Jump to content
djgalanos

Νικελενια Αξεσουαρ

Recommended Posts

Καταρχην καλησπερα,ελπιζω να εισαστε ολοι καλα!!Στο θεμα μου τωρα:Θελω να μου οποις ξερει που θα βρω νικελακια για τους αεραγωγους και τα δακτυλιδια στα χειρηστηρια του αερα-aircondition.....Eυχαρηστω!!

Link to comment
Share on other sites

και σε Design αλλά ποιό πολύ νομίζω ότι δεν ταιριάζει στον χαρακτήρα του αυτοκινήτου.

Link to comment
Share on other sites

και σε Design αλλά ποιό πολύ νομίζω ότι δεν ταιριάζει στον χαρακτήρα του αυτοκινήτου.

δικο σου ειναι αυτο το ποστ ή αλλως το εγραψε; :lol:

εσενα το δικο σου δεν εχει τιποτα ''μαμα'' και λες οτι δεν ταιριαζουν τα νικελακια στον χαραχτηρα του polo του αλλου; :rolleyes:

''αρρωστος'' εισαι; :rofl:

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά πάει...αφού από μαμα το σπορ έχει τα δαχτυλίδια.... στο ταμπλο...

τώρα αυτά που έχεις παραπάνω δεν ξέρω πως θα δείξουν...

αλλά το μανίσιο είναι κατά τη γνώμη πολύ πιο ωραίο από το απλό χωρίς...

Link to comment
Share on other sites

δικο σου ειναι αυτο το ποστ ή αλλως το εγραψε; :whistling:

εσενα το δικο σου δεν εχει τιποτα ''μαμα'' και λες οτι δεν ταιριαζουν τα νικελακια στον χαραχτηρα του polo του αλλου; :rolleyes:

''αρρωστος'' εισαι; :rofl:

yeap εγώ το έγραψα, θα το πρωτιμούσα ΟΧΙ σε νικέλ... αλλά βεβαίος βεβαίος σε Carbon :lol: πολύ ποιο extreme και νομοίζω τεριάζει καλύτερα από το νίκελ!

(Υ.Γ.) έδω σκεύτωμαι να ξεφορτοθώ τα νίκελ angel eyes που έχω να βάλω τα μαύρα/carbon hearts.gifhearts.gif

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

yeap εγώ το έγραψα, θα το πρωτιμούσα ΟΧΙ σε νικέλ... αλλά βεβαίος βεβαίος σε Carbon :) πολύ ποιο extreme και νομοίζω τεριάζει καλύτερα από το νίκελ!

(Υ.Γ.) έδω σκεύτωμαι να ξεφορτοθώ τα νίκελ angel eyes που έχω να βάλω τα μαύρα/carbon hearts.gifhearts.gif

ενταξει θεμα γουστου ειναι αυτο και αποτι φαινεται του dark δεν του αρεσει το νικελ. νομιζω ομως ειδικα στο 6n μερικες φορες για καποια αλλαγη ειναι μονοδρομος, να φωτισει λιγο δεν παλευεται. και καρμπον λουκ τα πλαστικα γυρω απο αεραγωγους και διακοπτες αν θελεις, 2-3 πραγματακια ακομα να δεις καμια αλλαγη εκει μεσα.

εγω τουλαχιστον περιμενω παραγγελια οτι βρηκα σε νικελ απο διακοπτες αεραγωγους χερουλια βαση λεβιε τεμπελη (οχι ολος νικελ εννοειται) κτλ κτλ γιατι το χω βαρεθει απο καιρο αυτο το πραγμα

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλυ έχω αρχήσει και τα ξεφορτωνομαι, περασε η εποχη του νικελ. Εβγαλα βαση της φουσκας του λεβιε ταχιτήτων και τον διακοπτων του καλοριφερ! Μπενουν καρμπον :)

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλυ έχω αρχήσει και τα ξεφορτωνομαι, περασε η εποχη του νικελ. Εβγαλα βαση της φουσκας του λεβιε ταχιτήτων και τον διακοπτων του καλοριφερ! Μπενουν καρμπον :D

ε ετσι πες οχι που τα βγαλες και εβαλες τα μαμα παλι :p οτι περισσεψει το αγοραζω :yahoo:

κοιτα για να αλλαξεις ευκολα καποια πραγματα μονο με νικελ τα αλλαζεις (τουλαχιστον στο 6n), καρμπον θα βρεις μονο ετοιμους διακοπτες τα υπολοιπα πρεπει να τα κανεις εσυ. αεραγωγοι χερουλια βασεις λεβιε κτλ τι να γινουν? μαμα ειναι αισχος οποτε καλυτερα νικελακια τι να κανουμε..

