Jump to content
ACE2007

Golf 5/6 1.4 Tsi - Το Καλύτερο Κιτ Εισαγωγής

Ποια είναι η καλύτερη εισαγωγή για τα TSI?  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Καλησπέρα,

αυτος είναι ο CAVD κινητήρας μου και θέλω να κατευθύνω την εισαγωγή μου προς το αριστερό φανάρι που βρίσκεται το κλασικό κενό.

η ερώτηση μου, να αγοράσω νέα εισαγωγή αλουμινίου μονοκόματη S η μπορώ να βάλω μια γωνία με κολάρο που θα μου βγει και πιο φθηνά?

Θα έχω πρόβλημα με την οικονομική λύση; 

889E0AAD-25FC-47C6-A5AD-8C3EB3C33405.png

Link to comment
Share on other sites

Τι στάδιο είναι το αυτοκίνητο?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago , nikdev said:

Τι στάδιο είναι το αυτοκίνητο?

Stage 1 Dynodrome / Downpipe με ολόσωμη / Forge BOV - κάπου 220αλογα βγάζω αλλά δεν το πιέζω σε γενικες γραμμες. Το θέμα μου είναι πως μου τα κάνουν οι τηγανιά όταν βλέπουν κοντή εισαγωγή και ότι έχω θέμα με θερμοκρασίες κλπ.. δεν έχω αντιμετωπίσει ποτε πρόβλημα. Το θέμα είναι,

-θα έχω οφέλη στην πίεση/σταθερότητα;

-χρειάζομαι ενιαίο νέο σωλήνα η μόνο μια γωνία και είμαι οκ;

-η καθόλου και μένω όπως έχω..

Edited by siralex
Link to comment
Share on other sites

Άστο όπως είναι και μάζεψε λεφτά να βάλεις ένα I/C S3 8p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους φιλαράκια μου, σήμερα ρώτησα σε γνωστό μαγαζί, για εισαγωγή για Golf MKV TSI 1.4 140 ps, και μου είπαν οτι η μοναδική που βγαίνει ακριβώς για το αμάξι μου, είναι η CTS-IT-880. Στην αρχή έψαξα για pipercorss και μου είπαν πως δεν βγαίνει. Τί λέτε; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2023 at 12:46 PM, Mariero said:

Καλησπέρα σε όλους φιλαράκια μου, σήμερα ρώτησα σε γνωστό μαγαζί, για εισαγωγή για Golf MKV TSI 1.4 140 ps, και μου είπαν οτι η μοναδική που βγαίνει ακριβώς για το αμάξι μου, είναι η CTS-IT-880. Στην αρχή έψαξα για pipercorss και μου είπαν πως δεν βγαίνει. Τί λέτε; Ευχαριστώ

 

Επικοινώνησα πριν λίγες ημέρες με pipercross Αγγλία, και μου ανέφεραν το παρακάτω 

 

Thank you for your email.

Unfortunately we do not have a Viper kit listed I’m afraid.

 

We can offer the PP1621 Panel filter however https://www.thepipercrossshop.co.uk/products/pipercross-car-panel-filter-pp1621?rq=nf_car~mk_volkswagen~md_golf-mk-5~xt_1-4-tsi~yr_2006

 

γνωρίζει κανείς αν ισχύει ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.