Jump to content
mezzanine

Golf Vi Τιμές Εξοπλισμού

Recommended Posts

Να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου αν έχει βάλει κάποιος το πακέτο αποθηκευτικών χώρων

ή έστω 1 αποθυκευτικό συρτάρι κάτω από μπροστινό κάθισμα.

Σε μαγαζάκι του εξωτερικού το 1 συρτάρι (γνήσιο) έχει 105 $ και θέλει όμως και 80 $

μεταφορικά (από Αμερική).

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου αν έχει βάλει κάποιος το πακέτο αποθηκευτικών χώρων

ή έστω 1 αποθυκευτικό συρτάρι κάτω από μπροστινό κάθισμα.

Σε μαγαζάκι του εξωτερικού το 1 συρτάρι (γνήσιο) έχει 105 $ και θέλει όμως και 80 $

μεταφορικά (από Αμερική).

Ζήτα το από το θείο στην Αμερική... http://www.byserv.com/

Σου στέλνει τα πάντα από την Αμερική χωρίς εσύ να κάνεις τίποτα...

Τον έχω χρησιμοποιήσει αρκετές φορές... εγγύηση!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest mitS.O.S.

Να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου αν έχει βάλει κάποιος το πακέτο αποθηκευτικών χώρων

ή έστω 1 αποθυκευτικό συρτάρι κάτω από μπροστινό κάθισμα.

Σε μαγαζάκι του εξωτερικού το 1 συρτάρι (γνήσιο) έχει 105 $ και θέλει όμως και mega_shok.gif $

μεταφορικά (από Αμερική).

Εμένα γιατί μου είπανε ότι δεν υπάρχει συρτάρι για κάτω από το κάθισμα στις επιλογές του πρόσθετου εξολισμού...???!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί μου είπανε ότι δεν υπάρχει συρτάρι για κάτω από το κάθισμα στις επιλογές του πρόσθετου εξολισμού...???!!!

Oύτε και εγώ το είδα στην λίστα με τον πρόσθετο εργοστασιακό εξοπλισμό της VW...

Αν δεν το έχουν ως ανταλλακτικό στην αντιπροσωπεία βλέπω να το ψωνίζω από το net.

Link to comment
Share on other sites

Ενω το φυλλαδιο της αντιπροσωπειας το εδειχνε οταν ρωτησα μου ειπαν οτι δεν υπαχει

Και εγω πως το εχω στο αμαξι μου ???? χαχαχαχα ειναι αστειοι αυτοι στην αντιπροσωπια, δεν ξερουν τι τους γινεται... ;) ;) :whistling::lol:

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

συρταρι κατω απο το καθισμα..... πολυ σημαντικο....

ρε σεις πλακα κανετε σιγουρα. δεν νομιζω πως υπαρχει καποιος που θελει συρταρι κατω απο το καθισμα, διπλα στην τουαλετα, πανω απο το κρεβατι του, πισω απο την πορτα, κατω αποτον νυπτηρα κτλ κτλ κτλ

ελεος.

ποιος δινει 100 ευρω για ενα πλαστικο;;;

και ποιος το χρειαζεται αυτο το ρημαδι το συρταρι;

μου θυμιζεται εναν φιλο που στην αυλη του εκανε μια αποθηκη, την γεμισε, εκανε δευτερη , την γεμισε και τωρα την τεταρτη αποθηκη την εχει σχεδον γεμισει και σκεφτεται να φτιαξει μια μεγαλη που θα ενωσει τις πρωτες δυο...

οσο βλεπει χωρο, τον γεμιζει με αχρηστα στην ουσια πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

συρταρι κατω απο το καθισμα..... πολυ σημαντικο....

ρε σεις πλακα κανετε σιγουρα. δεν νομιζω πως υπαρχει καποιος που θελει συρταρι κατω απο το καθισμα, διπλα στην τουαλετα, πανω απο το κρεβατι του, πισω απο την πορτα, κατω αποτον νυπτηρα κτλ κτλ κτλ

ελεος.

ποιος δινει 100 ευρω για ενα πλαστικο;;;

και ποιος το χρειαζεται αυτο το ρημαδι το συρταρι;

μου θυμιζεται εναν φιλο που στην αυλη του εκανε μια αποθηκη, την γεμισε, εκανε δευτερη , την γεμισε και τωρα την τεταρτη αποθηκη την εχει σχεδον γεμισει και σκεφτεται να φτιαξει μια μεγαλη που θα ενωσει τις πρωτες δυο...

οσο βλεπει χωρο, τον γεμιζει με αχρηστα στην ουσια πραγματα.

dr δε σου ειπε κανεις να τα βαλεις απο τη τσεπη σου , προφανως ο καθενας εχει διαφορετικες αναγκες και δεν ειναι απαραιτητο να ειναι ιδιες με τις δικες μας.

