Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

Guest Stoilas
Ένα εξαιρετικό φανοποιείο για αυτούς που ενδιαφέρονται παίδες, είναι η autopaint στο Μοσχάτο. Λοιπόν τα άτομα εκέι είναι κάτι παραπάνω από εξαιρετικά, εξυπηρετικά, πολύ φιλικά και προ παντός ξέρουν τη δουλειά τους. Μου το είχαν συστήσει και μένα και πράγματι έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος και από τη δουλειά τους αλλά και από τις τιμές τους. Επίσης τους μίλησα για το club και μάλιστα έχει γίνει και μέλος.

Όποιος θέλει, το συστήνω ανεπιφύλακτα, τα στοιχεία είναι:

DimosAutopaint

Αγ. Σαράντα 4 - Μοσχάτο (πολύ κοντά στο σταθμό του ηλεκτρικού)

τηλ. 210 4838234

Ζητάμε το κύριο Δήμο

autopaint

Α ρε Δήμο παιχταρά! Κανόνισε ρε τους μασπίεδες να έχεις έτοιμους την Τετάρτη από το κρεβάτι θα σε πετάξω... :)

Σημερα μιλησαμε με το Δημο για πανω απο 1.5 ωρα. Πιστευω οτι μια κουβεντουλα μαζι του θα σας πεισει!! Ελπιζω να τα βρουμε και στην τιμη και να κλεισει το θεμα!!!!! :D  :angry:  :heart:

Παιδιά όντως το συγκεκριμένο φανοποιείο είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ. Πολύ εξυπηρετικοί άνθρωποι, για τη δουλειά τους δεν το συζητώ απλά άψογοι (!!!) και από τιμές επίσης πάρα πολύ καλοί!!!!

Αν θέλετε να αφήσετε το αμάξι σας και να ξενοιάσετε τότε το συγκεκριμένο κατάστημα σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Για βαφη φωτων παιζει ειδικο βερνικι. !!!!

Για βαφή των πίσω φώτων ακόμα και στο χρώμα του αυτοκινήτου σας (!!!) επίσης είδα πολύ καλές δουλειές του Δήμου! Ο άνθρωπος είναι χρόνια μπροστά!!!

ρε παιδια κανενας καλος που θελω να κολλησω την αεροτομη μου?εχει αρχισει κ κουνιεται κ φοβαμαι μη μου φυγει δε πολυ ψηνομαι να τη τρυπησω γιατι μετα αν θελω να την αλλαξω τι γινεται?

Χρήστο να μην τα ξαναλέω, να πας στο μοσχάτο και θα βρεις την υγειά σου!!!

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όντως το συγκεκριμένο φανοποιείο είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ. Πολύ εξυπηρετικοί άνθρωποι, για τη δουλειά τους δεν το συζητώ απλά άψογοι (!!!) και από τιμές επίσης πάρα πολύ καλοί!!!!

Αν θέλετε να αφήσετε το αμάξι σας και να ξενοιάσετε τότε το συγκεκριμένο κατάστημα σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Για βαφή των πίσω φώτων  ακόμα και στο χρώμα του αυτοκινήτου σας (!!!) επίσης είδα πολύ καλές δουλειές του Δήμου! Ο άνθρωπος είναι χρόνια μπροστά!!!

Χρήστο να μην τα ξαναλέω, να πας στο μοσχάτο και θα βρεις την υγειά σου!!!

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΠΗΡΑ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΔΗΜΟΥ -ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΨΕΙ ΤΑ ΦΙΛΕΤΑΚΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ ΕΝΑ ΒΑΘΟΥΛΟΜΑ ΣΤΟ ΦΤΕΡΟ-ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΚΠΛΥΚΤΟΣ ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥ.ΤΟΝ ΣΥΝΙΣΤΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Χαίρομαι που επαλυθεύομαι. Να προσθέω ότι ο Δήμος είναι και πολύ καλός άνθρωπος και συζητίσιμος. Μπορεί να κάτσει να σε ακούσει για τα προβλήματα που έχεις και να σου βρει μία λύση.

Link to comment
Share on other sites

Guest NITRO

Καλημέρα σε όλους

Πάει καιρός από τότε που έβαλα τις πληροφορίες για τον Δήμο και με πολύ χαρά βλέπω ότι όλοι μείνατε ιδιαίτερα ικανοποιημένoι από την εξαιρετική δουλειά του αλλά και από τον χαρακτήρα του.

Δήμο τελικά θυμάσε που τα λέγαμε........μόνο αυτοί που κάνουν πολύ καλοί δουλειά και δείχνουν ενδιαφέρον για τον πελάτη παραμένουν ψηλά στην αγορά.

Χαίρομαι ειλικρινά διότι ο Δήμος, αλλά και ο Γιάννης ο φαναρτζής είναι εξαιρετικά παιδιά.

Keep on the good work

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Όντως και ο Γιάννης εξαιρετικός, πρωί πρωί ούτε καφέ δεν είχε πιει και μου ξήλωνε τον προφυλατήρα για να προλάβω να πάω στη δουλειά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον πρεπει να περασω κι εγω καμια βολτουλα απο εκει ;)

Αν και δεν ξερω την περοχη, θα το βρω ακολουθωντας τα αμαξια απο το vwclub που θα δω στο δρομο :lol::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Αν υποθέσουμε ότι βγαίνεις από το δρόμο της κεντρικής αγοράς του Ρέντη, περνάς κάθετα την Πειραιώς και το 2ο νομίζω στενό είναι ο δρόμος του Δήμου. Κάνεις δεξιά και το βρίσκεις στα 200-300 μέτρα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δέν ξέρω για ποιότητα και εξυπηρέτηση (δέν έχω πάει), αλλά εμένα με ενδιαφέρει το όλο γεγονός, πώς δηλαδή μπορεί να προβληθεί και να αναπτύξει την δουλειά του ένας επαγγελματίας, που πάνω απ'όλα είναι σωστός και "μερακλής".

