Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλημερα σας.χαιρετω την ομορφη παρεα.λεγομαι Κωστας και ειμαι κατοχος ενος ολοκαινουριου vw glo 1.4 tsi rline.Eιμαι φαν του αυτοκινητου εδω και πολλα χρονια και φαν της βελτιωσης.εχω παρει μερος ακομα και σε αγωνες dragster με το πρωτο μου αμαξι που ασχοληθηκα με την βελτιωση.προηγουμενο μου αμαξι ηταν ενα AUDI A4 CABRIO 1.8TQ βελτιωμενο στα και αυτο αρκετα,αλλα λογου γαμου και προσφατου μπαμπα ανγκαστηκα λογο χωρου να το πουλησω και να καταληξω στο golf.θα χαρω πολυ να σας γνωρισω και απο κοντα αλλα λογο επαγγελματος(εχω βενζιναδικο)και ωραριου θα ειναι σπανια η παρουσια μου,αλλα καποια στιγμη θα γινει.

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθατε. θα χαρουμε πολυ να σας γνωρισουμε σε καποια επομενη συναντηση.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα κ απο εμενα.Με λενε γιωργο κ καποιοι θα με ξερουν ειτε απο κοντα ειτε απο τα φορουμ τα υπολοιπα.Ειμαι ο τουμπανος πρωην κατοχος λεον κ νυν golf gti dsg!Ευχαριστω πολυ για την φιλοξενια σας παιδια ευχομαι το καλυτερο για την ενοτητα!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι στην παρέα μας !!!!

@Yiangos, εννοείται πως μόλις το παραλάβεις θέλω να έρθεις σε μια συνάντησή μας να το καμαρώσουμε από κοντά!!!

Είναι προφανές... Τι το πήραμε για να το κρύβουμε? (κάτσε να το παραλάβω πρώτα...)

Φιλικά Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. Γιωργος 23 ετων απο Θεσσαλονικη κατοχος εδω και 2 μερες ενος polo tdi bluemotion. Η συμβολη του forum πριν την αγορα ηταν καθοριστικη για την επιλογη.. και πιστευω θα ειναι ακομα πιο χρησιμη απο δω και περα.. υγεια πανω απολα σε ολους και προσοχη στους δρομους..

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την μεγαλη παρεα του vw club! παρελαβα πριν 1 εβδομαδα καινουργιο το golf 6 1.2 με τα 105 αλογα,ελπιζω συντομα να ερθω και στις συναντησεις της θεσσαλόνικης να δω και απο κοντα την ατμοσφαιρα του club, να σται ολοι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Είναι προφανές... Τι το πήραμε για να το κρύβουμε? (κάτσε να το παραλάβω πρώτα...)

Φιλικά Γιάννης

Άντε με το καλό!!!! :)

φυσικα καλες και πολλες κοντρες...

Καλωσήρθες αλλά τις κόντρες... μακριά από εμάς! Είμαστε καλά παιδιά εμείς!

Καλησπερα.. Γιωργος 23 ετων απο Θεσσαλονικη κατοχος εδω και 2 μερες ενος polo tdi bluemotion. Η συμβολη του forum πριν την αγορα ηταν καθοριστικη για την επιλογη.. και πιστευω θα ειναι ακομα πιο χρησιμη απο δω και περα.. υγεια πανω απολα σε ολους και προσοχη στους δρομους..

Καλορίζικο το TDI! Και καλά χιλιόμετρα!

Καλωσήρθατε όλα τα νέα μέλη και καλοτάξιδα τα αυτοκινητάκια σας!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Είμαι ο Βαγγέλης. 37 ετών, επάγγελμα προγραμματιστής.

Με τη VW είχα στη ζωή μου μια σχέση αγάπης και μίσους, ή μάλλον μίσους και αγάπης, αφού στην αρχή τη μισούσα και κατόπιν την αγάπησα! Τη μισούσα όσο έβγαζε ακριβά, αλλά ααργάα αυτοκίνητα (50 άλογα σε οποιοδήποτε Γκολφ είναι η εννοιολογική ανάλυση της λέξης "αργός") με μόνο πρόταγμα την ποιότητα και κανένα μηχανολογικό πλεονέκτημα. Άρχισα να την "συγχωρώ" με την έλευση του 1.4 16β με τα 100 άλογα στο Πόλο. Αποκαταστάθηκε μέσα μου με την έλευση του Γκολφ 5. Άρχισα να της κάνω τα γλυκά μάτια με την κυκλοφορία του TSI.

Τελικά, πριν δύο χρόνια το πήρα απόφαση και αγόρασα το Γκολφ 6 με τον 160άρη TSI. Και κάπου εδώ άρχισε να υπάρχει "ένας έρωτας μεγάλος." Γιατί, τελικά, το Γκολφ είναι αλλού -- στην κατηγορία του. Είναι όπως το λέει η διαφήμιση, Das Auto -- Το Αυτοκίνητο.

Πριν ένα μήνα περίπου, που έληξε και η εγγύησή του, του "πέταξα" και ένα Revo πάνω και έχω τρελαθεί τελείως τώρα, μου έχει πάρει τα μυαλά...

:crazy:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλές γιορτές. Ονομάζομαι Λεωνίδας είμαι 37 ετών εργαζομαι στο Πυροσβεστικό Σώμα και το αυτοκίνητο που απέκτησα πριν 2 μήνες είναι ένα vw golf 6 comfortline tsi 122 hp μεταχειρισμένο με 15.000χλμ. μαύρο πέρλα χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα.....Χρηστος απο Θεσσαλονικη....Ειμαι Διασωστης-Πληρωμα Ασθενοφορου στο Ε.Κ.Α.Β. Θεσσαλονικης

Ειμαι κατοχος ενος Skoda Fabia 1.2 εδω και 3 μηνες......

Καλως σας βρηκα και ελπιζω να ανταλλάσσουμε οτι ξερουμε και οτι ΔΕΝ ξερουμε.....

Ευχομαι καλες διαδρομες σε ολους και τα Χρονια μου Πολλα....!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδιά είμαι ο Μιχαλης απο Αθήνα , δεν εχω vw :suicide: , αλλά είμαι λάτρης των "όμορφων"

αλλά και γυαλιστερών αυτοκινήτων :crazy: με καποιους απο εδω γνωριζομαι ηδη :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, μόλις έγινα κάτοχος ενός golf gti 25th anniversary. Θα ήθελα την βοήθεια σας ως προς την συντήρηση του. (τι λάδια προτείνεται, κανά μηχανικό, κτλ)

Για λάδι δες εδώ : http://ew5.earlweb.c...guage=5&brand=1

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλώς σας βρήκα!

Όνομα: Ντάνιελ

Ηλικία: 38

Περιοχή: Θεσσαλινίκη

Επάγγελμα: Ηλεκ/γος Μηχανικός

Αυτοκίνητο: Passat 1400 TSI 122hp

Είναι το πρώτο μου VW, και μπορώ να πω ότι με έχει εντυπωσιάσει. Αν και είχαμε ένα θέμα με την παραλαβή, ο διακόπτης στα χειριστήρια του οδηγού του παραθύρου πίσω από την πλευρά του συνοδηγού δεν δούλευε, αλλά αντικαταστάθηκε αμέσως. Ομολογώ ότι με ενόχλησε αλλά μόλις το έκανα την πρώτη μου βόλτα το ξέχασα. Το αυτοκίνητο το αγόρασα από την ΕΤΕΑ Α.Ε.

Φιλικά

Ντανιέλ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.