Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

Αυριο παραλαμβάνω... :huh:

Για να δούμε τι μαγείες έκανε και πάλι ο Δήμος:huh:

Σήμερα πέρασα εγώ από το μαγαζί και είδα το αμάξι σου, χαλαρά το πήρα για βόλτα κτλ

Μια χαρά είναι και επιτέλους οι σίτες σου βλέπονται

Link to comment
Share on other sites

Όντως όντως πήγα και το παρέλαβα...!!

Το "Σκυλάμαξο" έγινε και πάλι αυτοκίνητο!!!

¶ριστη δουλειά σε προφυλακτήρες μπρος πίσω, το γυάλισμα απλά ΚΟΡΥΦΑΙΟ!! ...κάτι μπαλωματάκια που ήθελε έγιναν και είναι απίστευτα!

Επίσης βγήκε ο πίσω υαλοκαθαριστήρας που δεν το χρησιμοποιούσα και ποτέ :D

Βγήκαν και τα χαζοσήματα που είχε κολήσει ο προηγούμενος βαφέας του αυτοκινήτου... και αντικαταστάθηκαν από 1 του VWClub, 1 του πολυαγαπημένου μας Δήμου (www.autopaint.gr) και θα μπεί και ένα του τρελομηχανικού Ηλία που το έχει φτιάξει το "παιδί"

Όλα μια χαρά... αν και ο Δήμος κακά τα ψέματα... τώρα που γυάλισε το τουτούνι μου και είδε τις (σ)καταπληκτικές δουλειές του προηγούμενου βαφέα μου που το είχε φτιάξει όλο... ονόματα δε λέμε... και φρίκαρε με τα "νερά" που κάνει το χρώμα, τα δάκρυα που έχουν τρέξει γύρω γύρω... τα είδε και φρίκαρε... και μου είπε αυτό που του έλεγα εγώ του Δήμου πριν καιρό... "Του χρόνου θα το βάψουμε"....

Αυτάαααα.... και πάλι THANKS Δήμο!! Είσαι ο άνθρωπός μας!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πέρασα εγώ από το μαγαζί και είδα το αμάξι σου, χαλαρά το πήρα για βόλτα κτλ

Μια χαρά είναι και επιτέλους οι σίτες σου βλέπονται

Σημερα περασα κι εγω απο το μαγαζι, πηγα κι εγω το αμαξι σου χαλαρα για βολτα κτλ.Καλο αλλα δεν στριβει οπως θελω ρε γμτ.

Κανε κατι! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα περασα κι εγω απο το μαγαζι, πηγα κι εγω το αμαξι σου χαλαρα για βολτα κτλ.Καλο αλλα δεν στριβει οπως θελω ρε γμτ.

Κανε κατι! tongue.gif

Μούφες, γιατί εγώ είμαι και απο την Μάνη και this is Sparta και αν το ακουμπήσεις θα το μάθω πριν φτάσεις στην Πειραιώς και θα σε τσιμεντώσω και στην θάλασσα θα σε πετάξω.

Α να μην το ξεχάσω εσύ δεν μπορείς να κουμαντάρεις αυτοκίνητα με τριψήφιο αριθμό αλόγων γιατι ζαλίζεσαι απο τα G της επιτάχυνσης :rolleyes:

Σήμερα πήρα το αμάξι μου, το οποίο φυσικά ο Δήμος και οι μηχανικοί έκαναν και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ από του Doggy!

Επίσης ο Γονίδης μου είπε μια φοβερή ιστορία με μια μικρά την οποία δεν γράφω για να μην τον κάνω ρόμπα.

Και επίσης2 στο Δήμο ήταν ενα γαμάτο GTI δλδ ΑΣΠΡΟ δλδ Δήμο βάψε όλα τα Golf ΑΣΠΡΑ λέμε.

Αυτά

Τελεία

Edited by mayh3m
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.

Δήμοοοοοοο κακώς μου έδωσες το "μανό" .... έκατσα και έκανα μαιμουδιές στην αεροτομή σε εκείνο που είχες πει δεν αξίζει να το βάψω tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Αν και.... είπαμε... βάψιμοοοοοοοοοοοοοο όλο!

Δήμο, αν αντί για του χρόνου στο φέρω μετά το καλοκαίρι να το κάνουμε να τελειώνει σε πειράζει? :rolleyes:;):cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Aσε για τον Γονιδη ξερω εγω ιστοριες που ετσι και αρχιζω και γραφωδεν θα μας φτανει μια εγκυκλοπαιδια!!! tongue.gif

I :huh:Autopaint

Edited by POLO Faih for ever
Link to comment
Share on other sites

A Δήμοοοο όντως για να κολλήσουμε τα αυτοκόλλητα του club ... χαλάσαμε 4 αυτοκόλλητα γιατί ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΓΑΝΕ!!

