Jump to content
alexis golf 5 122Ps

Brake Calipers

Recommended Posts

http://global.ebay.com/Vw_Golf_I_II_III_IV_V_GTi_Jetta_Brake_Caliper_Cover/390121655374/item

Τι λετε αξιζει???Λεει πως κανει σε ολα τα μοντελα...

Αυτό ειναι καπάκι 'μαϊμού' για τις δαγκάνες απο οτι κατάλαβα.

Αντε και τα έβαλες, πας με 180/200 και σου φεύγει το καπάκι τι γίνεται???

Link to comment
Share on other sites

στο ebay παιζουν πολλα τετοια...

εμενα γυφτικα μου φαινονται

Είναι Brembo όμως.. new_killother.gif

Link to comment
Share on other sites

με σιλικονη παρακαλω εχει και οδηγιες πιο κατω knife.gif

ωραια εγω που εχω μεινει μια εποχη πισω κ ειμαι με τα ταμπουρα ακομα θα του βαλω και 2 ψευτοδισκους που πουλανε θα πεταξω και 2 τετοια πανω και θα χω ΤΑ φρενα :blink:

Link to comment
Share on other sites

με σιλικονη παρακαλω εχει και οδηγιες πιο κατω knife.gif

ωραια εγω που εχω μεινει μια εποχη πισω κ ειμαι με τα ταμπουρα ακομα θα του βαλω και 2 ψευτοδισκους που πουλανε θα πεταξω και 2 τετοια πανω και θα χω ΤΑ φρενα :blink:

Βάλε και δυο καλωδιάκια για να φαίνεται ότι έχεις και ESP 12.gif

Link to comment
Share on other sites

Βάλε και δυο καλωδιάκια για να φαίνεται ότι έχεις και ESP 12.gif

:p:rofl: :rofl: :rofl:

Βάλε και φάσα στο μπροστινό μαμπρίζ που θα γράφει B R E M B O. :blink:

Edited by midkin
Link to comment
Share on other sites

Γιατί νά πάρει κάποιος την συγκεκριμένη μοντίφα (και ψιλοεπικίνδυνη μπορώ να πω) όταν όλα τα καταστήματα με αξεσουάρ έχουν ειδικά αυτοκόλητα της Brembo για τις βαμμένες εργοστασιακές δαγκάνες?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί νά πάρει κάποιος την συγκεκριμένη μοντίφα (και ψιλοεπικίνδυνη μπορώ να πω) όταν όλα τα καταστήματα με αξεσουάρ έχουν ειδικά αυτοκόλητα της Brembo για τις βαμμένες εργοστασιακές δαγκάνες?

Να μην κάνει τίποτα απο όλα αυτά ούτε μοντίφες ούτε μούφα αυτοκόλλητα.Η να βάλει brembo ή να τα αφήσει όπως είναι.

Link to comment
Share on other sites

Να μην κάνει τίποτα απο όλα αυτά ούτε μοντίφες ούτε μούφα αυτοκόλλητα.Η να βάλει brembo ή να τα αφήσει όπως είναι.

για πλακα εννοείται το είπα εγώ σιγά μη πάω να βάλω τέτοια πράγματα..... :drinks:

Link to comment
Share on other sites

για πλακα εννοείται το είπα εγώ σιγά μη πάω να βάλω τέτοια πράγματα..... :drinks:

Σε κανονίζω όταν είναι για τέτοια φρενάκια η Tarox H D2 από γνωστό μου μετάχειρα 8)

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Σε κανονίζω όταν είναι για τέτοια φρενάκια η Tarox H D2 από γνωστό μου μετάχειρα :drinks:

Ωραίες οι D2 αλλά 2.300 το πιο φθηνό τους σετ??

http://www.d2racing.com/content/products/big_brake_kits

Link to comment
Share on other sites

Σε κανονίζω όταν είναι για τέτοια φρενάκια η Tarox H D2 από γνωστό μου μετάχειρα 8)

τι να τα κάνω ρε Λευτερη εγώ με τα 101 γαϊδούρια μου? :rofl: το πρώτο βήμα θα ήταν να έβγαζα τα ταμπουρα πίσω αλλα βλέπουμε ακόμα.. αν και στο νησί πριν λίγο καιρό που έκανε ΤΙΣ καταιγίδες πάνω από 50 δεν πήγαινα το πόδι έπρεπε να πατήσει τελείως μέσα για να πιάσουν.. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

για πλακα εννοείται το είπα εγώ σιγά μη πάω να βάλω τέτοια πράγματα..... :drinks:

Το κατάλαβα φιλε μου ότι το είπες για πλάκα :rofl:

Edited by tominio
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ πάντως ψαρωσα όταν είδα ενός φίλου μου το z3 παρόλο που το αμάξι το βλέπω σχεδόν κάθε μέρα

Στα μηνύματα που αναρτώνται θα πρέπει να υπάρχει σαφήνεια, λιτότητα, ουσία και να είναι ευανάγνωστα. Να χρησιμοποιούνται Ελληνικά ΜΙΚΡΑ γράμματα (Ελληνικές γραμματοσειρές - χαρακτήρες) και όχι Greeklish.

Edited by Speedy
Κεφαλαία
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ πάντως ψαρωσα όταν είδα ενός φίλου μου το z3 παρόλο που το αμάξι το βλέπω σχεδόν κάθε μέρα

Στα μηνύματα που αναρτώνται θα πρέπει να υπάρχει σαφήνεια, λιτότητα, ουσία και να είναι ευανάγνωστα. Να χρησιμοποιούνται Ελληνικά ΜΙΚΡΑ γράμματα (Ελληνικές γραμματοσειρές - χαρακτήρες) και όχι Greeklish.

Βρε συ @Speedy Ήμαρτον ασε να γράψουμε και καμιά μ@λ@κια δεν χάλασε ο κόσμος, δεν είναι φορουμ για εγχειρίσεις ανοικτής καρδιάς.

Βάζεις και αυτά τα κόκκινα thumbsdown.gif

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Βρε συ @Speedy Ήμαρτον ασε να γράψουμε και καμιά μ@λ@κια δεν χάλασε ο κόσμος, δεν είναι φορουμ για εγχειρίσεις ανοικτής καρδιάς.

Βάζεις και αυτά τα κόκκινα thumbsdown.gif

Πραγματικά δεν έχω σαν σκοπό μου να σας ενοχλήσει , αλλά να πέσει το μάτι του χρήστη που τα έγραψε πάνω τους και να τα διαβάσει. Επίσης για να μπορούμε να το διαβάζουμε καλύτερα γράφουμε αυτό το απόσπασμα από τους όρους χρήσης ώστε να συμμορφωθούν οι χρήστες που δεν τους έχουν διαβάσει προσεκτικά και γράφουν είτε με greeklish είτε με κεφαλαία .

Συγνώμη για την ενόχληση .

Φιλικά,

Speedy

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες οι D2 αλλά 2.300 το πιο φθηνό τους σετ??

http://www.d2racing.com/content/products/big_brake_kits

πολύ ποιό φτινό είναι η διάσταση για 15άρα με 288 δίσκο. στα χρήματα των Tarox6 288 που φοράω εγώ πάνε κάπου στα 1700 καινούρια, ποιό πάνω είπα στον φίλο spiro23 για μετάχειρα με κανα 800άρι όλο το σετάκι να βρούμε από κάποιον γνωστό που τα δίνει =@

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.