Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

Ένα εξαιρετικό φανοποιείο για αυτούς που ενδιαφέρονται παίδες, είναι η autopaint στο Μοσχάτο. Λοιπόν τα άτομα εκέι είναι κάτι παραπάνω από εξαιρετικά, εξυπηρετικά, πολύ φιλικά και προ παντός ξέρουν τη δουλειά τους. Μου το είχαν συστήσει και μένα και πράγματι έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος και από τη δουλειά τους αλλά και από τις τιμές τους. Επίσης τους μίλησα για το club και μάλιστα έχει γίνει και μέλος.

Όποιος θέλει, το συστήνω ανεπιφύλακτα, τα στοιχεία είναι:

DimosAutopaint

Αγ. Σαράντα 4 - Μοσχάτο (πολύ κοντά στο σταθμό του ηλεκτρικού)

τηλ. 210 4838234

Ζητάμε το κύριο Δήμο

autopaint

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

εγω ρε παιδια ψαχχνομαι για να βαψω τα πισω φωτα εχει κανενας καμια ιδεα??κανει αυτος που λες αυτη τη δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστεύω οτι αν δεν την κάνει τουλάχιστον θα σε βοηθήσει για το που θα ψάξεις να τα βρεις. Σίγουρα πράγματα. Στην Φραντζή πήγες? Μπορεί να μην βρείς εκεί αλλά μπορεί να μάθεις που τα πουλάνε

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες και εγώ το φανοποιείο που πρότεινα (Autopaint) μου το είχε προτείνει ένα μέλος του club στο παλιό club.

Όποιος θέλει να ρωτήσει τιμές δεν έχει παρά να πάρει ένα τηλέφωνο στον κύριο Δήμο (τηλέφωνα έχω βάλει παραπάνω.) Επίσης του έχω μιλήσει και ξέρει για το club και είναι και ιδιαίτερα εξυπηρετικός.

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστησω και εγω το κωστα κωστοπουλο για τον φανοποιο του ο οποιος εκτος της πολυ καλης τιμης ηταν και πολυ εξυπηρετικος εστω και αν δεν εχω βαλει το αυτοκινητο μεσα ακομη. Πιστευω οτι και η δουλεια του θα ειναι εξαιρετικη

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, στο Κερατσίνι, Πειραιά, Νίκαια, Πέραμα, υπάρχει κανένα καλό φανοποιείο που να γνωρίζει κανείς; Με τράκαρε ένας τύπος, και πρέπει να βάψω φτερό και προφυλακτήρα μπροστά, αλλά επειδή δουλεύω 09.00 - 23.00 κάθε μέρα, δεν μπορώ να πάω μακριά.

Help me please :D

Link to comment
Share on other sites

scorpione το ποστ που μου σβησανε χτες ητανε οτι δεν ασχοληθηκα ρε συ και πολυ λογο τρομερων δουλειων αν λες gia Rorri παντως οτι θες μπορεις να παρεις το κιν μου απο οποιον θες και να με ρωτας οτι θες γιατι μονο σε κιν θα με βρισκεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ :

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΑ! :thumbsup::):blush:

Παρατήρησα ότι όλοι ψάχνονται για τα πίσω φώτα!

Μέχρι τώρα δεν είχα ενδιαφερθεί για την βαφή των πίσω φανών.

Υπάρχει κάποιος τρόπος αλλά δεν τον εμπιστεύομαι και πολύ, κάντε λίγο υπομονή και θα μάθω περισσότερα .

DimosAutoPaint

My Webpage

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μιλησαμε με το Δημο για πανω απο 1.5 ωρα. Πιστευω οτι μια κουβεντουλα μαζι του θα σας πεισει!! Ελπιζω να τα βρουμε και στην τιμη και να κλεισει το θεμα!!!!! ;):thumbsup::D

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

ρε παιδια κανενας καλος που θελω να κολλησω την αεροτομη μου?εχει αρχισει κ κουνιεται κ φοβαμαι μη μου φυγει δε πολυ ψηνομαι να τη τρυπησω γιατι μετα αν θελω να την αλλαξω τι γινεται?

Link to comment
Share on other sites

Η καλη η δουλεια δυστηχως ειναι η τρυπητη...σορυ που στο λεω αλλα κολες και σουπα μου πες δεν ειναι οτι καλυτερο..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.