Jump to content

Recommended Posts

Πριν απο 2 μηνες απεκτησα και εγω ενα polo 9n...το πηρα σε αριστη κατασταση αλλα εντελως "ΜΑΜΑ"!!
Εχω αρχισει σιγα σιγα τις αλλαγες π.χ χαμηλωμα με ελατηρια 3,5cm,φιμε,κωλοφαναρα 9n3,προβολακια ομιχλης,βαψιμο ολων το "ματ" πλαστικων,ζαντες(οι οποιες δεν μου αρεσουν αλλα ηταν δωρο!!),και κατι νικελακια διακοσμητικα....Κια για το τελος,σε μια βδομαδα θα βαλω εξατμιση,angel eyes και xenon !!


ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ . . . . .

post-14298-125940191129_thumb.jpg

post-14298-125940192782_thumb.jpg

post-14298-125940193905_thumb.jpg

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο 2 μηνες απεκτησα και εγω ενα polo 9n...το πηρα σε αριστη κατασταση αλλα εντελως "ΜΑΜΑ"!!

Εχω αρχισει σιγα σιγα τις αλλαγες π.χ χαμηλωμα με ελατηρια 3,5cm,φιμε,κωλοφαναρα 9n3,προβολακια ομιχλης,βαψιμο ολων το "ματ" πλαστικων,ζαντες(οι οποιες δεν μου αρεσουν αλλα ηταν δωρο!!),και κατι νικελακια διακοσμητικα....Κια για το τελος,σε μια βδομαδα θα βαλω εξατμιση,angel eyes και xenon !!

ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ . . . . .

Μπράβο φίλε να το χέρεσε, όμορφο είναι, και επιπλέων μου ακούγετε να γίνετε ακόμα ποιο όμορφο το project σου.

Link to comment
Share on other sites

συμβουλη χωρισε τις τσεπες σε Budget car και ολα τα αλλα λογω του οτι προβλεπω να ριξεις πολλα χρηματα σταδιακα....καλως ηρθες στο κλαμπ των βελτιωμενων.............

Link to comment
Share on other sites

Καλοταξιδο σου ευχομαι :huh:

Υ.Γ. Κανε ενα edit στις φωτο σου και κρυψε τους αριθμους πινακιδων σου :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

συμβουλη χωρισε τις τσεπες σε Budget car και ολα τα αλλα λογω του οτι προβλεπω να ριξεις πολλα χρηματα σταδιακα....καλως ηρθες στο κλαμπ των βελτιωμενων.............

Σε ευχαρηστω για την συμβουλη,αλλα εξηγησε μου τι ακριβως εννοεις γιατι δεν το καταλαβα !! 8)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.