Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλώς όρισες Αγγελε.

Δεν πιστεύω να βγεις απο κανένα στενό και να χαιρετηθούμε!!!

χαχαχα γειτονάκια !!

Καλώς μας ήρθε ¶γγελε !

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε,

Βιβή με λενε, 25 χρονων, ειχα το polo 1.4 για τρια χρονια, τωρα τα τελευταια δυο οδηγω το golf tsi 1.4, δηλωνω πωσ ΝΑΙ δεν εχω ιδεα απο αμαξια :thumbsup: αλλα μ αρεσει παρα πολυ η οδηγηση και υπεραγαπω τα VW μου!!

Μπορει να μην εχω βαλει οοοοολα αυτα τα πραγματα που οι περισοτεροι απο διαβαζω έχετε αλλα έχω και γω το κατιτης μου!!! ενα υπεροχο διαολακι στη κεραια !!!( aerial ball)

Βρισκομαι εδω για να μαθαινω, να ενημερωνομαι, να ρωταω, και θα με ενδιεφερε να συμμετεχω και σε εκδρομες.

Καλωσ σασς βρήκα,

συντομαι πιστευω θα χω μαθει να χειριζομαι και σωστα τη σελιδα

Χαιρετώ σας!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ορίσατε όλοι και ελπίζουμε να σας φανούν οι σελίδες του forum χρήσιμες και γιατί όχι να σας γνωρίσουμε και από κοντά σε κάποια από τις συναντήσεις μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορίσατε όλοι σας παίδες αλλά θα μου επιτρέψετε να σταθώ λίγο εδώ... στον ¶γγελο...!!!

Γεία σας παιδιά με λένε ¶γγελο είμαι από την αθήνα συγκεκριμένα στην καλλιθέα και είμαι κάτοχος ενώς polo 6n1 1000cc και έχω τρελά κέφια για βελτίωση σε όλα τα θέματα..Θα χαρώ να σας γνωρίσω και από κοντά και θα ήθελα να μπω στην ομάδα που είδα ότι έχετε για ποδόσφαιρο

¶γγελε... 6Ν 1000cc (για την ακρίβεια 1048cc) :good:

αααααααχ.... τι μου θύμησες... κάποτε έτσι ήταν και το δικό μου... οπότε... βρήκαμε νέο project :)

hehehehehe

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορίσατε όλοι σας παίδες αλλά θα μου επιτρέψετε να σταθώ λίγο εδώ... στον ¶γγελο...!!!

¶γγελε... 6Ν 1000cc (για την ακρίβεια 1048cc) :)

αααααααχ.... τι μου θύμησες... κάποτε έτσι ήταν και το δικό μου... οπότε... βρήκαμε νέο project :thumbsup:

hehehehehe

χαχαχα 1048 όντως :cry: ..Ελπίζω να τα πούμε και από κοντά.

Καλώς όρισες Αγγελε.

Δεν πιστεύω να βγεις απο κανένα στενό και να χαιρετηθούμε!!!

Γεία σου φίλε γιατί όχι πλάκα θα έχει..Τι χρώμα είναι το golf σου?Εγώ στην θησέως μένω στην αγία ελεούσα κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Γεία σου φίλε γιατί όχι πλάκα θα έχει..Τι χρώμα είναι το golf σου?Εγώ στην θησέως μένω στην αγία ελεούσα κοντά.

Λιγο πιο κατω

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=garage&do=view&tab=images&id=717

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα και γω με τη σειρά μου να χαιρετήσω το club, είμαι νέο μέλος και ονομάζομαι Παναγιώτης.

Είμαι κάτοχος ενός VW polo 1.2 tsi(6R νομίζω)ποντικί! :good: απο τον περασμένο απρίλιο. Μέχρι τώρα έχω κάνει 8.500 χιλιόμετρα περίπου και μπορώ να πω ότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από το αυτοκίνητο.

Ελπίζω να με βγάλει ασπροπρόσωπο μιας και η βασική μου προτεραιότητα είναι να το κρατήσω αρκετά χρόνια (10+ τουλάχιστον).

Αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα και γω με τη σειρά μου να χαιρετήσω το club, είμαι νέο μέλος και ονομάζομαι Παναγιώτης.

Είμαι κάτοχος ενός VW polo 1.2 tsi(6R νομίζω)ποντικί! :good: απο τον περασμένο απρίλιο. Μέχρι τώρα έχω κάνει 8.500 χιλιόμετρα περίπου και μπορώ να πω ότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από το αυτοκίνητο.

Ελπίζω να με βγάλει ασπροπρόσωπο μιας και η βασική μου προτεραιότητα είναι να το κρατήσω αρκετά χρόνια (10+ τουλάχιστον).

Αυτά...

καλως ηρθες συνονοματε!!!

καλοταξιδο το polaki σου!

εχω μπει σε ενα σαν το δικο σου και πρεπει να πω οτι με εξεπληξε η δυναμη του!!!

καλα χιλιομετρα και καλος ηρθες!!!! sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά και από μένα στο club, παρακολουθώ αρκετό καιρό το forum αλλά τώρα που σιγούρεψα ότι το νέο μου αμάξι θα είναι ένα polo tsi είπα να χαιρετήσω και επίσημα

Παραδέχομαι πάντως ότι ανησυχώ με τα αρκετά προβλήματα (αληθινά η φανταστικά) που εμφανίζουν τα νέα αυτοκίνητα των υπολοιπων μελών, ιδιαίτερα τα polo που με ενδιαφέρει

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά ... Είμαι εδώ και λίγο καιρό μαζί σας αλλά ξέχασα να συστηθώ!!!