Μιλάμε το Polaki έχει γίνει ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! Τίποτε δεν κάθεται επάνω του, με λίγο ξεσκόνισμα γίνεται ΤΖΙ-ΤΖΙ!!!!!

Μιλάμε το γυάλισμά σου ήταν SUPER!!!!

Δήμος AutoPaint For EVER!!!!!!!!! worthy.gifworthy.gif;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο ευχαριστω για τη μεταμορφωση του μπλε Opel Corsa B του αδερφου μου στον κο Δημο! :D

Απ 'οτι μου πε ο αδερφος μου το Corsaki εγινε κουκλακι! :huh:

Να σαι καλα κε Δημο!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο ευχαριστω για τη μεταμορφωση του μπλε Opel Corsa B του αδερφου μου στον κο Δημο! :)

Απ 'οτι μου πε ο αδερφος μου το Corsaki εγινε κουκλακι! :wub:

Να σαι καλα κε Δημο!!! :)

Mario

Thank you :D

Link to comment
Share on other sites

¶λλο ένα μπράβο στον κ. Δήμο για το Golf V χρυσαφί μεταλιζέ. Το έκανε καλύτερο από καινούριο.

Χίλια ευχαριστώ κ Δήμο. Α κ τιμή δε παιζόταν!!

Link to comment
Share on other sites

Για μια ακομη φορα θα ήθελα τη συμβουλη σας. Κυριακη ξημερωματα παρκαρισμενος στο γκαζι, πηγαινοντας να παρω το αμαξι μου, καποιος ειχε πεσει πανω του ακριβως πισω από τη πορτα μου :) . Κατά 99% ηταν Jeep γιατι το χτυπημα ξεκιναει ακριβως κάτω από το παραθυρο και συνεχιζει μεχρι κάτω. Το πηγα σημερα στο Μπουρμα και μου ειπε ότι εχει βρει κολωνα, και θα δοκιμασει να το ισιωσει, αλλα δεν είναι σιγουρος αν το καταφερει, και σε διαφορετικη περιπτωση θα πρεπει να γινει αλλαγη ολη η αριστερη πλευρα.

Τα λεφτα που μου ειπε για τη πρωτη περιπτωση είναι γυρω στα ¤600, ενώ αν χρειαστει να παμε στη 2η, απλα μου ειπε ότι το κοστος θα είναι πολύ υψηλο. Εχω κλεισει ραντεβου για Δευτερα, αλλα προτεινεται να το παω και στον Δημο για 2η γνωμη, η να εμπιστευτω το Μπουρμα?

2ον. Ο Μπουρμας είναι εξουσιοδοτημενο, αν το παω στη Δημο, θα εχω προβλημα με την εγγυηση?

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις για να βγάλω κάτι ρετσίνια απ'την αουντιά μου έβαλα μια αλοιφή, η οποία όταν έφυγε άφησε αισθητή θολούρα πάνω στο χρώμα και μάλιστα εκτεταμένη (γιατί είχε σε αρκετά σημεία).

Αυτό φεύγει τώρα ή θα μου μείνει κουσούρι; Ε μαστροδήμο μου;

Γενικά πως να βγάζω τα ρετσίνια; Γιατί κάθε τόσο γεμίζω.

Επίσης, ένα παράδοξο. Την ίδια αλοιφή έχω χρησιμοποιήσει για ίδια δουλειά στην polara και δεν έχει κάνει την παραμικρή θολούρα.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηρα πισω το αμαξακι μου. :) Ο Κωστας, υπευθυνος φανοποιείου, στον Μπουρμα εκανε πραγματικα πολύ καλη δουλεια worthy.gif αφου καταφερε και το ισιωσε και δε πηγαμε για κοψιμο, όπως μου ειπε η Karenta. Δε ξέρω αν πληρωσα πολλα η λιγα ¤730, αλλα το αμαξι εγινε όπως ηταν.

Κατι ασχετο αλλα το γραφω και εδώ. Ο ηλεκτρολογος στο Μπουρμα, αρνηθηκε να μου ενεργοποιήσει το Launch Control sto DSG λεγοντας μου ότι η Kosmocar εχει δωσει εντολες στα εξουσιοδοτημένα, να μην ενεργοποιούν το LC. Γνωριζει καποιος κατι σχετικο?