Η προβολή μέσω γνωστών και της δουλειάς και προσοχής που προσφέρθηκε σ'αυτούς (ειδικά άν οι τιμές είναι σωστές) είναι η καλύτερη διαφήμηση.

Ελπίζω και εύχομαι στον επαγγελματία να συνεχίσει έτσι....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Όσο για τις τιμές, ακόμα και 2πλάσια από άλλους τιμή να μου έδιναν πάλι εκεί θα πήγαινα αφολυ ξλερω ότι θα βάλω το αμάξι μου εκεί και θα ξενοιάσω!

Link to comment
Share on other sites

Hi:

Πρέπει να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά για τα καλά τους λόγια και όλα αυτά που γράφουν για μένα και τους συνεργάτες μου.

Το βάρος της ευθύνης γίνετε ακόμα μεγαλύτερο, για την ποιότητα της εργασίας!

Ελπίζω να σας βγάλω ασπροπρόσωπους!

Ευχαριστώ πολύ.

Dimos Autopainter

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηγα και εγω στο δημο να δει κατι ζημιες και ενα θαμπωμα που υπηρχε πανω στο καπω και ολοι λεγανε οτι ηθελε βαψιμο και ο δημος με 2 ειδικες αλοιφες το εκανε το καπο αγνωριστο δεν το χα ξαναδει ετσι.Τον προτεινω ανεπιφυλακτα και απο τιμες αλα και απο καλη δουλεια.Δημο να εισαι παντα καλα και παντα να αγαπας την δουλεια σου οπως τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Mετα απο οσα διαβασα για το συγκεκριμενο συνεργειο και επειδη ειχα και κατι μικρο μερεμετακια στο Beetlaki εκανα την βολτα μου προς τα εκει και μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι οι ανθρωποι με κερδισαν, ευγενεστατοι, μερακληδες, ειλικρινεις. Eνα πολυ καλο μαγαζι μπορω να πω οτι ηρεμησα γιατι οτι προβληματα και αν προκυψουν θα εχεις ανθρωπους που θα σε βοηθησουν και θα σε αντιμετωπισουν σαν φιλο τους και οχι σαν αρπαχτη.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Ακριβώς το ίδιο αισθάνθηκα κι εγώ. Πλέον δεν ανυσηχώ, ξλερω ότι υπάρχει λύση και μάλιστα γαμάτη.

Ενδιαφέρον θα ήταν πάντως να ακούγαμε και κανένα αρνητικό σχόλιο. Λέτε να υπάρχει άραγε?

Link to comment
Share on other sites

Το λοιπόν πήγα σήμερα με αντιμετώπισαν σαν άνθρωπο και όχι σαν πορτοφόλι και μου επιβεβαίωσαν ότι δεν ήθελαν να κάνουν οι εξουσιοδοτημένοι......Το αμάξι το πηρα ψηλοχτυπημένο.... :D . Τα υπόλοιπα στο τί μας έτυχε...

Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στο μέγα άτομο που λέγεται Δήμος για την καταπληκτική δουλεία που μου έκανε στα διακοσμητικά του αμαξιού, που παρότι δεν ήταν βαφόμενα (ήτανε το σαγρέ υλικό ) τα έκανε καλύτερα και από βαφόμενα. Παραθέτω και τις σχετικές φωτογραφίες για να δείτε δουλειά.

post-1123-1127892531_thumb.jpg

post-1123-1127892348_thumb.jpg

Δήμο :thumbsup:worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

O an8rwpos fainetai apisteftos, milhsa sto thlefwno sxetika me ena Polaki pou twra 8a apokthsw, gia kati meremetia pou 8elei, kai mou milhse aneta, xwris kan na exei dei to aftokinhto, alla pragmatika asxolh8hke, kai ekatse na syzhthsei mazi mou oles tis lyseis.

Einai sigouro oti to polaki 8a to dei, kai 8a to ftiaksei kiolas.

Epishs mou faineti pws brhka kai mhxaniko...

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά και απο εμένα!!!

Απο ότι φαίνεται και απο ότι ακούω...μάλλον 8α πάω το καινούριο κουστούμι μου στους φίλους μας, για βάψιμο και τοπο8έτηση... :blush:

Ελπίζω να είμαι ένας ακόμα ευχαριστημένος πελάτης... :lol:

Τα λέμε...

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος,το συγκεκριμενο φανοποιειο συστεγαζεται μαζι με συνεργειο.Σωστα?Εκτος εαν υπαρχουν πολλοι δρομοι Αγ.Σαραντα στο μοσχατο!!!

Λοιπον το συνεργειο μου ειναι αυτο που συστεγαζεται στο φανοποιειο και επισης ειναι αριστο!Ζαχαριουδακης λεγεται ο ανθρωπος που ειναι εκει και ως κρητικος ειναι πολυ μπεσαλης!!!

Στο φανοποιειο εχω βαψει εναν προφυλακτηρα απο audi 80 coupe και κατι πλαστικα πλαινα με πολυ καλη τιμη και αποτελεσμα...Χρονια τωρα πελατης....

Παρεπιπτοντος το μπλε audi απο εξω το χτυπημενο,ειναι δικο μου....ειδατε πως μου το κανανε....αυτα ειναι τα καταραμενα τα στοπ...(off topic,αλλα μου ηρθε παλι...)

Edited by VasP
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.