Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Γεια σας και καλός σας βρήκα.

Με λένε Σπύρο

Δεν έχω VW αλλά μπήκα στην παρέα σας γιατί ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα αυτοκίνητο VW στο μέλλον.

Καλώς μας ήρθες !!

Εύχομαι καλή διαμονή και μέχρι το Πάσχα με ένα VW στο γκαράζ !! :growl:

:growl:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα

Όνομα : Μιχαλης

Έδρα : Σαλαμινα

Ηλικία : 33

Αυτοκίνητο: ειχα ενα touareg v10 5000cc tdi αλλα το πουλησα ενα opel corsa 1.4 sport edition

και αναμενω σε 3 μηνες περιπου το νεο PASSAT 1.4 tsi blue motion χρωματος μαυρο!!!

Edited by mikie0441
Link to comment
Share on other sites

mmm απεξω το ειχες παρει το τουαρεγκ?καλωςηρθες και καλους δρομους...καλοριζικο

Link to comment
Share on other sites

mmm απεξω το ειχες παρει το τουαρεγκ?καλωςηρθες και καλους δρομους...καλοριζικο

ναι φιλε μου απο γερμανια και για να το πουλησω πονεσε ο λωλος μου

αλλα δεν το μετανιωνω γιατι δεν εβγαινα με τιποτα τωρα υπομονη τρια μηνακια

μεχρι να ερθει το οχημα .

δεν λεω καλο και το κορσακι αλλα τωρα που θεμε να κανουμε και 2ο παιδι ( στην προσπαθεια ειμαστε )

δεν χωραει με τιποτα ενω το passat πισω εχει ενσωματωμενο παιδοτοπο :whistling::tongue: :tongue:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα λεγομαι Κωστας Π. εχω στην κατοχη μου ενα ΜΚ3 :startle: και δεν σκοπευω να το αλλαξω με καμια καινουργια τεχνολογια.

Δουλευω με τον πατερα μου στο συνεργειο του με αυτοκινητα του vw group και ειπα να ενταχθω στην κοινοτητα και εγω προσφεροντας οποια βοηθεια μπορω.

Επισης εχω και ενα Κ6 1000 για τις ζεστες μερες :clapping::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στους συνφορουμίτες και στις συνφορουμίτισες! Είμαι ο Σωκράτης και είμαι 30 give or take.Έπαθα το πολιτισμικό μου σοκ αλλάζοντας το Nissan Cherry '89 με το Golf IV 1.6 2001 αλλά το πήρα το 2007 μεταχειρισμένο (Golf edition λέει στην πόρτα αλλά δεν σκαμπάζω..). Εκεί που έλεγα ότι δεν πρόκειται να πάρω Golf τώρα έχουμε πλεόν ερωτευτεί.Και δύσκολα αλλάζεις αμάξι μετά από Golf.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα! Με λένε Σπύρο μένω Καλογρέζα Αττικής και είμαι από Κιλκίς. Είμαι κάτοχος ενός golf v 1.6 fsi sportline κόκκινο.

Περιγραφή αυτοκινήτου: Ζάντες 17'' διαιρούμενες με ελαστικά 225/45/17

Αναρτήσεις bilstein sprint με ελατήρια hr γκρι

Εξωτερικό look gti γνήσιο εμπρός προφυλακτήρας κομπλέ πίσω προφυλακτήρας πλαϊνά μασπιέ αεροτομή και φανάρια edition 30

Πρόσφατο ολικό βάψιμο στο ίδιο χρώμα για φρεσκάρισμα.

Καθρέφτες carbon.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, ειμαι ο Χρηστος και παιδευωμαι να κρατησω στη ζωη ενα Τ2 1600 του 1969 με τη μαμα μηχανη!!! Κατασκευαζω κουτια και το εχω σαν οχημα παραδωσης εμπορευματων. Ελπιζω να παρω πρωτα εγω συνταξη και μετα να το δωσω αν και ειμαι ακομα 45 χαχαχαχα

Edited by Γερος69
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι ο Βαγγέλης από θεσσαλονίκη 28 ετών και έχω ένα passat 1.8tsi dsg 09 μοντέλο.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθατε όλοι παιδιά !!

Καλή διαμονή σας ευχομαι !

Γεια σας είμαι ο Βαγγέλης από θεσσαλονίκη 28 ετών και έχω ένα passat 1.8tsi dsg 09 μοντέλο.

Καλησπέρα συντοπίτη !! Έχουμε συνάντηση την Πέμπτη 10/3 και θα σε περιμένουμε !!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα. Ονομαζομαι Χρηστος και ειμαι 26 ετων απο Νεαπολη (Νικαιας). Μολις την Παρασκευη αγορασα το polo GTI και το περιμενω σε 3 μηνες οποτε ειπα να γινω μελος και στο forum σας για βοηθεια σε τυχον αποριες και συζητησεις.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Ειμαι η Στέλλα,28 χρονών απο Αθήνα.Έχω το Polo 6R σε κόκκινο.Το ''τσίμπησα'' από τους πρώτους (Νοέμβρης 2009)και ευτυχώς δικαιώθηκα! :(

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Ειμαι η Στέλλα,28 χρονών απο Αθήνα.Έχω το Polo 6R σε κόκκινο.Το ''τσίμπησα'' από τους πρώτους (Νοέμβρης 2009)και ευτυχώς δικαιώθηκα! :lol:

Καλώς ήρθες :wub:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην όμορφη παρέα του μεγαλυτερου group!!!

Είμαι ο Φώτης, εχω ενα πανέμορφο λευκό vw passat 1.4tsi(υπερβάλλω...οχι βέβαια ;-) )και είμαι απο τρίκαλα.Είχα Fiat grande και με την δημιουργία της οικογένειας νομίζω οτι ειναι το πλεον καταλληλο και άνετο αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην όμορφη παρέα του μεγαλυτερου group!!!

Είμαι ο Φώτης, εχω ενα πανέμορφο λευκό vw passat 1.4tsi(υπερβάλλω...οχι βέβαια ;-) )και είμαι απο τρίκαλα.Είχα Fiat grande και με την δημιουργία της οικογένειας νομίζω οτι ειναι το πλεον καταλληλο και άνετο αυτοκίνητο.

Καλώς ήρθες Φώτη.Για βάλε και καμιά φωτό από την πασσατούμπα σου σε λευκό να την δούμε....:flowers:

Link to comment
Share on other sites

Gia sas pedia me lene saki ke exo ena golf 3 to ekana metatropi se 20v ke to beltiosa monos mou me kapia pragmatakia ke iparxi ena problima SOS boithia pios bori na mou pi pou boro na to rithmiso na to programatiso.

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από μένα. Είμαι ο Φάνης και είμαι λίαν προσφάτως κάτοχος ενός λευκού scirocco.

Πολύ ευχαριστημένος για αρχή.

Όσοα αφορά στα επαγγελματικά ... μακριά από τράπεζες!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.