Jump to content
billaros

Km/Μερές

Recommended Posts

GOLF 6 TSI 122 ΣΕ 5 ΜΗΝΕΣ 7700ΚΜ. Τα 80% ομως σε ταξιδια στην Εγνατια...

Προσωπικα πιστευω οτι εχει διαφορα αν τα χιλιομετρα τα κάνεις σε ανοιχτο δρομο η άν τα κανεις μεσα σε πολη με πρωτη-δευτερα αντε τριτη ταχυτητα. Δεν ειναι ιδια η καταπονηση για τον κινητηρα! :rolleyes:

5 μηνες 8200ΚΜ...κ συνεχιζω... Το 85% Θεσσαλονικη-Λαμια!:thumbsup:Τα ποιο πολλα με εκτη στο κιβωτιο τα εχω κανει κ συμφωνω με τον ΣΠΥΡΟ..!Golf 6 122

Link to comment
Share on other sites

golf tsi v

3,5χρονια = και σημερα εκλεισε τα 150.000χλμ...(για 8μηνες δεν εκανε χλμ) :)

ΩΩΩωωωωω φιλε κυριλλε σε βρισκω! Για δωσε καμια λεπτομερεια..κανα προβλημα κανα θεμα με τουρμπινα??

Link to comment
Share on other sites

ΩΩΩωωωωω φιλε κυριλλε σε βρισκω! Για δωσε καμια λεπτομερεια..κανα προβλημα κανα θεμα με τουρμπινα??

προβληματα μονο στις αρχες, 4 σκαστρες(πλαστικη μεμβρανη),1πολλαπλασιαστη αλλα μεσα στην εγγυηση και χωρις δευτερη σκεψη μιας και ηταν γνωστο φαινομενο.

τουρμπινα παρολο που ειμαι καφτης και το λιωνω καθε μερα δεν εχει το παραμικρο μιας και προχθες την ελεγξα,ουτε τζογους η φτερωτη,ουτε ραγισματα.σαν καινουρια και μας εκανε εντυπωση.βεβαια ειμαι τυπικος στο ζεσταμα-κρυωμα.ουτε το σμασμαν καποιο προβλημα παρολο την "καλοπεραση".φτου φτου να μην το ματιασω!!!

να σημειωσω οτι φοραω προγραμμα απο τα 40.000χλμ.

Link to comment
Share on other sites

προβληματα μονο στις αρχες, 4 σκαστρες(πλαστικη μεμβρανη),1πολλαπλασιαστη αλλα μεσα στην εγγυηση και χωρις δευτερη σκεψη μιας και ηταν γνωστο φαινομενο.

τουρμπινα παρολο που ειμαι καφτης και το λιωνω καθε μερα δεν εχει το παραμικρο μιας και προχθες την ελεγξα,ουτε τζογους η φτερωτη,ουτε ραγισματα.σαν καινουρια και μας εκανε εντυπωση.βεβαια ειμαι τυπικος στο ζεσταμα-κρυωμα.ουτε το σμασμαν καποιο προβλημα παρολο την "καλοπεραση".φτου φτου να μην το ματιασω!!!

να σημειωσω οτι φοραω προγραμμα απο τα 40.000χλμ.

Ωραιος φιλε...ετσι να τα λεμε ολα....και να τα ακουνε και οι Japan αυτα....εγω...1/07---->49,837χλμ μεχρι στιγμης....2 πολ/στες..και αλλαγη τεντωτηρα λογω...χαλαρωσης ρουλεμαν και εκανε σαν τραχτερακι στο ρελαντι τωρα ολα ΟΚ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Mονο εγώ έχω κάνει πολλά...?

40000 σε 13 μήνες.

οχι φιλε το ειχα σκησει και εγω το πρωην μου αμαξι.

golf v tsi σε 12 μηνες 42000....ας ειναι καλα η κομοτηνη και η καβαλα. 1000χλμ για κομοτηνη 800 για καβαλα.περα δωθε συνεχεια το ελιωσα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.