς το παρων δεν εχει ακομα τιποτα ιδιαιτερο. Φιμε, φρυδακια, ενα φιλτρακι k&n και ενα ηχοσυστηματακι.

Τα υπολοιπα θα ακολουθησουν συντομα!!

Γειά σε όλους και απο μένα! είμαι ο Θωμάς 25 ετών απο Αγρίνιο,στρατιωτικός και πριν ενα μήνα περίπου επένδυσα στο Golf gt sport 140. Μέχρι στιγμής είμαι εντυπωσιασμένος απο το όχημα. Στο τομέα της βελτίωσης ήδη του έχω βάλει φιμεδάκια και πισω προφυλακτήρα και εξάτμιση του gti. Αυτα μέχρι στιγμής...αααα να ενημερώσω ότι την 18/11 με στούκαρε ένα ΓΙΔΙ και τώρα είναι αντιπροσωπεία για φτιάξιμο...sniarf sniarf :D. Αυτά τα ολίγα, τα λέμε.

Καλως μας ηρθες Βλαση και Θωμα?

Θωμα στον Καψιωχα το εχεις το αμαξι?

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Βλαση και Θωμα?

Θωμα στον Καψιωχα το εχεις το αμαξι?

Ναι φίλε μου...μέχρι την παρασκευή θα ειναι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μένα φίλοι μου! Είμαι ο Γιάννης απο Ηράκλειο Κρήτης και προς το παρόν δεν έχω κάποιο VW στο γκαράζ μου (Peugeot 206 έχω!), αλλά ευελπιστώ πως σύντομα θα γίνω κάτοχος του απίθανου Scirocco!! Καλώς σας βρήκα λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας είμαι ο Δημήτρης απο Θεσσαλονίκη είμαι 18 και μένω Χαριλάου. Αυτοκίνητο ακόμα δεν έχω αλλά περιμένω σε 4μήνες το Scirocco 1.4TSI με 122ps εώς τότε βολεύομαι με του πατέρα μου ένα Audi_quattro_1.8_turbo μοντέλο 2001! :lol:

Edited by dIMITRIS_sCIROCCO_1.4TSI
Link to comment
Share on other sites

Με λενε Αντωνη, ειμαι μονιμος στην Π.Α, 32 χρονων, Αθηναιος (καλως ή κακως) και παντρεμενος με παιδι :wub: .

χαιρετω τους παλαιοτερους και καλως σας βρηκα (με ολη την σημασια)

μολις επεκτησα ενα μπλε passat '01 1.6 facelift (B5.5) με 95 χχλμ. hearts.gif σε αριστη κατασταση και συντομα θα ανεβασω φωτο να μου πειτε γνωμες.

πριν ειχα ενα corolla g6 1.6 του '01 και αναγκαστηκα να το δωσω και να ξαναγινω γερμανος, λογω ενος μπομπιρα που ηρθε για να μεινει... :wacko:

πριν την "σχιστοματα" χαιρομουν ενα polo g40.

Edited by antoniss
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παίδες και απο εμένα, είμαι ένας πορωμένος golfακιας από την ιτέα φωκίδος.Αυτη την στιγμή έχω ένα golf gt αλλά ζαχαρώνω το R32 αν καταφέρω να βρώ τα φράγκα! tongue.gif

Το όνομά σου δεν μας είπες αλλά καλωσόρισες! Τώρα έχουμε πλέον 2 μέλη από Φωκίδα! :D Τ' ακούς nikos962?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.