Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Αττικής

Recommended Posts

Φίλοι μας,

το Hellenic VWClub αυτή την Κυριακή 29 Νοεμβρίου θα πάει βόλτα για μεσημεριανό φαγητό στην Μάνδρα Αττικής! Εκεί θα δώσουμε την μάχη ενάντια στα μπιφτέκια, τις μπριζόλες και τα παϊδάκια στην ταβέρνα "Τ' ΑΔΕΛΦΙΑ" που βρίσκεται στην πλατεία ΓΚΛΙΑΤΗ. Το χάρτη της περιοχής θα τον βρείτε εδώ.

Να σημειωθεί ότι θα συναντηθούμε στο super market Βασιλόπουλο στην Καβάλας (στο Παλατάκι Χαϊδαρίου) στις 13:00 ώστε στις 14:00 να τρώμε!

Θα ήταν καλό όλοι όσοι θέλουν να έρθουν να δηλώσουν την συμμετοχή τους ώστε να υπάρχουν θέσεις για όλους στο τραπέζι και να μην ταλαιπωρηθούμε. Οι συμμετοχές θα πρέπει να είναι επιβεβαιωμένες μέχρι το Σάββατο το μεσημέρι.

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε όλοι οι φίλοι / κάτοχοι οχημάτων Volkswagen σε εργοστασιακή ή βελτιωμένη κατάσταση. Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης.

Επίσης όσοι αντέχουν μετά την μάχη μπορούμε να συνεχίσουμε για καφέ στον λόφο του προφήτη Ηλία στην Μαγούλα. Αυτό όμως θα αποφασιστεί τελευταία στιγμή απο τους παρόντες.

Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε την παρουσία σας με την μορφή ψευδώνυμο, +αριθμός ατόμων π.χ. kouliss, +1

Συμμετοχές:

  1. kouliss
  2. nikoskalithea, +7
  3. N.O.S.-->, +1/3
  4. ta6ape
  5. ΓΙΑΝΝΗΣ !
  6. svouras !
  7. PanosVR6
  8. Vento_Furious
  9. tamtamcafe !
  10. trelaras582

Σύνολο : 15~20

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα... για την παρέα ... θα τσιμπήσω λίγο... που λένε και κάποιοι φίλοι μου ;-)

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή μεσημέρι και παιδάκια δεν το χάνω με τίποτα :D :D

1+2 και ίσως άλλος ένας, αντε στην 2.gif

Αλλάζω λίγο την σύνθεση, επειδή γίναμε πολλοί, συνολικά με έμενα μαζί 8 άτομα. :D

Ενδέχεται στο κομβόι να είναι και μια Mercedes πειράζει?

μήπως να του πω να μας ακολουθεί από απόσταση και να κάνει τον :D

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Μέσα εγώ + 3

μην δω κανένα σχόλιο .......θα χεστούμε glare.gif

μπα??? θα ερθουν και τα πεθερικα?

δεν ειναι σχολιο, ερωτηση ειναι

Link to comment
Share on other sites

ta6ape

Μέσα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπα??? θα ερθουν και τα πεθερικα?

δεν ειναι σχολιο, ερωτηση ειναι

Πες οτι είναι να πεις αλλά ελα κιόλας να 19.gif, οχι μονο σχόλια!!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Μέσα εγώ + 3

μην δω κανένα σχόλιο .......θα χεστούμε glare.gif

ναι προσεξε μην σου φυγουν απ το pumpers........χαχαχαχαχααχαχαχα!θα σε ραψω απο κοντα μην φοβασαι μανωλακη μου....... :drinks::yahoo: μεσα και γω για τη μασα παιδες

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

ναι προσεξε μην σου φυγουν απ το pumpers........χαχαχαχαχααχαχαχα!θα σε ραψω απο κοντα μην φοβασαι μανωλακη μου....... :rolleyes::) μεσα και γω για τη μασα παιδες

ναι μην και δεν απαντήσεις εσύ .... άλλα ΕΡΧΕΤΑΙ η σειρά σου και εσένα ετοιμάσου ..... rocket.gifrocket.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλο το τρελοπαρεάκι.

