Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλωσορισες και να χαιρεσαι το αμαξι σου!!

Κανε μια ερευνα στα αντιστοιχα θεματα και θα βρεις και για συναντησεις Πατρας αλλα και για χωρο παρουσιασης του αυτοκινητου σου!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθατε ολοι παιδια!!!

Όνομα : αλεξης

Έδρα : ηλεια

Ηλικία : 22

Αυτοκίνητο: golf mk4

σταδιο 1. 1,6 101 αλογακια

σταδιο 2. 1.8 20vt 180 ps 6 speed

σταδιο 3. παμε σε big turbo με garrett gt35 σφυριλατο μοτερ,με μαμα καπακι..

δυναμομετρημενο στα 470 αλογατα μοτερ στα 2,5 overboost με 2,3 σταθερο..

Το κακο δεν αργησε να γινει πριν 3 μηνες,οπου μια κομμενη βαλβιδα τα διαλυσε ολα..τωτα ομως επιστρεφω με 4 σταδιο φωτια....

σταδιο 4. υπερκιβισμενο μοτερακι σε 2000cc σφυριλατο ολο.. καπακι γ@μιααα με supertech βαλβιδες +1mm,retainers τιτανιου,διπλα ελατηρια,μηχανικα ωστηρια κ ροικι στην ιταλια στο μαικλ.. εκεντροφορους cat cams με το μεγαλυτερο προφιλ μου υπαρχει για 20vt. αγραφο dta s60 msd πολλαπλασιαστες μπουζοκαλωδια.. τρομπες βενζινης 3 , 1 walbro και 2 bosch 044 με μπεκ bosch 1000cc κ με αγωνιστικο ρεζερβουαρ...πεταλουδα 80 χιλιοστα billet κ πολλα αλλα.. αυτη τη στιγμη το μοτερ ειναι ετοιμο κ φτιαχνονται σωληνωσεις intercooler χταποδια κ τα σχετικα.. και απο τουρμπο μαλλον θα παω σε garrett gtx.. αναμενεται 15 ιουλιου το πολυ να μιζαρουμε και να αρχισουμε το σχετικο στρωσιμο... πθιστευω θα δω καλο αποτλεσμα..

πως το βρισκεται το γκολφακι μ?

ξεςρετε αν υπαρχει ομαδα του club μας στην πατρα??

καλως ήρθες φιλε μου!!!

μπραβω για το τέρας σου.

να το χαρείς οσο μπορεις!!!

εχουμε μέλη απο πάτρα..

ποιος το ρυθμίζει??? ( μιας και βλεπω Πατρα)

ο Κυριλλος????

Link to comment
Share on other sites

Όνομα : Παναγιώτης

Έδρα : Αγία Βαρβάρα

Ηλικία : 35

Αυτοκίνητο: passat B6 2008 116hp

Είμαι κάτοχος του παραπάνω αυτοκινήτου εδώ και 3 εβδομάδες, αλλά έχω ήδη λύσει αρκετές απορίες μου από το φόρουμ. Παιδιά συνεχίστε την καλή δουλειά.... μπράβο

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους σας. Σας διαβάζω αρκετό καιρό αλλά αποφάσισα σήμερα να γραφτώ

Ονομα : Παύλος

Επάγγελμα: Φοιτητης

Ηλικία : 20

Αυτοκίνητο: VW Golf V fsi

Περιοχή: Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω ολο το club της αγαπημενης μας μαρκας...

Ονομα: Κωνσταντινος

Επαγγελμα: Φοιτητης στο ΤΕΙ Σερρων

Ηλικια:20

Αυτοκινητο: Passat B5 μοντ.2000 1.8 20V δυστιχως οχι 20VΤ

Πολη: Θεσσαλονικη

Ειμαι νεο μελος και δεν γνωριζω κανεναν οποτε ελπιζω να γνωριστουμε καλυτερα και απο καμια συναντηση....

Edited by kostakispassat
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Είμαι ο Μιχάλης, 23 χρονών απο Αθήνα, πρόσφατα έγινα κάτοχος ενός Golf VI GTI DSG και δεν έχω υπάρξει πιο ικανοποιημένος. :clapping: Έχω υπάρξει και προκάτοχος Golf MK V GTI αλλά δεν το είχα πειράξει.

Το έχω πειράξει λίγο, Revo Stage 1 ECU Remap μαζί με Pipercross Carbon Intake (280 (95 οκτάνια) άλογα και 285(100 οκτάνια) με μικτή ρύθμιση. Έχω βάλει 30αρα φίμα τζάμια, parktronic(όχι μάμα) και HDI Xenon.

Αναμένοντε κι άλλα mods!!!!!

Ελπίζω να γνωριστούμε και να ανταλλάξουμε απόψεις και ιδέες.

Edited by MikeGTI6
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας απο Θεσσαλονικη, με λενε Σταυρο και εχω ενα 1303 του 73.

Καλως ορισες!!

Μπραβο που διατηρείς ενα τετοιο αυτοκινητο, συγχαρητήρια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τη Διαχείριση και όλα τα μέλη του Club!!!Με λένε Γιώργο και είναι η πρώτη παρουσία μου εδώ. Δεν διαθέτω αποκλειστικά καθαρόαιμο VW αλλά κατά κύριο λόγο ένα ASTRA 1.6T με VF34 ρυθμισμένο στους E-TUNERS και δευτερευόντως για την πόλη ένα FABIA 1.2TSI.Δεν έχω πείρα σε club forums γενικά αλλά τώρα προσπαθώ να κάνω μια αρχή στο δικό σας. Πάντως έχω διαπιστώσει ότι το δικό σας club γενικά έχει διατηρήσει ένα αξιοπρεπές -σε σχέση με άλλα forum's- επίπεδο συζητήσεων και γενικά συναδελφικότητας μεταξύ μελών. Ευχαριστώ που με δεχθήκατε!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τη Διαχείριση και όλα τα μέλη του Club!!!Με λένε Γιώργο και είναι η πρώτη παρουσία μου εδώ. Δεν διαθέτω αποκλειστικά καθαρόαιμο VW αλλά κατά κύριο λόγο ένα ASTRA 1.6T με VF34 ρυθμισμένο στους E-TUNERS και δευτερευόντως για την πόλη ένα FABIA 1.2TSI.Δεν έχω πείρα σε club forums γενικά αλλά τώρα προσπαθώ να κάνω μια αρχή στο δικό σας. Πάντως έχω διαπιστώσει ότι το δικό σας club γενικά έχει διατηρήσει ένα αξιοπρεπές -σε σχέση με άλλα forum's- επίπεδο συζητήσεων και γενικά συναδελφικότητας μεταξύ μελών. Ευχαριστώ που με δεχθήκατε!!!

Καλώς ήρθες.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.