Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους

με λενε Σπυρο απο αθηνα

απο μεσα 2007 ειμαι κστοχος ενος seat leon cupra 2 full stage 2+

το αμαξι ειναι πυροβολο κ δεν εχω εως τωρα κανενα προβλημα

Υ.Γ ενδιαφερομαι για ανταλλαγη με suv (tiguan, Q5) εαν προκυψει μιας κ απο εργενης γιναμε 3 στην οικογενεια

Edited by train to be the best
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παιδιά, μόλις πούλησα λόγω πολλών προβλημάτων αλλά και οικονομικών δυσκολιών ένα Fabia (χωρίς να φταίει το συγκεκριμένο αμάξι, αλλά και όλα τα παρεμφερή, όπως και το ιμπιζα που είχα πριν) και πλέον είμαι ο κάτοχος ενός Golf mk3, 1600, 75 ίππων, 94Ά.

Είναι σε αρίστη κατάσταση για τα χρόνια του, με 130.000 κμ, βιβλίο σέρβις, 1 χέρι, νέο δίσκο πλατο, ιμάντας εκεντροφορου, ατρακαριστο, και αβαφτο. Καλό δεν ακούγεται?

Τιμή 1350 ευρώ. Τώρα θέλει λαστιχάκια και ύφασμα ουρανού γιατί έχει κρεμάσει, όπως και μια ντιζα αμπραγιάζ και ευθυγραμηση. Πάντως είναι πολύ ξεκούραστο και ευχάριστο με γλυκιά ροπή και καθόλου άσχημες επιδόσεις.

Απλά θέλω να ρωτήσω κάτι, επειδή έχει 2-3 γρατζουνιές στα χείλια των φτερών, είναι ιδανική φάση να τις καλύψω με τα πλαστικά μαύρα φρύδια. Ξέρει κανείς που μπορώ να τα βρω καινούργια αλλά φτηνά, και ίσως και όχι γνήσια, γιατί η VW τα έχει για χρυσάφι! (η έστω και καλά μεταχειρισμένα)

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθατε ολα τα μελη.

Γιωργο δεν ξερω εαν βγαινουν ακοματα τα φρυδακια αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Nα παρουσιαστώ επίσημα και εγώ παιδιά.

Στάθης από Αθήνα και με το νέο απόκτημα πλέον στα χέρια μου:

th_MyGolfVI.jpg

Edited by stakyrTSI
Link to comment
Share on other sites

Nα παρουσιαστώ επίσημα και εγώ παιδιά.

Στάθης από Αθήνα και με το νέο απόκτημα πλέον στα χέρια μου:

th_MyGolfVI.jpg

Στάθη πανέμορφο το απόκτημά σου! Εύχομαι να το χαρείς. Καλοτάξιδο!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παίδες με λενε Παντελή είμαι απο πελοπονησσο και έχω λεον , ε και λεω κατι θα βρω και εδω, έχεται πολύ πραμα εσεις βλεπω και είπα να γραφτώ new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά ......

Γιάννης από Αγιο Νικόλαο Κρητης. Ειμαι και εγώ ενας ευτυχής κάτοχος Golf VI

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε παίδες!

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia. eimai enas katoxos golf iv 1400 , kai ...

prin 2 meres apektisa pia to polupothito gia mena tropetaki..1.8t..!

kserw oti genikotera oi apopseis diaferoun sto thema tou tropetou..

omws auto einai kati pou tha to suzitisoume fantazomai kai se diaforetiko topic..

kalws sas vrika loipon olous..kai me to kalo na sas dw apo konta..

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia. eimai enas katoxos golf iv 1400 , kai ...

prin 2 meres apektisa pia to polupothito gia mena tropetaki..1.8t..!

kserw oti genikotera oi apopseis diaferoun sto thema tou tropetou..

omws auto einai kati pou tha to suzitisoume fantazomai kai se diaforetiko topic..

kalws sas vrika loipon olous..kai me to kalo na sas dw apo konta..

ξεκινα και μην ακους κανεναν... :pardon::lol::thumbsup:

υ.γ:προσπαθησε να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες γιατι το greeklish απαγορευεται βαση των κανονων του forum...φιλικα παντα

Link to comment
Share on other sites

ξεκινα και μην ακους κανεναν... :pardon::lol::thumbsup:

υ.γ:προσπαθησε να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες γιατι το greeklish απαγορευεται βαση των κανονων του forum...φιλικα παντα

Οκ..ευχαριστω για την ενημερωση... Το καλο ειναι οτι υπαρχει πολυ ορεξη για την μετατροπη...

Link to comment
Share on other sites

Στάθη πανέμορφο το απόκτημά σου! Εύχομαι να το χαρείς. Καλοτάξιδο!!