Μετά από πολυυυυυυυυύ καιρό απουσίας αυτήν την Κυριακή θα είμαι και εγώ εκεί.

Αντε να δούμε γιατί έτσι οπώς πάει η δουλειά θα ξεχάσω τις φάτσες σας new_lol.gif (Καλά του Μάνου δεν ξεχνιέται, αλλά λέμε τώρα :rolleyes::) :) )

Edited by Vento_Furious
Link to comment
Share on other sites

Μανδρα ε?Χοντρο ε?Κριμα γμτ δεν θα ερθω δουλευω...Α ρε τι μου κανετε παναθεμα σας αυτην την Κυριακη βρηκατε να το κανετε χαθηκε η επομενη!Αντε τι να σας πω τωρα θα παω να φαω τωρα κανενα κοψιδι γιατι με συγχυσατε μεσημεριατικα!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορει να παραβρεθω και εγω στην παρεα σας, αν δεν υποχρεωθω να λειπω, να γνωριστουμε και φυσικα να ΦΑΑΑΑΑΜΕ.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ όλοι αύριο Σάββατο να σιγουρέψετε την παρουσία σας ώστε να κλείσω τον σωστό αριθμό για το τραπέζι. Καλό θα είναι μέχρι το απόγευμα στις 18:00 να έχετε επιβεβαιώσει την συμμετοχή σας. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

Μανδρα ε?Χοντρο ε?Κριμα γμτ δεν θα ερθω δουλευω...Α ρε τι μου κανετε παναθεμα σας αυτην την Κυριακη βρηκατε να το κανετε χαθηκε η επομενη!Αντε τι να σας πω τωρα θα παω να φαω τωρα κανενα κοψιδι γιατι με συγχυσατε μεσημεριατικα!!!

μη μου στεναχωριέστε πουλάκι μου θα σου φέρω ταπερακι :whistling::yahoo:

μέσα Κοσμά !!!!!!!!!!!!!

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

Κανω ενα νεο ποστ γιατι δεν βλεπω να εχει γινει ενημέρωση

Αλλάζω λίγο την σύνθεση, επειδή γίναμε πολλοί, συνολικά με έμενα μαζί 8 άτομα. :yahoo:

Ενδέχεται στο κομβόι να είναι και μια Mercedes πειράζει?

μήπως να του πω να μας ακολουθεί από απόσταση και να κάνει τον :whistling:

Εδιτ

Ποιος είναι ο ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ βαλτε κανένα λινκ στο google να ξέρουμε.

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Νίκο στο αρχικό δημοσίευμα έχει και τον Βασιλόπουλο. Είναι πάνω στην Καβάλας (Λ. Αθηνών) στο Παλατάκι Χαϊδαρίου.

Φυσικά και δεν πειράζει για την Mercedes. Καλά να περνάμε... και όλοι χωράνε ;-)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μεεεεεεεεεεεεεεεεεσα :yahoo: και εγω αλλα μονος μου :cry::cry:thumbsdown.gif Δεν πειραζει ομως η παρεα :drinks: ειναι :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

ναι μην και δεν απαντήσεις εσύ .... άλλα ΕΡΧΕΤΑΙ η σειρά σου και εσένα ετοιμάσου ..... rocket.gifrocket.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gif

πω πω φοβηθηκα και θα βαλω τα ;) κοιτα να ερχεσαι σε καμια συναντηση που μας το παιζεις οτι δουλευεις μεχρι αργα και περναει ο κοσμος απ τη δουλεια σου και δεν εισαι εκει και μετα πες μου, κυριε σεκιουριτι η καθαριστρια προτιμας.......? ;);) χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα!!!

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.