Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Χαιρετώ και γώ με σειρα μου...

Όνομα: Κωστας

Επάγγελμα: Καραβανας

Ηλικία:25

Αυτοκίνητο: Υπο επεξεργασια.... εδω ειναι που χρειαζομαι την βοηθεια σας....

λοιπον εχουμε και λεμε..... ειμαι μεταξυ vw golf gt και leon 1.8 tsi sportup...

απο τη μια με βολευει πιο πολυ το μοτερ του λεον, μιας και 1.8, δεδομενου οτι τα χλμ που κανω ειναι αποκλειστηκα εγνατεια, αλλα κανω και αρκετα χλμ το χρονο (περιπου 600 την εβδομαδα)....

απο την αλλη θεωρω την ποιοτητα κατασκευης και συναρμολογησης του golf πιο καλη εναντι του λεον....

ο προβληματισμος μου μεταξυ των δυο αμαξιων εχει να κανει, στο golf με την αξιοπιστια του μοτερ... γιατι θα γραψει αρκετα χλμ και στο λεον με την ποιοτητα του μιας και εχω ακουσει πολλα παραπονα απο κατοχους (τριξιματα αναρτησης, καθισματων, παραθυρων κτλ)

γι αυτο λοιπον ζηταω την βοηθεια σας.... golf η leon????

σορρυ αν ειμαι off topic αλλα δεν ηξερα που αλλου να γραψω....

thank you προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Κώστα στην παρέα μας!

Εδώ είναι μόνο οι παρουσιάσεις των μελών και τα καλωσορίσματα! Δημιούργησε στην κατηγορία του Golf μια καινούρια συζήτηση γύρω από το θέμα σου, αν δεν υπάρχει ήδη ως θέμα σε κάποια συζήτηση. Μπορείς μάλιστα να το βάλεις και ως ψηφοφορία!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα, νέο μέλος του forum και λίγες μέρες πριν την παραγγελία ενός Golf VI TSI 160ps. Καλώς σας βρήκα :heart:.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω παιδες λεγομαι Γεωλδασης Σταυρος εχω ενα Passat 1.6L με λιγα πραγματα πανω φιμε μεμβρανες ζαντολαστιχα μεσαιο και τελικο καζανακι και εσωτερικα οργανα στην κολωνα και ηχεια στις πισω πορτες και φυσικα ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΥ ΠΟΙΟ SUPER CLUB ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ κολλημενο στο πορτμπαγκαζ. Μενω στα Γιαννενα και γουσταρω με χιλια την ολη φαση του club!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ CLUB.

Edited by stavros geoldasis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα ...

Πρόσφατα απέκτησα ένα golf ανθρακί 1,6 fsi του 2007 με 48000 χλμ σε ¶ριστη κατάσταση

Σήμερα είναι συνεργείο για τυπικό service ....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την οργάνωση του φόρουμ .

Θα τα λέμε συχνά μιας και έχω και γω το μικρόβιο της βελτίωσης του αγαπημένου μου αυτοκινήτου..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και από εμένα!

Το όνομά μου είναι Μάριος και εδώ και 4 μήνες έχει μπει στην οικογένεια και ένα πανέμορφο λευκό EOS 1.4TSI 160ps.

Το αυτοκίνητο είναι δώρο στον αδερφό μου, αλλά που και που το παίρνω και εγώ :thumbsup:

Και μιας και ο ίδιος δεν ασχολείται πολύ με τα fora, είπα να το κάνω εγώ.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους

Με λενε Φωτη...23 ετων...και εδω και 14 μερες οδηγω ενα ασημι Golf MK5 GT SPORT 122 hp...(μεταχειρισμενο...αλλα δεν γ@@@@...χαχαχαχα)...προς το παρων αφαιρεση μεσαιου καζανιου και πιο ελευθερη εξατμιση (ετσι το πηρα δεν φταιω εγω για τον θορυβο....)

Αυτααααααααα!!!!

Edited by Lowbaper
Link to comment
Share on other sites

welcome παίδες!!!

Καλά να περνάτε μέσα από τις σελίδες μας και για οποιεσδήποτε απορίες... εδώ είμαστε :cry:

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ο nionios, οι παλιοι με ξερετε και ελπιζω να γνωριστω με τους νεους!!!!!! μενω θεσσαλονικη

Καλώς τον Nionio !!!! Έχουμε γνωριστεί στο Ρυσιο :) Έχουμε οργανώσει μια εκδήλωση για τα Γενέθλια της Λέσχης στη Θεσσαλονίκη και θα χαρώ πολύ να σε δω ! Υπάρχει και περίπτωση να έρθει κι ο Golfakias ;)

Περισσότερες πληροφορίες εδώ : Συνάντηση Γενεθλίων 6 Χρόνων Vwclub - Βόρειας Ελλάδας

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω ολο το club! ονομαζομαι θοδωρης κ ειμαι 27 ετων. δεν ειμαι κατοχος οχηματος vw,αλλα παντοτε ημουν λατρης της συγκεκριμενης εταιριας! με τον αδερφο μου εχουμε καταστημα με ηχοσυστηματα αυτοκινητου στην καλλιθεα κ αφορμη για να γραφτω στο club, ηταν φιλαρακι μου μελος του club, που ουσιαστικα μου εκανε κ το λογαριασμο!

καλως σας βρηκα λοιπον,θα τα λεμε κ αν μπορω να βοηθησω σε καποιο θεμα ηλεκτρολογικης κ μη φυσεως,ειμαι στη διαθεση σας!!

Edited by tsokassound.gr
Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθατε ολα τα μελη.

Σταυρο εμεις τα ειπαμε και απο κοντα και χαρηκα πολυ.

Νιονιο εγω χρωσταω κατι. Τα παγουρια δεν ξεχνουν. Σε περιμενω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, με λενε χρηστο και εδω και μια εβδομαδα οδηγω ενα gti mk6 dsg κοκκινο! αν και πρωην κατοχος ενος subaru impreza το αυτοκινητο ειναι με λιγα λογια απιστευτο!!!σημερα το δοκιμασα σε διαδρομη με παγο προς παρνηθα και ενθουσιαστικα!αν και εχω οδηγησει πολλα γρηγορα αυτοκινητα αυτο δεν το χορταινω!μπραβο στην vw μπραβο και στο forum!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας απο Ηρακλειο Κρητης...

Με λενε Αντωνη και ειμαι περηφανος και πανευτυχης κατοχος Seat Leon Cupra....

Καλως σας βρηκα,αν βλεπω αρκετες γνωστες φατσες εδω μεσα...

:thumbsup:

Welcomeeeeee welcomeeee to the VW CLUB .........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.