Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Γεια σας παίδες,είμαι ο Γιώργος 27 χρονών και εδώ και 3,5 έτη απολαμβάνω την παρέα του μωρού μου,που είναι golfV tsi (140 hp).Είμαι από Πετρούπολη και αράζω στο Περιστέρι.

το καμάρι μου έχει...

πρόγραμμα από αντιπροσωπία

κιτ φίλτρου αέρα forge

εξάτμιση exhaust center

φιμέ 3Μ

μπαρόμετρο APEXi

προφυλακτήρα εμπρός από GTI (χωρίς το σήμα)

Αν και φράγκα δεν... θα συνεχίσω να του τα ρίχνω καθώς κάθε που κουμπώνω την ζώνη η ανθρωπότητα μοιάζει χιλιάδες χιλιόμετρα μακριά.

Ελπίζω να γράφω με τους σωστούς χαρακτήρες...

Δεν τα πάω πολύ καλά γενικά με το διαδίκτυο οπότε θα χρειαστώ λίγη βοήθεια με το τι είναι καλό να κάνω ώστε να φτιάξω το προφίλ μου κ.τ.λ.

Χαίρομαι ιδιαίτερα που είμαι πλέον στην παρέα σας και εύχομαι σε όλους χαρούμενα και απροβλημάτιστα εκατοντάδες χιλιόμετρα με τους Γερμανούς σας και όχι μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε παίδες!!! Enjoy your stay :)

Link to comment
Share on other sites

καλως μας ηρθες αλλα το name σου κατι μου λεει...πως το σκεφτηκες?

Καλώς σας βρήκα.όπως είπα θέλω κάποια κατατόπιση για να να βάλω περιοχή,κάποια φωτογραφία κ.τ.λ. όπως επίσης να αλλάξω και το name το οποίο σου θυμίζει.. μάλλον επειδή το έχει και άλλος στο club.

το ανακάλυψα όταν χάζευα στην εξωτερική αναβάθμιση ενός αυτοκινήτου για αυτό καλό θα ήταν μια αλλαγή για να μην υπάρχουν μπερδέματα.

είναι μικρό,μαύρο και αν δεν ξέρεις πως να το μεταχειριστείς το πιο πιθανό είναι.. το χειρότερο.

καλως μας ηρθες αλλα το name σου κατι μου λεει...πως το σκεφτηκες?

Μόλις την πήρα χαμπάρι.Φίλε αν ήμουν η αιτία για την αλλαγή του name σου χίλια συγνώμη.κοίταξα για να το αλλάξω και λέει κάτι για 90 ημέρες,δηλαδή?πρέπει να μείνω με αυτό για 90?και πάλι συγνώμη

καλως μας ηρθες αλλα το name σου κατι μου λεει...πως το σκεφτηκες?

α καλά!!!όταν λέω είμαι άσχετος.........τέλος πάντων που θα πάει κάποια στιγμή ελπίζω να τα καταφέρω(θέλω να πιστεύω).

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε δεν αλλαξα κανενα name απλα μου αρεσε το δικο σου γιατι συμπιπτει με το παρατσουκλι του αυτοκινητου μου κ απλα ρωτησα πως το σκεφτηκες εσυ σαν name

nothing more.καλη διαμονη

Link to comment
Share on other sites

καλωσήρθες jcevo!!! Να το χαίρεσαι το θηρίο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Καλη Χρονια σε Ολους

Με λενε Ηλια

ειμαι απο Δάφνη

και μολις παρελαβα

το δικο μου VW

ειναι ενα POLO 6R1 GTI

καλη χρονια κ σε εσενα φιλε καλοταξιδο το polακι σου να το χαιρεσαι

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Ειμαι ο Μαριος απο Αθηνα και μόλις παρηγγειλα ένα λευκό Polo Gti.

Προηγουμενο αμαξι ένα ραλάκι για 7 ολόκληρα χρόνια!

Καλως σας βρηκα!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε παίδες στο "ανανεωμένο" (κατ'ανάγκη :D) forum! :p

Link to comment
Share on other sites

καλωσόρισαν όλα τα νέα μέλη μας και καλή χρονιά σε νέους και παλιούς χρήστες....

ο άι βασίλης μας έκανε δώρο ένα νέο forum...ιχιχιχ

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθατε ολοι παιδια. Αντε και γρηγορα να ερθουν τα αυτοκινητα σας.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και απο εμενα, καλη χρονια και χρονια πολλα. Ειμαι ο Αποστολης απο την Άρτα και φιλοδοξω να μπω στο κλαμπ αγοραζοντας το νέο jetta 1.6 tdi...;όοοοταν αποφασίσει η Ελληνική αντιπροσωπεία να το εισάγει αν τα πραγματα πανε στραβα με το jetta η εξίσου ενδιαφέρουσα εναλλακτική είναι το Octavia 1.6 tdi. Τί λέτε πειτε την γνωμη σας!Αυτη τη στιγμή έχω ένα Nissan Almera 1.5 hatchback και ένα Kia picanto 1.1

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Γιαννης απο Νεο Κοσμο αλλα εδω και 4 χρονια σπουδαζω Αγγλια και γυρναω μονιμα ελλαδα το καλοκαιρι για να παρω και το Gti! :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά και από εμένα!!!

Είμαι μέλος εδώ και αρκετό καιρό στο club αλλά πλέον είμαι και επίσημα κάτοχος ενός VW :rolleyes: οπότε ήρθε η ώρα να συστηθώ :D ...

Είμαι ο Κώστας από Βόλο και πριν λίγες μέρες παρέλαβα το VW Polo 1.2 TSI Highline 3d χρώματος λευκού...Τα λόγια είναι περιττα για το αυτοκίνητο...Απλά Respect :D

Καλώς Σας Βρήκα Λοιπόν...

Υ.Γ Ρίξτε αν θέλετε μια ματιά στο Profile μου (στο Gallery) για φωτογραφικό υλικό...

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Κωστα και πιστευω να δωσεις το παρον στις συναντησεις στον Βολο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.