Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλησπερα με λενε Νικο

μενω εδω και 2 χρονακια στην Λαρισα ...

λογο δουλειας ..ειμαι νοσηλευτης στο Γεν.Νοσοκομειο της Λαρισας

εχω ενα polaki 1,4 8v εδω και 4 μηνες ακομα " μαμα "

( ααα!! φοραω ενα βαρελακη simota )

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα με λένε Πάναγιώτη μένω Πετρούπολη και έχω το Passat 1.8t (2004 b5.5) με μετατροπή σε Υγραέριο.Κατα τ αλλα το αμαξι ειναι μαμα..

Edited by panos20vt
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Λεγωμαι Χαρης και αναμενω στα μεσα δεκεμβρη ενα polo gti foul extra. Μετα οπο σχεδων 1,5 χρονω ψαξιματος στα καυτα gti της αγορας κατεληξα στο πολακι αν και πωτε δεν ημουν φιλος των group vag αλλα πηστευω οτι θα γεινω. Ειναι για μενα ενα πολυ τιμιο αυτοκινητο ανα αναλογιστης αυτα που δινεις με αυτα που περνεις. Οσο για τα προβληματα τα οποια γραφονται εδω ελπιζω να τα εχουν διορθωση η Γερμαναραδες αν οχι τωρα καλος να ερθουν και βλεπουμαι, βλεπετε μηχανικος στο επαγγελμα οποτε μια η αλλη ειναι...

Καλος σας βρηκα.

Link to comment
Share on other sites

kalispera .

legome Sabbas . . eimai apo Ouggaria , 10 xronia eimai sth Ellada ..

ayto einai to sidiro mou .. turbodizel , ligo vweltiomeno , kai para poli elafro ... ths portes "ksiriza" giati thelo na zwgrafizo eki kati ..

to amaksi sinehia "under construction" , to hobby mou , kai pigame 150.000 xiliometra hwris kamia zimia ..

ti allo ?? ama einai to rwtate

kalws sa brika..

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισατε ολοι!!

Σαββα πρεπει να γραφεις με μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθατε παληκαρια ...καλα Km και καλες κοντρες !!

Καλωσορίσατε παιδιά! Καλά να περνάτε μέσα από τις σελίδες μας!

Όσο για τις κόντρες... no no no!!! We're against it!

Αφήστε που έχει ακριβύνει και η βενζίνη :)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κι από εμένα!

Γιάννης από Αθήνα. Παραλαμβάνω το πρώτο μου VW σε λίγες μέρες. Και θα είναι απ' ότι καταλαβαίνω το πρώτο AMAROK του vwclub.

Φιλικά Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους!

Εδώ και λίγες μέρες μέλος του club.

Λάτρης των VW, το πρώτο μου ένα Polo 1,05 του ΄86. Μετά Polo 1,4 (MPI) καινούριο του '95. Από το 2000 και μέχρι σήμερα οδηγώ διάφορες βλακείες που μου δίνει η εταιρία που εργάζομαι (ούτε ένα Golf ρε γ..το) με εξαίρεση ένα Α3 S - tronik που είχα για 8 μήνες και από τότε είμαι ερωτευμένος μαζί του (ούτε ένα γράμμα, ούτε ένα τηλέφωνο...). Η αγάπη μου τώρα εκτονώνεται στο επαγγελματικό που έχω για το ανθοπωλείο που διατηρώ (δεύτερη δουλειά - για να μην μας λένε τεμπέληδες οι φρίτσιδες), ένα Caddy van 1,4 του ΄05 που έφερα από Γερμανία. Πολύ καλό εργαλείο! Μας βοηθάει να βγάλουμε το ψωμάκι μας αλλά κι εγώ.. στα καλύτερα το έχω! Θα ανεβάσω καμιά φωτο.

Έχω σκοπό να γνωριστώ με τα παιδιά εδώ στη Θεσσαλονίκη όταν συναντιούνται τις Πέμπτες στο.. (ξέρω αλλά δε λέω).

Α! και θέλω ηλιοπροστασία με το logo του club!

Αυτά. Να είμαστε όλοι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ και εγώ με τη σειρά μου...!!!Ονομάζομαι Βασίλης, τον Ιανουάριο κλείνω τα 23(!!) καιρός ήταν...!!! Επ.Οπ. στο επάγγελμα και κάτοχος ενος Polo 1.2 Tsi (Αύγουστος 2010) μαμά ακόμη...!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι στην παρέα μας !!!!

@Yiangos, εννοείται πως μόλις το παραλάβεις θέλω να έρθεις σε μια συνάντησή μας να το καμαρώσουμε από κοντά!!!

Link to comment
Share on other sites

(aposg99)Αποστολος Γ. 30 ετων ,ιδιωτικος υπαλληλος σε εταιρια διαχειρησης χωρων σταθμευσης.

το οχημα: golf v tsi 140hp 4/08 53000χλμ.

αλλαγες-βελτιωσεις:xenon(kaixen)6000k,+led στα μικρη,ολοσωμη εξατμιση,k&n panel φιλτρο,βαση σασμαν powerflex,ολοσωμα καλυματα εμπρος-πισω θεσεων.αυτα!!επισκεπτομαι το forum συχνα για συμβουλες-λυσεις.μπραβο σε ολους,για το χρονο τους-τις πολυτιμες συμβουλες και εμπειριες τους καθως και τη διαθεση να τα μοιραστουν με ολους τους vwlovers!

υ.γ:τα ωραρια εργασιας μου δεν εξυπηρετησαν την επιθυμια μου για παρουσια μου στις συναντησεις του club αλλα ευχομαι να μπορεσω το συντομοτερο να βρεθω και εγω στη παρεα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.