Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους!!! Λέγομαι Γρηγόρης και έχουμε ένα μαγαζί βιολογικών καθαρισμών στην Θέρμη Θεσσαλονίκης. Μέσα στις υπηρεσίες μας συγκαταλέγεται και το νέο, επαναστατικό προϊόν της Williams F1 coat για προστασία του αμαξώματος με γραπτή εγγύηση 5 ετών. Θα χαρώ πολύ να γνωριστούμε και από κοντά. Περισσοτερες πληροφορίες στο www.carasec.gr

Ευχαριστώ πολύ

Edited by maevius
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.. ονομαζομαι Γιωργος.ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο site. για την ακριβεια πριν απο λιγες ωρες το ανακαλυψα. με μια πρωτη βολτα που εκανα μπορω να πω πως ειναι αρκετα χρησιμο και πολυ προσεγμενο.βρηκα ηδη πολλα ενδιαφερον πραγματα και σκοπευω πλεον να το επισκεπτομαι συχνα.. καλο απογευμα σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

ΟΝΟΜΑ:ΧΡΗΣΤΑΓΗΣ

ΗΛΙΚΙΑ:21

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ:ΦΟΙΤΗΤΗΣ

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ: GOLF 1 ,1.1cc ΤΟΥ 1977 ΜΕ 4αρη ΣΑΣΜΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΟΓΑ (xaxaxa)

BΕΛΤΙΩΣΕΙΣ:ΕΝΑ ΦΙΛΤΡΟ ,ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ(10000K Η\L) Κ ΖΑΝΤΕΣ ΒΟRBET ΠΡΟΣΟΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΧΗ.

ΑΛΛΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ (ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ): ΔΕΡΜΑΤΙΝO ΜΕ ΥΦΑΣΜΑ ΣΑΛΟΝΙ ΜΑΥΡΟ K ENA ICE ΦΙΛΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΥΡΟ ΜΑΣ,

Link to comment
Share on other sites

ΟΝΟΜΑ:ΧΡΗΣΤΑΓΗΣ

ΗΛΙΚΙΑ:21

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ:ΦΟΙΤΗΤΗΣ

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ: GOLF 1 ,1.1cc ΤΟΥ 1977 ΜΕ 4αρη ΣΑΣΜΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΟΓΑ (xaxaxa)

BΕΛΤΙΩΣΕΙΣ:ΕΝΑ ΦΙΛΤΡΟ ,ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ(10000K Η\L) Κ ΖΑΝΤΕΣ ΒΟRBET ΠΡΟΣΟΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΧΗ.

ΑΛΛΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ (ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ): ΔΕΡΜΑΤΙΝO ΜΕ ΥΦΑΣΜΑ ΣΑΛΟΝΙ ΜΑΥΡΟ K ENA ICE ΦΙΛΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΥΡΟ ΜΑΣ,

Καλώς μας ήρθες Χρησταγή !!

Έτσι ... για να πληθαίνουν οι άσσοι !!! :p

Link to comment
Share on other sites

καλος σας βρηκα..!!αδερφε Speedy ειμαι χρηστάγης, δε φταις εσυ εγω απλα δεν εβαλα τονο πριν..χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

παιδες μια πληροφορια-ερωτηση : επειδη ελεγα οτι αυτο το καλοκαιρι δεν εχω κατι ν κανω θα ηθελα ν συμετεχω και εγω σε αυτα τα meeting/event που κανετε. η ερωτηση ειναι αν θα κανετε κατι μεσα στον ιουλιο-αυγουστο?? οποιοσ ξερει κ μπορει ν με ενημερωσει ας το κανει..(τωρα αν θελετε λογικα καπου εχω γραψει κ e-mail αλλιως εδω)..ευχαριστω εκ των προτερων

(αν δεν ειναι το σωστο μεροσ για ν το ρωτησω ζητω συγνωμη ειμαι νεο μελος κ δεν ξερω που πανε τα 4 χιχι)

Link to comment
Share on other sites

παιδες μια πληροφορια-ερωτηση : επειδη ελεγα οτι αυτο το καλοκαιρι δεν εχω κατι ν κανω θα ηθελα ν συμετεχω και εγω σε αυτα τα meeting/event που κανετε. η ερωτηση ειναι αν θα κανετε κατι μεσα στον ιουλιο-αυγουστο?? οποιοσ ξερει κ μπορει ν με ενημερωσει ας το κανει..(τωρα αν θελετε λογικα καπου εχω γραψει κ e-mail αλλιως εδω)..ευχαριστω εκ των προτερων

(αν δεν ειναι το σωστο μεροσ για ν το ρωτησω ζητω συγνωμη ειμαι νεο μελος κ δεν ξερω που πανε τα 4 χιχι)

καλώς μας βρήκες χρησταγη!