Link to comment
Share on other sites

dr δε σου ειπε κανεις να τα βαλεις απο τη τσεπη σου , προφανως ο καθενας εχει διαφορετικες αναγκες και δεν ειναι απαραιτητο να ειναι ιδιες με τις δικες μας.

Αν ξέρει κάποιος ας μου πεί πόσο έχει ενα 5άπορτο TSi 160 DSG Highline μεταλλικό με sunroof και το πακέτο sport porto με το κλειδί στο χέρι. Κάτι διαβάζω για τρελούς χρόνους παράδοσης, ισχύουν;

Οι υπόλοιποι αν μπορείτε μην τσακώνεστε εδώ για ντουλαπάκια και ταπεράκια. ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αν ξέρει κάποιος ας μου πεί πόσο έχει ενα 5άπορτο TSi 160 DSG Highline μεταλλικό με sunroof και το πακέτο sport porto με το κλειδί στο χέρι. Κάτι διαβάζω για τρελούς χρόνους παράδοσης, ισχύουν;

Οι υπόλοιποι αν μπορείτε μην τσακώνεστε εδώ για ντουλαπάκια και ταπεράκια. ευχαριστώ

Να περιμένεις γύρω στα 26.000 αν σου κάνει την συνήθεις έκπτωση. Η κάτι παραπάνω αλλά και με 2-3 δώρα.

Χρόνος παράδοσης λένε για 4 μήνες. Εμένα έκανε 3.

Edited by midkin
Link to comment
Share on other sites

το συρταρι κανει για: ΧΑΡΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ - ΧΑΡΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ (μεγεθος Α4)- ΞΕΣΚΟΝΟΠΑΝΟ ΓΙΑ ΤΑΜΠΛΟ - ΣΑΚΟΥΛΑ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ Η ΤΣΑΝΤΑ ΜΕ ΠΟΛΥΤΙΜΑ ΑΓΑΘΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ Η ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ.

Να περιμένεις γύρω στα 26.000 αν σου κάνει την συνήθεις έκπτωση
η οποια ποσο συνηθιζεται να ειναι??? Edited by kpol
Link to comment
Share on other sites

το συρταρι κανει για: ΧΑΡΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ - ΧΑΡΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ (μεγεθος Α4)- ΞΕΣΚΟΝΟΠΑΝΟ ΓΙΑ ΤΑΜΠΛΟ - ΣΑΚΟΥΛΑ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ Η ΤΣΑΝΤΑ ΜΕ ΠΟΛΥΤΙΜΑ ΑΓΑΘΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ Η ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ.

η οποια ποσο συνηθιζεται να ειναι???

600 ευρώ. Βέβαια έχουμε ακούσει και για 800 αλλά από επαρχεία...

Link to comment
Share on other sites

+1 και απο μενα για τα συρταρακια.ειναι πολυ πρακτικα και ποτε δεν παει χαμενος extra χωρος σε ενα αυτοκινητο.μερικοι δεν τα εβαλαν και το μετανοιωσαν,ψαχνουν τωρα τροπους να τα βαλουν εκ των υστερων.

Edited by joop.
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω,αλλα για σενα Δημητρη και για μερικους ακομα.μερικοι παλι δεν εχουν ιδεα και αναγκαζονται να το ψαχνουν.

Link to comment
Share on other sites

4 βιδες και 2 φισες ειναι αν θυμαμαι καλα.σιγα τα ωα.

DIY απο το golfmkv forum.

http://www.golfmkv.com/forums/showthread.php?t=2228

εδω ενα DIY απο το μελος ''rallakias''.εχει και τιμες.

http://rs468.rapidshare.com/files/245530179/Sirtaria.pdf

Edited by joop.
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο και διαφωτιστικό DIY! :)

H δυσκολία μου σε τέτοιου είδους εγχειρήματα είναι πάντα να μην γίνει ζημιά

- γρατζουνιά στα εσωτερικά πλαστικά γενικότερα..

Στο δρόμο είναι και το συρταράκι (μαζί και με το αυτοκίνητο δηλ...) :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Στο Leon είχα φτιάξει τα πάντα μόνος μου (μέχρι και το Forge fmic) οπότε κάτι θα γίνει και με αυτό..

Δόξα το θεό από εργαλεία μια ντουλάπα γεμάτη και από την περιγραφή του DIY δεν βλέπω να μου λείπει

κάτι...Το μέγεθος στα πριτσίνια δεν μας λέει αλλά μια δοκιμή θα μας πείσει :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.