Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

καλησπερα!

με λενε Σακη, και εδω και 4 μηνες μενω στη Λημνο. βασικα ειμαι απο Αθηνα (Κορυδαλλος και Καλογρεζα) αλλα λογω επαγγελματος (στρατιωτικος) για τα επομενα 2 χρονια θα ειμαι Λημνο. Αν και μηχανοβιος (HONDA TRANSALP 650cc) και μελος του club transalp, πριν απο 20 μερες αγορασα ενα GOLF IV οποτε αμεσως μπηκα και εδω... μπορω να πω οτι ενθουσιαστικα και με το αυτοκινητο, αλλα και με το site του club. πολυ καλη δουλεια. καλη συνεχεια σε ολους !!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!ειμαι ο σταυρος και μενω θεσσαλονικη...πριν απο 7 μερες εκλεισα το καινουργιο polo 1.4 85ps highline και το περιμενω πως και πως...και πριν αρχεισετε να με πυροβολειτε για το 1.2tsi δεν το πηρα διοτι δεν μπορω για αλλουσ λογουσ να περιμενω τοσο καιρο....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!!

Με λένε Στέλιο, είμαι 31 χρόνων και μένω Σέρρες.

Έχω ένα Skoda Octavia5 1,8TSI με πρόγραμμα,φιμέ και δερματίνες στο εσωτερικό.

Παρακολουθώ την μεγάλη παρέα σας καιρό τώρα, και μου αρέσει πολύ η ενημέρωση

που προσφέρετε οι γνώστες του αντικειμένου και η βοήθεια που δίνετε στα μέλη

που δεν έχουν τόσες γνώσεις (όπως εγώ!!) αλλά έχουν όρεξη να μάθουν και να

προσπαθήσουν το καλύτερο για την αδυναμία τους, το αυτοκίνητο τους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ειμαι ο Ηλιας

Αν και παρακολουθω το forum αρκετο καιρο, μολις πριν λιγο γραφτηκα

Πρωην κατοχος ενος polo MK2 fl coupe 1000cc (απλα απιστευτο αυτοκινητακι) το οποιο δυστηχως δοθηκε για αποσυρση :) για την αγορα του scirocco 1,4tsi το οποιο περιμενω

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα λέγομαι Χρήστος είμαι και μόλις χτες απέκτησα ένα passat 1600 fsi του 06 με 30.000km προς αντικατασταση ενος primera(δυστύχως ο ιαπώνας με απογοητευσε με την αξιοπιστια του). Είναι η τρίτη επαφη μου με γερμανικο αμάξι μέτα απο ένα opel corsa ενα astra που μου χαν αφήσει θετικές εντυπώσεις.Ελπίζω να συνεχιστεί το καλό!

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα λέγομαι Χρήστος είμαι και μόλις χτες απέκτησα ένα passat 1600 fsi του 06 με 30.000km προς αντικατασταση ενος primera(δυστύχως ο ιαπώνας με απογοητευσε με την αξιοπιστια του). Είναι η τρίτη επαφη μου με γερμανικο αμάξι μέτα απο ένα opel corsa ενα astra που μου χαν αφήσει θετικές εντυπώσεις.Ελπίζω να συνεχιστεί το καλό!

Καλώς ήρθες στο club!!!Kαλοτάξιδο το πλοίο σου και να είσαι σίγουρος ότι δεν θα το μετανοιώσεις για την αγορά που έκανες.mf_tshirt.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και απο εμενα σε ολους με λενε μιχαλη και εχω του group VAG αμαξι ενα FABIA 1.4 16V.

Εχει φιλτρο ελευθερας και ελατηρια APEX.

Ειμαι 34 ετων και ειμαι πωλητης σε αντιπροσωπια VolksWagen.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...με λενε Θοδωρη και πριν μια εβδομαδα εγινα κατοχος ενος Golf v gti μεταχειρισμενο...μεχρι στιγμης ειμαι απολυτα ευχαριστημενος...Στην οικογενεια εχουμε ακομα αλλo ενα golf 2 και ενα passat. Ελπιζω να περασω καλα μαζι σας!!! mf_tshirt.gifmf_tshirt.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Με λένε Βασίλη είμαι ιδιωτικός υπάλληλος και έχω μεγάλη τρέλα με τα αυτοκίνητα από τότε πού με θυμάμαι(29 ετων)!είμαι κάτοχος ενός άσπρου golf mkv gt 3θ.οι φιλοι με φωναζουν fuji(απο fujitsu). Εχω βιτσιο με την καθαριοτητα του αυτοκινητου. το golf το πηρα 9/08 και ειναι μαμα(μονο μεμβρανες εχω)!σας ευχαριστω ολους που με βοηθησατε μεσα απο τις σελιδες σας να καταλαβω καποια πραγματακια

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολο το κλαμπ.με λενε Σπυρο και ειμαι απο κερκυρα.εχω στην κατοχη μου ενα golf mk3 vr6 και το οποιο αγαπησα αμεσως μολισ αγορασα.δν το εχω πειραξει,το μονο που εχω αλλαξει ειναι εναν καταλυτη οπου εχω βαλει ποιο ελευθερο.τιποτε αλλο πιστευω δν χρειαζεται μιας και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο αυτο.χαρηκα πολυ που σας βρηκα παρεα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Με λένε γιαννη είμαι ιδιωτικός υπάλληλος και έχω μεγάλη τρέλα με τα αυτοκίνητα !είμαι 25 ετων.οι φιλοι με φωναζουν γιαννη αγγιανη απο την τρελα μου. !

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΜΕ ΛΕΝΕ ΘΕΟΦΙΛΟ Κ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ ΕΝΑ LEON FR.Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ Κ ΜΕΝΩ ΧΑΙΔΑΡΙ.ΤΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΟΠΩΣ ΕΝΑ REVO 1ο ΣΤΑΔΙΟ Κ ΕΝΑ INTERCOOLER.ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ CLUB.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.