και που ρωτησα για αυτοκολλητο carbon look ειναι πολυ πιο ακριβο απ'οτι περιμενα (με δικη μου τοποθετηση επισης).... :(

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπε και το αλλο παλικαρι ειναι θεμα γουστου,εγω ας πουμε θα προτιμουσα να βαψω την κονσολα και το κοματι το ματ πανω απο το καντραν μαυρα σαν το χρωμα του αυτοκινητου.... :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

ε ετσι πες οχι που τα βγαλες και εβαλες τα μαμα παλι :yahoo: οτι περισσεψει το αγοραζω :yahoo:

κοιτα για να αλλαξεις ευκολα καποια πραγματα μονο με νικελ τα αλλαζεις (τουλαχιστον στο 6n), καρμπον θα βρεις μονο ετοιμους διακοπτες τα υπολοιπα πρεπει να τα κανεις εσυ. αεραγωγοι χερουλια βασεις λεβιε κτλ τι να γινουν? μαμα ειναι αισχος οποτε καλυτερα νικελακια τι να κανουμε..

και που ρωτησα για αυτοκολλητο carbon look ειναι πολυ πιο ακριβο απ'οτι περιμενα (με δικη μου τοποθετηση επισης).... :D

Χειρολαβές όπως σου είχα πει κάποτε... για την βαφή carbon πώς γίνετε :p και είδα πρόσφατα πως βγήκε ενα εσωτερικό από ένα Suzuki Swift Turbo εδώ από του δικούς μου ανθρώπους και ψίνωμαι άγρια... Απλά ακόμα δεν τελέιωσα το εσωτερικό λόγο έλειψεις ευρωδιαβόλων...

Οπως ειπε και το αλλο παλικαρι ειναι θεμα γουστου,εγω ας πουμε θα προτιμουσα να βαψω την κονσολα και το κοματι το ματ πανω απο το καντραν μαυρα σαν το χρωμα του αυτοκινητου.... :(

τέλεια φάση το να βαφεί στο μαύρο αυτό το μεταλικό του αυτοκινήτου... :yahoo:

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Χειρολαβές όπως σου είχα πει κάποτε... για την βαφή carbon πώς γίνετε ;) και είδα πρόσφατα πως βγήκε ενα εσωτερικό από ένα Suzuki Swift Turbo εδώ από του δικούς μου ανθρώπους και ψίνωμαι άγρια... Απλά ακόμα δεν τελέιωσα το εσωτερικό λόγο έλειψεις ευρωδιαβόλων...

τέλεια φάση το να βαφεί στο μαύρο αυτό το μεταλικό του αυτοκινήτου... :lol:

εννοειται περιμενω αποτελεσμα πως θα βγει αν το κανεις (βεβαια αν ψηνεσαι εσυ πες που εγινε :clapping: ) αφου το δες σιγουρα καλο θα ειναι ομως. ψηνομαι τρελα για διαφορα κομματια να τα κανω αλλα δεν θελω να ξεφυγω σε χρημα γιατι για αυτοκολλητο που ρωτησα τοσο ακριβα που παει θα πρεπει να γινει η τοποθετηση σε αυτους μην πληρωσω και στο τελος κανω καμια λαμακια.. αλλα 2,5-3 κατοσταρικα δεν τους δινω! οποτε περιμενω να μου πεις με την βαφη πως παει το πραμα και βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

εννοειται περιμενω αποτελεσμα πως θα βγει αν το κανεις (βεβαια αν ψηνεσαι εσυ πες που εγινε :clapping: ) αφου το δες σιγουρα καλο θα ειναι ομως. ψηνομαι τρελα για διαφορα κομματια να τα κανω αλλα δεν θελω να ξεφυγω σε χρημα γιατι για αυτοκολλητο που ρωτησα τοσο ακριβα που παει θα πρεπει να γινει η τοποθετηση σε αυτους μην πληρωσω και στο τελος κανω καμια λαμακια.. αλλα 2,5-3 κατοσταρικα δεν τους δινω! οποτε περιμενω να μου πεις με την βαφη πως παει το πραμα και βλεπουμε

κάτσε να βγεί κανα φράγκο... έχω και ένα σπίτι που χτίζω...

Link to comment
Share on other sites

κάτσε να βγεί κανα φράγκο... έχω και ένα σπίτι που χτίζω...

καλα περιμενω μωρε εγω :lol:

ετσι ειναι ομως καπου πρεπει να στεγαστει και η μελλοντικη οικογενεια.. ;) αντε με το καλο να γινει και το σπιτι Λευτερη! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

καλα περιμενω μωρε εγω :lol:

ετσι ειναι ομως καπου πρεπει να στεγαστει και η μελλοντικη οικογενεια.. ;) αντε με το καλο να γινει και το σπιτι Λευτερη! :clapping:

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.