Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ασε ρε, αφου οταν επεσε αυτος πανω στον λακη ,εσενα σκεφτομουν , λεω κατσε να το πω στον γκολντεν, θα μου πει να μην παω στο γαμο λοοοοολ

Χαχαχαχα φτου φτου πλακα πλακα το γελας ετοιμος ημουν να στο πω!!!!.... tongue.gif:heart::rolleyes::(
Link to comment
Share on other sites

Μπάλωμα φτερού και προφυλατήρα ΚΑΙ βάψιμο ΤΖΙΤΖΙ !!!!

Για άλλη μια φορά Δήμο, Νίκο σας ευχαριστώ για την άψογη δουλειά ΚΑΙ στο fordάκι μου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!! Σημερα για αλλη μια φορα πηγαμε με τον αδερφο μου το μαυρο Audaki του στον Δημο!!! Ειχε 2 γρατζουνιες στο καπο και μια μεγαλη σταμπα απο κουτσουλια!!! Ο ανθρωπος εκατσε και ασχοληθηκε 3 ολοκληρες ωρες με το αυτοκινητο. Χωρις να κανει τοπικο βαψημο εκανε παλι απο εκεινα τα γνωστα μαγικα του και τσουπ!!!! οι γρατζουνιες εξαφανηστικαν δια μαγειας!!!!

Δημο εισαι κορυφαιος επαγγελματιας αλλα και σωστος ''ΑΝΘΡΩΠΟΣ'' και μας το δειχνεις καθε φορα που σου εμπιστευομαστε τα αυτοκινητακια μας!!! Σε ευχαριστουμε πολυ!!! Σπυρος - Τολης new_love.gif:huh:worthy.gif

Edited by SpyNet
Link to comment
Share on other sites

Δήμο καλωσήρθες και από εδώ!

Αύριο θα σου ρθω να βάλουμε την καρτούλα στο pc (άσχετο)

Και από βδομάδα θα σε πρήξω για το Polo μ..... ήρθε η ώρα να βαφτεί :wub:

Link to comment
Share on other sites

Για αλλη μια Φορα Δημο μου κανες καταπληκτικη δουλεια στο Πολακι μου !!!!!!!!!!!! Το σποιλερ τα σπαει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

THANKS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Θα σου ρθω καμια μερα γι αυτο που χαμε πει !!!

Πολλες ΕΥΧΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΑ ΛΕΜΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

ΘΑΝΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Το παιδι μετα απο το τετ α τετ με το Astra και παρολιγον με το περιπτερο πηγε στο κ. Δημο για να αναρρωσει. Με την "ευκαιρια" εκανα και κανα δυο μοντες στο polaki, bad boy καπο και εκλεισα τα δυο σχισιματα που υπαρχουν πανω απο τις θεσεις που μπαινουν τα προβολακια στον προφυλακτιρα του 16ν. Με το καλο να βγει θα βαλω καμια φωτογραφια να δειτε το αποτελεσμα.. Εγω παντως απο τωρα τριβω τα χερια μου γιατι θα βγει super :):lol: .

Link to comment
Share on other sites

Το παιδι μετα απο το τετ α τετ με το Astra και παρολιγον με το περιπτερο πηγε στο κ. Δημο για να αναρρωσει. Με την "ευκαιρια" εκανα και κανα δυο μοντες στο polaki, bad boy καπο και εκλεισα τα δυο σχισιματα που υπαρχουν πανω απο τις θεσεις που μπαινουν τα προβολακια στον προφυλακτιρα του 16ν. Με το καλο να βγει θα βαλω καμια φωτογραφια να δειτε το αποτελεσμα.. Εγω παντως απο τωρα τριβω τα χερια μου γιατι θα βγει super -_-:lol: .

Μπράβο ρε Κώστα ,άντε καλορίζικο και σιδερένιο!!! <_<

Το bad boy θα είναι όλα τα λεφτά worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Δημο το link δεν ανοιγει γιατι θελει log in.

Κωνσταντίνε κάνε αντιγραφή και επικόλληση το URL

http://img160.imageshack.us/img160/70/dsc04711so3.jpg

Edited by AUTOPAINTER
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Παππού θα τα πούμε από κοντά, κανονίζω να περάσω για service. Ετοίμασε τα ουισκάκια, έπιασε και κρύο.

Link to comment
Share on other sites

Παππού θα τα πούμε από κοντά, κανονίζω να περάσω για service. Ετοίμασε τα ουισκάκια, έπιασε και κρύο.

Πάντα υπάρχει ένα καθαρό στην κάβα μου Κώστα ! χα χα χα

Πέρνα να το δοκιμάσουμε, σε δυο τρεις μέρες όμως να τελειώσω την αντιβίωση, για το δόντι. :D

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εντυπωσεις :προφυλακτυρας βαψιμο και χρηση πιτσινιων και βιδων και ανθρακωνημα ταινια υποθετω για να δεσει η λωριδα η κατω του καρηερ με τον μαμα προφυλακτηρα 200 ευρο

αγορα ημιτασιον προφυλακτηρας γκολφ 4 πισω . 50 ευρο απτο μαγαζι του παντα

και τοποθετηση που εχω αρνητικες εντυπωσεις που τις διατυπωσα και μπροστα στον κυριο δημο λογω γρατσουνιων και μη επαγγελματισμου απτον φανοπειο .45 ευρο

απαντηση ηταν σε ασχημη μερα...

συνολικα 295 ευρο για τον προφυλακτηρα να μπει πανω στο αμαξι μου..οι εντυπωσεις δικες σας...

Link to comment
Share on other sites

που εχω αρνητικες εντυπωσεις που τις διατυπωσα και μπροστα στον κυριο δημο λογω γρατσουνιων και μη επαγγελματισμου απτον φανοπειο .45 ευρο

απαντηση ηταν σε ασχημη μερα...

^_^ - φιλε δεν αντιλεγει κανεις ουτε σε βγαζει ψευτη αλλα μερικες λεπτομερειες θα βοηθουσαν για να μην βγει κακη εικονα για τον ανθρωπο αν και εφ'οσον φυσικα δεν υπαρχει λογος (!)

Link to comment
Share on other sites

O καλύτερος λαμαρινάς στη Θεσσαλονίκη! Η δουλειά που κάνει πάρα πολύ καλή. Πολύ ικανοποιημένος, συστήνεται ανεπιφύλακτα. Επαναφέρει το αυτοκίνητο στην αρχική του μορφή, το κάνει καλύτερο από καινούριο. Έμπειρος και τίμιος μάστορας, επαγγελματίας και πάνω απ'όλα καλός άνθρωπος. Όποιος τύχει να τον χρειαστεί ας αναφέρει τ'όνομά μου (Κώστας με άσπρο Gt) icon_wink.gif

k1nk0.th.jpg k2hl9.th.jpg

Edited by konv
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.