Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΑΡΡΩΣΤΟΙ vw ΑΚΙΔΕΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ !!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΔΩΣΩ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΑΣ ΟΜΩΣ …

ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΑ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΡΩΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ SERVICE.

ΑΠΟ ΒΑΘΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ !!! :)

DIMOS AUTOPAINTER

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από τα άπειρα θετικά (και ενθουσιώδη) σχόλια που διάβασα, αποφάσισα να εμπιστευτώ κι εγώ στον κ. Δήμο το Polάκι μου. :) Ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα να το δω από κοντά ξανά! Ελπίζω να μη το αναγνωρίζω! :yahoo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εντελως ασχετο με τα VW και γενικα με τα αυτοκινητα αλλα ο μαστρο Δημος συνεβαλε τα μεγιστα στην αναπαλαιωση του μπομπου μου που πλεον αν και του 1982 δειχνει σαν καινουριος.  :goodjob:  :goodjob:

 

 

post-4554-0-78344700-1397315441_thumb.jp

Edited by Neptune
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως ηρθε και για μενα η ωρα να μου χρειαστει φανοποιειο αφου χθες με χτυπησαν εξω απο το σπιτι μου ενω ημουνα παρκαρισμενος. η ζημια δεν ειναι και πολυ μεγαλη αλλα σιγουρα θελει αλλαγη η πισω ποδια και λιγο ισιαγμα βαψιμο η πισω δεξια πλευρα, κατω απο το φαναρι σχεδον. μου προτεινε ενα η ασφαλεια του θυτη. εχει μικροτερη διαδικασια αν το παω σε συνεργατη τους απ  οτι αν το παω σε δικο μου, οχι οτι δεν εχω το δικαιωμα βεβαια. μου ειπε για εναν στο ωραιοκαστρο, auto artist. εχει κανεις εμπειρια η γνωμη για τον συγκεκριμενο; η αν εχετε να προτεινετε κανεναν  αλλον στη θεσσαλονικη.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα Ηλία.Κρίμα για τη ζημιά που έπαθες.Αφού δεν είναι πολύ μεγάλη είσαι τυχερός.Καλύτερα να πας το αυτοκίνητο στην αντιπροσωπεία όπου όλη η εργασία θα καλύπτεται και από εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

εκλεισα ραντεβού για αυριο στον μανδυλα, για να δουμε τι θα με πει. ξεχασα να πω, πως χτυπηθηκαν και λιγο οι ζαντες. λογικα θα τις στειλουν σε συνεργαζομενο με τετοιου είδους επισκευες

Link to comment
Share on other sites

εκλεισα ραντεβού για αυριο στον μανδυλα, για να δουμε τι θα με πει. ξεχασα να πω, πως χτυπηθηκαν και λιγο οι ζαντες. λογικα θα τις στειλουν σε συνεργαζομενο με τετοιου είδους επισκευες

Ηλία πραγματικά κρίμα για τη ζημιά. Πάντως από μερικούς μου φίλους στην Κοζάνη πολύ καλός είναι και αυτός που συνεργάζεται ο Ιωαννίδης( Άκης λέγεται). Είναι πολύ καλός στη δουλειά του και γενικώς ψάχνεται για τη δουλειά του παρακολουθεί σεμινάρια κλπ.

Link to comment
Share on other sites

εκλεισα ραντεβού για αυριο στον μανδυλα, για να δουμε τι θα με πει. ξεχασα να πω, πως χτυπηθηκαν και λιγο οι ζαντες. λογικα θα τις στειλουν σε συνεργαζομενο με τετοιου είδους επισκευες

Xτυπήθηκαν και οι ζάντες???Να απαιτήσεις να αντικατασταθούν.

Link to comment
Share on other sites

η μια πιο πολυ, εχει 3 καλα γδαρσιματα. θα ανεβασω αυριο φωτογραφιες. δυσκολα ρε γιωργο για αντικατασταση, καλα θα ηταν

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!! ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑΚΙ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΝΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΒΑΘΟΥΛΩΜΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΦΤΕΡΟ(ΛΟΓΙΚΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΝΕΥΡΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑΓΗ) ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΣ ΚΑΤΩ ΔΕΞΙΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΓΝΗΣΙΟ ΦΤΕΡΟ ΕΦΟΣΟΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑΓΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΤΕ ,ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Η ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΙΝ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΦΑΝΟΠΟΙΟ.ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΠΩΣ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΗ ΚΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!

Link to comment
Share on other sites

11 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ

Τα χρόνια περνούν γρήγορα και χωρίς να το καταλαβαίνουμε!

Μόλις χτες συνειδητοποίησα ότι είμαι μέλος του club  πάνω από 10 χρόνια,( 25 Feb 2005) κάποια από τα τότε παιδιά σήμερα έχουν δικά τους παιδιά…

Θα ήθελα μέσα από αυτό το forum  να σας ευχαριστήσω για την εμπιστοσύνη και την προτίμηση σας στο πρόσωπο μου όλα αυτά τα χρόνια.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ από βάθος καρδιάς σε εσάς που πάντα λέγατε ένα καλό λόγο για μένα, σε εσάς που δεχτήκατε τις υπηρεσίες μου αλλά και σε όλα τα υπόλοιπα παιδιά που είναι φίλοι του club .

