Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!!

Ονομάζομαι Γεράσιμος και οδηγώ ένα ένα Polo 6R1 GTi!

Διαβάζω εδω και 2 χρόνια το forum και νομίζω είναι καιρός να γίνω και μέλος του club!

Καλά χιλιόμετρα σε όλους!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες! Καλοτάξιδο το μικράκι σου!!!

Για κάποιον περίεργο λόγο δεν μπορώ να σου κάνω like για το σχόλιο σου(You have reached your quota of positive votes for the day) αλλα σε ευχαριστώ πολύ να είσαι πάντα καλά

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα παιδιά ..

Νίκος από Παιανία ...κάτοχος ενός Tiguan (το δικίνητο όμως ) και ενός Opel Astra ..

Έχω ξενερώσει απίστευτα με τους Γερμαναράδες (ας όψεται η Μέρκελ και η Τρόϊκα) , αλλά εδώ και πολλά πολλά χρόνια (σχεδόν 25) είμαι λάτρης των αυτοκινήτων τους ..Πέρασα από 2 γενιές astra και εδώ και σχεδόν 2 χρόνια ,έχω τη φαγάνα βενζίνης , ένα Tiguan ..

Ασχολίες πολλές με κυριότερη ωδικά πουλιά .

Δεν υπήρξα ποτέ γκαζιάρης (με φτιαξίματα, αεροτομές,εξατμίσεις κ.λ.π.), αλλά πάντα οδηγώ γρήγορα χωρίς να φτάνω συνήθως στα όρια ..

Καλές διαδρομές σε όλους και όσο κι αν προσπαθήσουν το χαμόγελο και την αισιοδοξία δεν θα μας τα κόψουν !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι!

Παιάνας όπως είπες πολύ σωστά το χαμόγελο και την αισιοδοξία δεν θα μας την κόψουν.

Btw respect στο avatar σου!!! Scrat ftw!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω τη παρεα!!

Ειμαι ο Κωστας απο θεσσαλονικη και οδηγω ενα polo gti 20vt.

εδω και πολυ καιρο θελω να γραφτω στο club και δεν ξερω γιατι το καθυστερησα! :sorry:

λοιπον χαρηκα που σας βρηκα και καλη συνεχεια !!

Edited by kostisGTI
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες συνονόματε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα και καλως σας βρεικα.Ειμαι ο Τακης και ειμαι πρωην κατοχος golf 5 1.600cc fsi.Γραφω πρωην γιατι τωρα το αμαξι δεν υπαρχει.Το φροντισε αυτο ενας αφηρημενος οδηγος που αποφασισε να διασχισει καθετα δρομο με διπλη γραμμη..Την βγαλαμε ''ελαφρα'',λογω ζωνης και καλων αντανακλαστικων,οποτε τωρα παμε για αλλα,δηλ ειμαι στο ψαξιμο για 5αρι παλι,αλλα αυτη την φορα το 1,4tsi.

Στην πορεια θα χρειαστω τις πολυτιμες συμβουλες σας οσον αφορα αυτο το θεμα αλλα προς το παρον λεω να ξεκινησω την ερευνα των θεματων του φορουμ,μιας και εχω ακουσει οτι εχει πολλα και ενδιαφεροντα θεματα που μπορουμε να κουβεντιαζουμε εδω μεσα.Και παλι καλως σας βρεικα φιλοι μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα και καλως σας βρεικα.Ειμαι ο Τακης και ειμαι πρωην κατοχος golf 5 1.600cc fsi.Γραφω πρωην γιατι τωρα το αμαξι δεν υπαρχει.Το φροντισε αυτο ενας αφηρημενος οδηγος που αποφασισε να διασχισει καθετα δρομο με διπλη γραμμη..Την βγαλαμε ''ελαφρα'',λογω ζωνης και καλων αντανακλαστικων,οποτε τωρα παμε για αλλα,δηλ ειμαι στο ψαξιμο για 5αρι παλι,αλλα αυτη την φορα το 1,4tsi.

Στην πορεια θα χρειαστω τις πολυτιμες συμβουλες σας οσον αφορα αυτο το θεμα αλλα προς το παρον λεω να ξεκινησω την ερευνα των θεματων του φορουμ,μιας και εχω ακουσει οτι εχει πολλα και ενδιαφεροντα θεματα που μπορουμε να κουβεντιαζουμε εδω μεσα.Και παλι καλως σας βρεικα φιλοι μου.

Γεια σου τακη, με το καλο να παρεις την αποζημιωση.

Για ποια εκδοση σκεφτεσαι σε 1.4tsi?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου τακη, με το καλο να παρεις την αποζημιωση.

Για ποια εκδοση σκεφτεσαι σε 1.4tsi?

Nα σου πω δεν το εχω ψαξει και αρκετα το θεμα.Το δικο μου πρωην γκολφακι δεν ειχε εξτρα.Με τασια,χωρις προβολακια και air conticion ειτανε(μοντ 1ος του 2006).

Ο γαμπρος μου εχει το 1,4fsi sportline μοντ 2004 το εσωτερικο του ειναι αυτο που θελω να εχει και αυτο που θα αγορασω,δηλ τα ψευτομπακετ καθισματα του,τον υπολ ταξιδιου,τον 2ζωνικο κλιματισμο του,το ζαντικο του και τα προβολακια ομιχλης.Μεχρι εκει ειμαι οκ και φυσικα αν εχει και την μασκα του gti ακομα καλητερα γιατι ειναι πιο ομορφο.

Αυτο που με ψιλοχαλαει ειναι το γεγονος πως το δικο μου ειχε ESP,ενω ολλα στις αγκελιες που βλεπω στο *μη επιτρεπόμενο @ URL* εχουνε αντισπιν μονο(ASR),οπως και του γαμπρου μου.Πως το σκεφθηκανε να βαλουνε στα 115 αλογα του ατμοσφαιρικου esp και στα τουρμπατα-ροπατα των tsi μονο αντισπιν.....δεν μπορω να το καταλαβω.

Με τρομαζει ομως και το θεμα με τα σσμαν που βλεπω οτι αρκετοι απο εδω μεσα εχουνε αντιμετωπιση!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.