Ονομα: Γίωργος Μαλαμίδης

Ηλικία: 30

Οικ. Κατάσταση: Εγγαμος

1 + 1->(είναι στην κοιλιά ακόμα) παιδία.

Επάγγελμα: Μαθηματικός με κατεύθυνση πληροφορικής.

Τόπος διανομής: Ηγουμενίτσα (3 τελευταία χρόνια)

Ευτυχισμένος κάτοχος ενός άσπρου Polo GTI 2010.

Ανυπομονώ να σας γνωρίσω και από κοντά. Αλήθεια με ποιον μπορώ να συνεννοηθώ που να βρίσκεται εδώ κοντά???

Από Γιάννενα μάλλον? Αν είναι κάποιος από εδώ γύρω ας επικοινωνήσει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Γιωργο. Μαλλον με βρηκες ποιο γρηγορα εσυ :clapping::drinks:

Ελπιζω να σε δουμε συντομα στα Γιαννενα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά και απο έμενα.

Με λένε Σταύρο (όπως προδίδει και το Nickname μου..) και είμαι απο την Αθήνα.

Πριν απο 2 μέρες έκλεισα το Golf 6 160hp Highline και ανυπομονώ να το πάρω στα χέρια μου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με λενε Χρηστο και νομιζω οτι ειμαι καλα. :rolleyes:

την Παρασκευη παραλαμβανω ενα Polo GTI του κουτιου. love.gif

το επαγγελμα μου ειναι μαγειρας, ειμαι παντρεμενος κι εχω 2 μικρους γιους. :lol::baby:

καλως σας βρηκα! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με λενε Χρηστο και νομιζω οτι ειμαι καλα. :rolleyes:

την Παρασκευη παραλαμβανω ενα Polo GTI του κουτιου. love.gif

το επαγγελμα μου ειναι μαγειρας, ειμαι παντρεμενος κι εχω 2 μικρους γιους. :lol::baby:

καλως σας βρηκα! :whistling:

Καλως ηρθες φιλε!!!

δες εδω αν θελεις θα βρεις αρκετα για το αμαξι σου!! http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32038&st=1100

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα! Ειμαι ο Αλμπερτο απο Λαρισα, εχω ενα Golf V GT TSi!

Απο σημερα θα με εχετε στην παρεα σας new_killother.gif

Welcome my car !!! :p

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είχα συστηθεί όταν έκανα την εγγραφή μου αλλά ας ξανασυστηθώ για ποιο φρέσκα.

Χρήστος απο Θεσσαλονίκη, 30 χρονών, Πολ/κος Μηχ/κος ΤΕ, και είμαι απο τους άλλους :p έχω ένα Astra GTC 1.6T MY08.

Καλά να περνάτε παιδιά και keep tuning :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους δεν έχω συστηθεί επίσημα.. επειδή είχα κολλήσει στο τοπικ Polo GTI... σιγά σιγά ανακαλύπτω ότι υπάρχουν και άλλα τοπικς :D

Με λένε Ελένη λοιπόν από Αθήνα και εδώ και 1 περίπου μήνα και κάτι έχω το καινούριο Polo GTI το οποίο με έχει ξεμυαλίσει τελείωςςςςς hearts.gifhearts.gifhearts.gif

Μου αρέσει πολύ το φόρουμ σας και έχω την ευκαιρία να μαθαίνω πολλά ενδιαφέροντα πράγματα αλλά και να ανταλλάσω απόψεις για το πυραυλάκι μου. Καλώς σας βρήκα λοιπόν και συνεχίστε την καλή δουλειά που κάνετε με το φόρουμ! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους δεν έχω συστηθεί επίσημα.. επειδή είχα κολλήσει στο τοπικ Polo GTI... σιγά σιγά ανακαλύπτω ότι υπάρχουν και άλλα τοπικς :D

Με λένε Ελένη λοιπόν από Αθήνα και εδώ και 1 περίπου μήνα και κάτι έχω το καινούριο Polo GTI το οποίο με έχει ξεμυαλίσει τελείωςςςςς hearts.gifhearts.gifhearts.gif

Μου αρέσει πολύ το φόρουμ σας και έχω την ευκαιρία να μαθαίνω πολλά ενδιαφέροντα πράγματα αλλά και να ανταλλάσω απόψεις για το πυραυλάκι μου. Καλώς σας βρήκα λοιπόν και συνεχίστε την καλή δουλειά που κάνετε με το φόρουμ! :clapping:

Καλώς ήρθες Ελένη, να χαίρεσαι το Polo GTI σου.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά και καλό μήνα και από μένα. Είμαι νέο μέλος και με λένε Νάσο.

Είμαι από χθες ευτυχής κάτοχος ενός Golf Gt του 2008 σε μαύρο μεταλλικό.

Ο προηγούμενος ιδιοκτήτης ήταν ιδιαίτερα προσεκτικός με το αυτοκίνητο το οποίο είχε και λίγα χιλιόμετρα.

Από όταν το οδήγησα με εντυπωσίασε ευχάριστα η λειτουργία του dsg και χωρίς πολλή σκέψη προχώρησα στην αγορά...

Ελπίζω να μην παρουσιαστούν προβλήματα στο μέλλον... και οι γνώσεις που θα αποκτήσω μέσα από το forum σας

να με γλυτώσουν από διάφορες κακοτοπιές!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.