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις για να βγάλω κάτι ρετσίνια απ'την αουντιά μου έβαλα μια αλοιφή, η οποία όταν έφυγε άφησε αισθητή θολούρα πάνω στο χρώμα και μάλιστα εκτεταμένη (γιατί είχε σε αρκετά σημεία).

Αυτό φεύγει τώρα ή θα μου μείνει κουσούρι; Ε μαστροδήμο μου;

Γενικά πως να βγάζω τα ρετσίνια; Γιατί κάθε τόσο γεμίζω.

Επίσης, ένα παράδοξο. Την ίδια αλοιφή έχω χρησιμοποιήσει για ίδια δουλειά στην polara και δεν έχει κάνει την παραμικρή θολούρα.

Μάνο πέρνα ξανά όλο το σημείο με αλοιφή αφήνοντας την για λίγα λεπτά και μετά σκούπισε την.

Link to comment
Share on other sites

Δήμο είπαμε, την Δευτέρα σου φέρνω το focus για φτιάξιμο ΚΑΙ γυάλισμα

Κώστα πάρε με ένα τηλ: πρώτα. Eχω τρελαθεί η έχουν τρελαθεί οι άλλοι !

withstupid.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifwithstupid.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

σημερα περασα κ εγω απο κει μετα απο πολυ καιρο!οντως πανικος!εχει αδυνατισει κιολας ο μαστορας!σε φαγαν οι ρωσιδες ρεεεε

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εκει ημουν σημερα του πηγα προσκληση,και μολις πηγα να του πω να μου κανει ενα γυαλισμα για τον γαμο μονο το σκουποξυλο δεν πηρε να με κυνηγησει..... tongue.gif;) Παλι καλα που μου εδωσε αλοιφη και θα φωναξω τον Σαγιαν να το τριψει,σκυλε θελω καλη δουλεια οπως σου εχουν μαθει η Ρωσσιδες στο μασαζ...!!! :D;):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

επι ευκαιρειας ετοιμαζεται κ ο δημος τζουνιορ ,το εγγονακι να αναλαβει τη δουλεια!

Link to comment
Share on other sites

επι ευκαιρειας ετοιμαζεται κ ο δημος τζουνιορ ,το εγγονακι να αναλαβει τη δουλεια!

Καλά !!!

Είσαστε θεότρελοι !!!

Δεν παιζόσαστε με τίποτα!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

να 'μαι κι εγω μετα απο τοοοοσο καιρο ;)

ο λακης ειναι για ακομα μια φορα στον μαστρο δημο. :wub:

την περασμενη δευτερα του το πηγαινα για να μου φτιαξει κατι γρατζουνιες που μου εκαναν τα πιτσιρικια της πολυκατοικιας οπου μενω και ενα φαναρι πριν φτασω στο συνεργειο ηρθε ενας φορτηγατζης κι εσκασε πανω στον λακη. εγω σταματημενη πρωτο αυτοκινητο στο κατακοκκινο φαναρι κι αυτος δεν με ειδε καν! ελεος.

σημερα θα παει πραγματογν. να το δει.

μαστρο δημο, τον λακη μου και τα ματια σου hearts.gif

Link to comment
Share on other sites

να 'μαι κι εγω μετα απο τοοοοσο καιρο ;)

ο λακης ειναι για ακομα μια φορα στον μαστρο δημο. :wub:

την περασμενη δευτερα του το πηγαινα για να μου φτιαξει κατι γρατζουνιες που μου εκαναν τα πιτσιρικια της πολυκατοικιας οπου μενω και ενα φαναρι πριν φτασω στο συνεργειο ηρθε ενας φορτηγατζης κι εσκασε πανω στον λακη. εγω σταματημενη πρωτο αυτοκινητο στο κατακοκκινο φαναρι κι αυτος δεν με ειδε καν! ελεος.

σημερα θα παει πραγματογν. να το δει.

μαστρο δημο, τον λακη μου και τα ματια σου hearts.gif

Tωρα να μην μιλησω επιτημε προεδρε της ΝΔ!!!Αστο γιατι θα με κυνηγας!!! tongue.gif:lol:
Link to comment
Share on other sites

Tωρα να μην μιλησω επιτημε προεδρε της ΝΔ!!!Αστο γιατι θα με κυνηγας!!! tongue.gif:heart:

χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ασε ρε, αφου οταν επεσε αυτος πανω στον λακη ,εσενα σκεφτομουν , λεω κατσε να το πω στον γκολντεν, θα μου πει να μην παω στο γαμο λοοοοολ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.