Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Γεια σας κι από μενα , Κώστας από Κομοτηνή , πρόσφατος κάτοχος ενός Golf 6 , 1.4 TSI , 160 ps , Highline Edition 5D , με RCD 510 επάνω και Media In..

Τα υπόλοιπα στην συνέχεια και συγχαρητήρια για την δουλεία που γίνεται στο Forum..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα.

Κατοχος Golf V TSi 140HP manual εδω και 3 χρονια με 56000km αισιως στο οδομετρο.

Μπραβο για το forum το οποιο ειναι απο τα πιο πληρη και αρτια που εχω επισκεφθει.

Συγχαρητηρια σε διαχειριστες και χρηστες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα. Ονομάζομαι Σταύρος, είμαι κάτοικος Αθηνών και είμαι 31 χρονών. Εργάζομαι στον κλάδο της πληροφορικής ως μηχανικός ενώ πρόσφατα μεταπήδησα στον εμπορικό τομέα του IT (presales consultant).

Παρακολουθώ καιρό το forum σας ως επισκέπτης και έχω εντυπωσιαστεί από τα πολυ ενδιαφεροντα θεματα που συζητάτε, γι' αυτό και πήρα το "θάρρος" να γραφτώ. Αν και δεν έχω VW, ανήκω στην ευρύτερη οικογένεια του Group ως κάτοχος ενός Seat Leon II Cupra, Special Pack - ΜΥ2009.

Αυτά από εμένα και ελπίζω θα τα λέμε πλέον συχνότερα!

Keep up the good work :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους το ονομα μου ειναι Νικος Γεωργιαδης ειμαι μηχανολογος 33 ετων και δουλευω σε τεχνικο γραφειο. εδρα εχω την αθηνα αλλα αρκετους μηνες του χρονου μενω στο ηρακλειο κρητης. ειμαι αγαμος και θα ηθελα να παρω γυναικα κρητικια. εχω αγορασει εδω και δυο μηνες ενα GOLF V GTI με DSG μεταχειρισμενο μαμα!!! ολος ο μισθος για παρτη του...

Πιστευω και ευχομε στο forum αυτο να μην υπαρξει ποτε διχονια ή εμφυλιος πολεμος μεταξυ μελων.

Link to comment
Share on other sites

τι ειπες τωρα εσυ,ξερεις τι ειπες???εδω μεσα αν δεν τσακωθουν δεν εχει αξια το σιτε.....δεν νιωθουν καλα μεταξυ τους...δεν......εχουν γινει απειρες μαχες..εχουν φυγει μελη για αυτο το λογο.αλλα ακομη εδω δεν πεθαινει ,το σιτε....υπαρχει παντα νεο αιμα...και εσυ και εγω που μπορει να σκεφτομαστε και λιγο διαφορετικα..

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορίσατε Όλοι !! Εύχομαι καλή διανομή στο site μας και ελπίζω να βοηθηθείτε απο τα μέλη μας αλλα και να βοηθήσετε , ανταλλάσοντας απόψεις και εμπειρίες !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα.

Λέγομαι Βαγγέλης και είμαι από την Έδεσσα.

Είμαι ενός μήνα οδηγός και έχουμε στην οικογένεια ένα passat 1.8 (μοντέλο του 2000) και είμαι πολύ ευχαριστημένος για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθατε ολα τα μελη.

Πολλα passat βλεπω τωρα τελευταια.

Αντε να σας γνωρισουμε και σε καμια συναντηση

Link to comment
Share on other sites

Να καλωσορίσω και εγώ όλα τα νέα μέλη, και να απευθύνω σε όλους (διαχειριστές & μέλη) κάπου να γράφουν το όνομα τους για να γνωριζόμαστε και καλλίτερα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!με λενε παναγιωτη απο σαλαμινα!κατοχος μεχρι...σνιφ σνιφ σνιφ πριν απο ενα μηνα RX8!και ψαχνω αντικαστατη του,ελπιζω να το βρω εδω!!!ευχαριστω....

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι!

Καλά να περνάτε στις σελίδες του VWClub και φυσικά σας περιμένουμε να σας γνωρίσουμε και από κοντά σε κάποια από τις συναντήσεις μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι!

Καλά να περνάτε στις σελίδες του VWClub και φυσικά σας περιμένουμε να σας γνωρίσουμε και από κοντά σε κάποια από τις συναντήσεις μας!

καλωσορίσατε σε όλα τα νέα μέλη,καλά ποσταρίσματα και όπως είπε ο πρόεδρος σύντομα σε κάποιο meeting μας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!

Ειμαι καινουργιος στο κλαμπ και ειμαι κατοχος ενος Golf V Plus 140HP μοντελου 2007.

Ειμαι απο την Κορινθο και ελπιζω να τα λεμε συχνα απο εδω....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, καλώς σας βρήκα. :lol:

Νέα στο VWClub, μ' ένα golf tsi .

καλησπερα :o

καλως ηρθες στο πιο τελειο club!με τα πιο τελεια αυτοκινητα!!!!!!!!!!!και τους πιο τελειους οδηγους!!!!!!!!!!!!!

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στο πιο τελειο club!με τα πιο τελεια αυτοκινητα!!!!!!!!!!!και τους πιο τελειους οδηγους!!!!!!!!!!!!!

Από τον εαυτό σου κρίνεις; tongue.gif Γειά σου ανηψούλη :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.