και θέλω να δω φωτογραφίες από τον άσσο σου μιας και εγώ είμαι κάτοχος ενός άσσου cabrio!

καταρχάς δεν μας είπες από ποια περιοχή είσαι ώστε να σου δώσουμε τις πληροφορίες που θες!

καλά ποσταρίσματα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη τον βρηκα. Γιαννιωτης ειναι. χαχαχαχχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη τον βρηκα. Γιαννιωτης ειναι. χαχαχαχχαχαχαχαχαχ

Ναι αλλά μετά από 4' ο Χρηστάγης το διόρθωσε και έγραψε νέο post στις Προτάσεις για συναντήσεις από Κεντρική Ελλάδα.

Οπότε Χρηστάγη πες μας αν είσαι Θεσσαλός ή Ηπειρώτης;

Link to comment
Share on other sites

xa xa χα σας μπερδεψα ολους χαχαχα...λοιπον παιδια σορρυ για το μπερδεμα αλλα εκανα ποστ στα κοντινα μερη σε εμενα (περιπου), για να δω τι παιζεται απο συναντησεις..γιατι θα ηθελα ν ερθω σε καμια συναντηση , αλλα παιζει ρολο κ η σχολη, ποτε τελειωνω κ γι΄αυτο ρωταγα για ιουλιο-αυγουστο...οσο για καμια φωτο θα βαλω, αλλα εχω αρχισει ν γραφω κ γι' αυτο θα αργησω λιγο ν ανεβασω.. εκτοσ κ αν τα πουμε απο κοντα σε καμια συναντηση κ το δειτε εκει....(αν κ το εχω παρατησει λιγο γιατι εχω να ανεβω μεσολογγι κανα τετραμηνο και :) , οποτε ελπιζω ν ειναι οποωσ το ειχα αφησει!! ) λοιπον παιδια κ παλι σορρυ για το μπερδεμα που σας εκανα..χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Για σας παλικαρια και δεσποινιδες.

Ονομαζομαι Νικος (nickname: Nikolaos) ειμαι 32 χρονων, ιδιοκτητης κεντρου φυσικοθεραπειας, παντρεμενος με ενα γιοκα κατσε καλα(17μηνων)ολα τα λεφτα!! μενω Σαλονικη (Καλαμαρια) και εχω ενα καφεχρυσο Passat cc 1.8tsi 07/08 το οποιο πηρα πριν μια εβδομαδα (με dcc, parktronic, πολυλειτουργικο δερματινο τιμονι,αισθητηρες βροχης-φωτος,ηλεκτρικο καθρεπτη,ηλεκρικα ρυθμιζομενα καθισματα,στατικο φωτισμο γωνιας,cruise control). Το προηγουμενο αμαξι μου ηταν ενα μαυρο Octavia 5 1.8tsi (τυχερος αυτος που το πηρε)απο το οποιο ειχα μεινει απολυτα ευχαριστημενος αλλα... ηθελα κατι το ιδιαιτερα ομορφο(επειδη εχω και ταση γενικος στα ¨ομορφα ¨πραγματα...).

Αυτα απο εμενα (ειπα να παρουσιαστω).

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την παρεα με λενε γρηγορη ειμαι 35 χρονων και ειμαι κατοχος ενος golfIV gti ολιγων βελτιωμενο .ειμαι κολημενος με το vw grup αφου ειχα και παλιοτερα λεον 20vt και αφου το πουλησα πριν 2χρονια λεγοντας οτι δεν θα ξαναπαρω γρηγορο αμαξι τελικα δεν αντεξα και ξαναγυρισα στα φυσητα....αυτα για την ωρα..

Link to comment
Share on other sites

Τι ειπες τωρα?????

Γεια σου πατριδα.Χαρηκα πολυ.Ελπιζω να σε δουμε και σε καμια συναντηση απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.