Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλησπέρα, είμαι ο Τάσος, μηχανολόγος, καθηγητής τεχν. εκπαίδευσης, καινούργιος στο φόρουμ. Έχω ένα γκόλφ2 1400, πρώην 1050, του '89 πρώτο χέρι, ένα άλλο 1.8 GL auto και ένα vento 1.9 tdi '98. Το πρώτο έχει αεριζόμενους δίσκους μπροστά και ταμπούρα μκ3 πίσω, τα άλλα μαμίσια, θα δούμε στο μέλλον. Καλές βόλτες

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω ολους τους φιλους συμφορουμιτες. Γιαννης το ονομα μου, ετων 45 και μολις αποκτησα ενα μεταχειρισμενο τετραπορτο ασημι golf V 1.4 tsi απο την εταιρια αφων Παπαντωνιου στη συγγρου 332. Ο λογος της αναφορας μου στην εκθεση αυτη ειναι αφενος μηπως εντοπισω τον αρχικο ιδιοκτητη του αυτοκινητου και εφεταιρου για να εκθιασω την πολυ καλη και γρηγορη εξυπηρετηση των αφων Παπαντωνιου οσον αφορα την πωληση ( οσον αφορα το αυτοκινητο πιστευω οτι ειναι πολυ καθαρο, αλλα οταν το ψαξω πιο εξονυχιστικα θα σας πω τα σχετικα). Εξαιρετικο το golf V και σας μιλαει ενας κατοχος BMW cabrio 320ci.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ και εγώ

Όνομα : Ηλίας (οι φίλοι συνήθως με φωνάζουν Λιάκο)

Έχω ένα Golfaki 1.400cc με 75 αλογάκια όλο μανίσιο μέχρι να γίνω 18 όμως..μέτα κάτι θα γίνει :)

Χάρηκα πολύ για την γνωρημία :))

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους.

είμαι ο Χρήστος.

Ηλικία: 36

επάΓΓελμα: ιατρός ακτινολόΓος και ιδιοκτήτΗς τΗς εταιρίας εισαΓωΓής συστΗμάτων υδροΓόνου Για οικονομία στο αυτοκίνΗτο HydroHybridSolutions.

τουτού: Ibiza 2009, 1,6 16v 105 HP με σύστΗμα υδροΓόνου......

ενδιαφέροντα: αυτοκίνΗτα, τεΧνολοΓία, ψάρεμα.

ΠόλΗ:ΘεσσαλονίκΗ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Και από εμένα.

Με λένε αλέξη Και είμαι 47 χρονών

Μετά από 18 χρόνια Κατοχής του πρώτου μου GOLF MK2 1800 GTI 16V Και με ένα Κενό τριών χρόνων χωρίς αυτοΚίνητο (ΚυΚλοφορώ με μηχανή) αγόρασα πρόσφατα ένα μεταχειρισμένο Golf MKV FSI 1.6 7/2005 με 88000 km

χαίρομαι που σας βρήΚα, το forum είναι ΚαταπληΚτιΚό Και έχω περάσει πολλές ώρες διαβάζοντας σας Καθημερινά.

Έχω μανία να φτιάχνω τα πάντα μόνος από μεράΚι Και αγάπη για το αντιΚείμενο Και είμαι σίγουρος ότι θα χρειαστώ Και την βοήθεια σας στο μέλλον.

ευχαριστώ Και χάρηΚα που σας βρήΚα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Και από εμένα.

Με λένε αλέξη Και είμαι 47 χρονών

Μετά από 18 χρόνια Κατοχής του πρώτου μου GOLF MK2 1800 GTI 16V Και με ένα Κενό τριών χρόνων χωρίς αυτοΚίνητο (ΚυΚλοφορώ με μηχανή) αγόρασα πρόσφατα ένα μεταχειρισμένο Golf MKV FSI 1.6 7/2005 με 88000 km

χαίρομαι που σας βρήΚα, το forum είναι ΚαταπληΚτιΚό Και έχω περάσει πολλές ώρες διαβάζοντας σας Καθημερινά.

Έχω μανία να φτιάχνω τα πάντα μόνος από μεράΚι Και αγάπη για το αντιΚείμενο Και είμαι σίγουρος ότι θα χρειαστώ Και την βοήθεια σας στο μέλλον.

ευχαριστώ Και χάρηΚα που σας βρήΚα.