Eυχαριστώ πολύ!Και 2 ακόμη photo:

Με τις Titanium μεμβράνες στα μπροστινά τζάμια:

th_DSC00109.jpg

Και με το νέο σηματάκι στην 5η πόρτα:

th_DSC00108.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ...ονομάζομαι Αρίστη και κατάγομαι απο το Βόλο.Είμαι φοιτήτρια Νομικής και ασχολούμαι ερασιτεχνικά με την αυτοκίνηση.Ενα νέο κεφάλαιο άνοιξε στη ζωή μου όταν λίγο πριν αναχωρήσω για Θεσσαλονίκη γνώρισα τον Παναγιώτη (activious)...

Εχω την τιμή να συγκαταλέγομαι στα μέλη του vwclub πανελληνίως και να απολαμβάνω τα προνόμια που απορρέουν από τη συμμετοχή μου!

Ενας νέος κόσμος ανοίγεται μπροστά μου και δηλώνω έτοιμη να τον εξερευνήσω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ...ονομάζομαι Αρίστη και κατάγομαι απο το Βόλο.Είμαι φοιτήτρια Νομικής και ασχολούμαι ερασιτεχνικά με την αυτοκίνηση.Ενα νέο κεφάλαιο άνοιξε στη ζωή μου όταν λίγο πριν αναχωρήσω για Θεσσαλονίκη γνώρισα τον Παναγιώτη (activious)...

Εχω την τιμή να συγκαταλέγομαι στα μέλη του vwclub πανελληνίως και να απολαμβάνω τα προνόμια που απορρέουν από τη συμμετοχή μου!

Ενας νέος κόσμος ανοίγεται μπροστά μου και δηλώνω έτοιμη να τον εξερευνήσω...

Καλώς μας ήρθες κι επίσημα !!! Εδώ θα μπορείς να ενημερώνεσαι για τις συναντήσεις μας στη Θεσσαλονίκη ( Night Cruisin'? @ Θεσσαλονίκη Πάμε που πάμε, ας πάμε μαζί! )

Θα είσαι μια γυναίκα και θα σ' έχουμε στα ώπα ώπα !!! ;):blink::)

Σε περιμένουμε στην επόμενη συνάντηση μας !!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ...ονομάζομαι Αρίστη και κατάγομαι απο το Βόλο.Είμαι φοιτήτρια Νομικής και ασχολούμαι ερασιτεχνικά με την αυτοκίνηση.Ενα νέο κεφάλαιο άνοιξε στη ζωή μου όταν λίγο πριν αναχωρήσω για Θεσσαλονίκη γνώρισα τον Παναγιώτη (activious)...

Εχω την τιμή να συγκαταλέγομαι στα μέλη του vwclub πανελληνίως και να απολαμβάνω τα προνόμια που απορρέουν από τη συμμετοχή μου!

Ενας νέος κόσμος ανοίγεται μπροστά μου και δηλώνω έτοιμη να τον εξερευνήσω...

Καλως Ορισες και επισημα στο VW CLUB.ευχομαι να περασεις καλα μεσα στο forum αλλα και στις διαφορες συναντησεις που θα κανουμε σε διαφορες πολης της Ελλαδας...

απο εδω θα μπορεις να πληροφορησε για τις συναντησεις της περιοχης μας...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Καλως Ορισες και επισημα στο VW CLUB.ευχομαι να περασεις καλα μεσα στο forum αλλα και στις διαφορες συναντησεις που θα κανουμε σε διαφορες πολης της Ελλαδας...

εδω

lick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.gif

Δεν θα μας πάρεις την Αρίστη κι ούτε θα εξαφανίσεις το πόστ μου για τις συναντήσεις στη Θεσσαλονίκη !! :p :p :p :p :p :p

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :blink:;):):thumbsup::p :p :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

lick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.gif

Δεν θα μας πάρεις την Αρίστη κι ούτε θα εξαφανίσεις το πόστ μου για τις συναντήσεις στη Θεσσαλονίκη !! :p :p :p :p :p :p

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :blink:;):):thumbsup::p :p :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Μην δείτε γυναίκα εκει στην Θεσσαλονίκη να την φάτε. Αρίστη καλως όρισες και να τους προσέχεις αυτούς εκεί :blink:;)

Link to comment
Share on other sites

Μην δείτε γυναίκα εκει στην Θεσσαλονίκη να την φάτε. Αρίστη καλως όρισες και να τους προσέχεις αυτούς εκεί ;):p

χαχαχα Μην λέτε τέτοια και μας πάρει με στραβό μάτι και μετά δεν έρθει σε καμιά συνάντηση .... εμείς είπαμε ... θα την έχουμε στα ώπα ώπα .&- !! :blink: Έτσι κι έρθει σε συνάντηση ότι θέλει μπροστά στα πόδια της θα το έχει ! :):p

edit: Για λογικά πλαίσια μιλάμε πάντα :thumbsup:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.