Να είσαστε όλοι καλά !   

Καλά ταξίδια με υγεία και κυρίως ασφαλή !    

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Akisderk said:

 

καλησπερα...ειχα ενα ατυχημα αυτες τις μερες...δεν εχει καποιο θεμα το αμαξι απλα μπροστα εσπασε η βαση απο το φαναρι και το καπο στραβωσε σε ενα σημειο μπροστα...τα υπολοιπα ειναι γρατζουνιες στον προφυλακτηρα...μηπως γνωριζετε καποιον φανοποιο που να μπορω να κανω την δουλεια μου χωρις να δωσω μια περιουσια για ανταλλακτικα? ας ειναι και μεταχειρισμενα δεν με ενοχλει...αρκει να ειναι γνησια...το αμαξι ειναι polo 6R '11...ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα , εχω ενα προβλημα ξαφνικα εκει που παω να παρω το αμαξι εκει που ειχα παρκαρει βλεπω το αυτοκινητο μου τρακαρισμενο καπιος θα εκανε οπισθεν και βρηκε στο μπροστινο φτερο το αριστερο στον οδηγο δεν βρηκα ουτε ενα σημειωμα κατι εγω το κανα και αλλα παρε τηλ να δουμε σιγα μην το δουμε αυτο σπανιο αυτο , ξερουμε καλο να το φτιαξει γιατι εκει που παω το αμαξι λει 700 ευρω για καινουριο φτερο και αλλα σας βαζω φωτο να το δειτε . 

Αυτο το εχω καιρο απο τον ιουλιο του 2015 DSC_0094.JPGDSC_0096.JPG

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε πια  περιοχή βρίσκεσαι ??? Το καλύτερο είναι να βάλεις καινούργιο φτερό. Ίσως να μπορούσες να έβρισκες απο καμιά μάντρα με τρακαρισμένα.... Από τις φοτο που βλέπω πιστεύω πως το φτερό έρχεται απλά θέλει αρκετή δουλειά (ιδικά για να πετύχει την ακμή του φτερού)  και δεν νομίζω να ασχοληθεί κάποιος φαναρτζής.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μενω στο Χαλανδρι αλλα παω παντου οταν μου φτιαξουν το αμαξι γιατι τωρα το χω στον γκρατσια εχει προβλημα το Megatronic . Θα το ψαξω 

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια ερώτηση στο Quattro service στο Χαλάνδρι, συνεργάζεται με εξαιρετικό φανοποιό.
Σε άλλο αμάξι, είχε φέρει προφυλακτήρα που είχε τρακάρει με αλεπού, καθώς και χτύπημα στο μαρσπιέ κάτω από την πόρτα από τοιχάκι, και είναι σαν να μην έγιναν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

+1,ο ψηλος που συνεργαζεται ο βασιλης και ο δημητρης είναι πολυ σωστός.

Δεν έχει τυχει να παω δικο μου αμάξι ακομα,έχω δεί φίλων και ειναι άψογος.

Link to comment
Share on other sites

On 05/04/2016 at 11:37 AM, Koursaros1979 said:

καλημερα , εχω ενα προβλημα ξαφνικα εκει που παω να παρω το αμαξι εκει που ειχα παρκαρει βλεπω το αυτοκινητο μου τρακαρισμενο καπιος θα εκανε οπισθεν και βρηκε στο μπροστινο φτερο το αριστερο στον οδηγο δεν βρηκα ουτε ενα σημειωμα κατι εγω το κανα και αλλα παρε τηλ να δουμε σιγα μην το δουμε αυτο σπανιο αυτο , ξερουμε καλο να το φτιαξει γιατι εκει που παω το αμαξι λει 700 ευρω για καινουριο φτερο και αλλα σας βαζω φωτο να το δειτε . 

Αυτο το εχω καιρο απο τον ιουλιο του 2015 

 

 

Επικοινώνησε με τον Δήμο (autopaint.gr) ή με τον κύριο Κώστα (zerral.com).

Ο 1ος είναι στον Ταύρο και ο 2ος στο Κρυονέρι. Πες και στους δύο πως ξέρεις τον Κώστα με το κόκκινο polo :)

Link to comment
Share on other sites

On 15/8/2017 at 4:04 ΜΜ, doggy said:

Επικοινώνησε με τον Δήμο (autopaint.gr) ή με τον κύριο Κώστα (zerral.com).

Ο 1ος είναι στον Ταύρο και ο 2ος στο Κρυονέρι. Πες και στους δύο πως ξέρεις τον Κώστα με το κόκκινο polo :)

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε θα το κανω ... :) ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μίλησες με κανέναν από αυτούς; 

Link to comment
Share on other sites

παραθετω κι εγω τρεις φωτο απο τη δεξια πλευρα πορτα συνοδηγου-και λιγο η πισω δεξια καποιο @@@ το εγδαρε σε στροφη που ηταν παρκαρισμενο και φυσικα δεν αφησε στοιχεια και εφυγε ενα χρονο πριν απο οτι ειπαν θελει αλλαγη πορτας γτ εχει βρει το νευρο της κατι τετοιο  στην αντιπροσωπεια λιγοτερο απο χιλιαρικο δεν θα παρουν

DSC_0039.JPG

DSC_0040.JPG

DSC_0041.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.