Καλώς ήρθες αλέξη Και Καλή ενασχόληση με το νέο σου αυτοΚίνητο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους συμφοριτες Κ απο μενα..απο σημερα ειμαι μελος Κ εγω της παρεας σας.Κατοχος εδω Κ 2 χρονια ενος Golf 6 TSi.ευχομαι σε ολους Καλα Κ απροβληματιστα χλμ.

Link to comment
Share on other sites

ΟνΟμα:ΠετρΟς

επαγγελμα:ΙδΙωτΙκΟς υπαλληλΟς,πρΟς τΟ παρΟν.

εδρα:καρπενησΙ-αθηνα

ηλΙκΙα:37 νΟμΙζω,(21 στΟ μυαλΟ)

αυτΟκΙνητΟ:Passat 18t.Β σταδΙΟ ΒελτΙωσης REVO,χεΙρΟπΟΙητη εξατμΙση απΟ μπρΟσ εως πΙσω,ζαντΟλαστΙχα 17 αρΙα,πρΟσφατα ΒαρελακΙ GREDDY φΙλτρΟ αερα,εξτρα μπεκ καυσΙμΟυ.χαμηλωμενΟ μεχρΙ τΟ πατωμα,καΙ κατΙ ψηλΟσπΟΙλερ,συνΟλΟ 240ps.Auτα γΙα τωρα.

Link to comment
Share on other sites

ΟΝΟΜΑ: ΣΤΑΥΡΟΣ

ΗλικίΑ:24

ΕΠΑΓΓΕλΜΑ:Δ/Υ

ΑΥΤΟκιΝΗΤΟ: GOLFMk4 2002 1.4

ΕΣΩΤΕΡικΗ ΑΝΑΒΑΘΜιΣΗ:2Χ6.5 ΗΕRTZ SPEAKERS-AIR FUEL RATIO ΟΡΓΑΝΑκι 1Χ12 SUB ROCKFORD PUNCH SERIES1- GROUND ZERO AMPLIFIER 4channels

ΕΞΩΤΕΡικΗ ΑΝΑΒΑΘΜιΣΗ:λΑΜΠΕΣ XENON-ΤΕλικΟ ΕΞΑΤΜιΣΗΣ ΧΩΡιΣ κΑΤΑλΗΤΗ

κιΝΗΤΗΡΑΣ:ΒΑΡΕλΑκι BMC

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..

Ονομάζομαι Δημήτρης και δηλώνω φαν του group vag αν και έχω άλλο τέσπα...

Γραφτηκα στο κλαμπ για να χαζεψω κανα εργαλειο και να λάβω γνώσεις περι των γερμανών σας οπου θαυμάζω κσκεφτομαι να αποκτησω στο άμεσο μελλον..

Edited by k03 boy
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

εδώ και 2,5 χρόνια σχεδόν είμαι κάτοχος ενός tiguan 1.4 TSI το οποίο κόστισε 37.000 € και κατόρθωσα με επιπλέον αρκετό κόστος να έχει όλον τον original extra κατάλογο του VW μέσα..(τούμπανο δηλαδή!)

βρήκα το forum σας ψάχνοντας κάτι στο Ίντερνετ και αποφάσισα να εγγραφώ για να να πάρω και να δώσω τυχών πληροφορίες σε αυτήν την κοινότητα..( όσο βεβαίως μου επιτρέπετε )

τώρα πρέπει να ασχοληθώ λίγο για να καταλάβω πώς δουλεύει το forum.

καλή αρχή!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά και καλώς σας βρήκα.

Εδώ και τρεις μέρες είμαι κάτοχος ενός μεταχειρισμένου (με 24.000χλμ) golf vi 1.4 tsi 160hp.

Λέγομαι Γιώργος είμαι 38 ετών και είμαι εργολάβος οικοδομών (πονεμένη ιστορία).Ζω στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης.

Μπαίνοντας στο golf από το προηγούμενο αυτοκίνητό μου ,ένα Volvo V50 T5 AWD με 320 άλογα (το οποίο πούλησα ελέω φορολογίας) είχα ομολογουμένως μικρές προσδοκίες.Προς το παρόν δηλώνω ενθουσιασμένος από την ποιότητα κύλισης (και το λέει κάποιος που έχει αλλάξει 23 αυτοκίνητα) και επιφυλάσσομαι αφού διαβάσω προσεκτικά τις πληροφορίες του forum ,να μπω δυνατά ,καθώς αντιλαμβάνομαι ότι με το golf έχω πλέον ένα αμάξι πασπαρτού για διάφορά γούστα.

Χαίρομαι που θα τα λέμε και είμαι ανοιχτός σε πάσης φύσεως ερωτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.