Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

δεν ριχνεις μια ματια στο car μπας και βρεις πορτα ολοκληρη και την αλλαξεις οπως ειναι,ισως πετυχεις και το χρωμα και δεν χρειαστεις ουτε βαψιμο.Ενα γυαλισμα ολο μετα και ισως την βολεψεις "οικονομικα" την ζημια.

καλα τοσο γαιδουρια ειναι ρε παιδια μερικοι?αν ειχε ασφαλεια και δεν αφησε σημειωμα ειναι μεγαλος μα@#$#κας.

πριν λιγο διαβαζα στο facebook ενα παλικαρι που ειχα παθει το ιδιο και ζητησε απο την ασφαλεια του να τον καλυψει γιατι ειχε καλυψη στο συμβολαιο του ¨"ζημια απο ανασφάλιστο οχημα".Βεβαια δεν τον καλυψε και ειναι στα δικαστηρια με την ασφαλεια του.Δες το λιγο φιλε.

κουραγιο και μην μασας,σιδερα ειναι.

σε καταλαβαινω γιατι το περασα και εγω οταν μου το χτυπησε το χαλαζι,αλλα τωρα λαμπει ο τοπος!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά φίλε  passatfsi και να ειναι το τελευταιο 

 

όπως ειπε και ο φίλος Θέμης κοιτα στο car, πρεπει να εχει για passat Β6  και μαύρο κιόλας  πολύ ποιο φτηνά θα σου πάει         

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια αν και δεν ειναι στο ονομα μου το αμαξι συγγενη μου ειναι αλλα οσο ναναι νευριαζεις με τη αναισθησια τους και καθρεφτη εχουν σπασει αλλα ευτυχως το φτιαξαμε με την ασφαλεια του αλλου ειναι κριμα να δινεις τοσα λεφτα και να ξαναδινεις για επισκευες να ειναι κατι μικρο πες νταξει δεν θα φανει αλλα αυτο απο μακρια φαινεται ασχημα τσαλακωμενο δεν ειναι ωραιο να κυκλοφορεις ετσι δεν ταιριαζει στην εικονα του αμαξιου

Edited by passatfsi
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , passatfsi said:

ευχαριστω παιδια αν και δεν ειναι στο ονομα μου το αμαξι συγγενη μου ειναι αλλα οσο ναναι νευριαζεις με τη αναισθησια τους και καθρεφτη εχουν σπασει αλλα ευτυχως το φτιαξαμε με την ασφαλεια του αλλου ειναι κριμα να δινεις τοσα λεφτα και να ξαναδινεις για επισκευες να ειναι κατι μικρο πες νταξει δεν θα φανει αλλα αυτο απο μακρια φαινεται ασχημα τσαλακωμενο δεν ειναι ωραιο να κυκλοφορεις ετσι δεν ταιριαζει στην εικονα του αμαξιου

κατσε γιατι μπερδευτηκα,αυτο εχει γινει πριν ενα χρονο και τωρα ειναι φτιαγμενο το αμαξι?μονο τον καθρεφτη φτιαξατε?με ποιου την ασφαλεια?

δεν βαζεις κομματα και τελειες και μπερδευομαι.χαχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν , Themis83 said:

κατσε γιατι μπερδευτηκα,αυτο εχει γινει πριν ενα χρονο και τωρα ειναι φτιαγμενο το αμαξι?μονο τον καθρεφτη φτιαξατε?με ποιου την ασφαλεια?

δεν βαζεις κομματα και τελειες και μπερδευομαι.χαχα

 

πριν ενα χρονο εγινε το βαθουλωμα στην πορτα.

Το σπασιμο δεξιου καθρεφτη εγινε απο αλλο ατομο το οποιο καλυψε η ασφαλεια του τον καθρεφτη μονο

πλεον η πορτα εχει μεινει ετσι απο καποιον αγνωστο που δεν αφησε ουτε σημειωμα ουτε τπτ

Edited by passatfsi
Link to comment
Share on other sites

ε ψαξε στο καρ φιλε και παρτην ολοκληρη και θα ξεμπερδεψεις!!

ουτε στοκους ουτε τιποτα,ολοκληρη,μαυρη,βγαζεις βαζεις τελειωσες!!!αυτο θα εκανα εγω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

55 λεπτά πριν , Themis83 said:

ε ψαξε στο καρ φιλε και παρτην ολοκληρη και θα ξεμπερδεψεις!!

ουτε στοκους ουτε τιποτα,ολοκληρη,μαυρη,βγαζεις βαζεις τελειωσες!!!αυτο θα εκανα εγω.

πως τη βαζεις ομως :p σε γνωστο συνεργειο λενε θα βρουμε πορτα κι ακομα ψαχνουν κι δεν ειχα σκεφτει το γνωστο site

οι καθρεφτες ειναι αυτοματοι αναδιπλουμενοι παιζει ρολο αυτο?

Link to comment
Share on other sites

19 λεπτά πριν , passatfsi said:

πως τη βαζεις ομως σε γνωστο συνεργειο λενε θα βρουμε πορτα κι ακομα ψαχνουν κι δεν ειχα σκεφτει το γνωστο site

οι καθρεφτες ειναι αυτοματοι αναδιπλουμενοι παιζει ρολο αυτο?

οι καθρεφτες ειναι προβλημα,θα ερθω να τους παρω να σε απαλλάξω? :p

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν , Themis83 said:

οι καθρεφτες ειναι προβλημα,θα ερθω να τους παρω να σε απαλλάξω? :p

ειναι και θερμαινομενοι :p

Link to comment
Share on other sites

Και ούτε γάτα ούτε ζημια :hi:

 

             

                  

 

 

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι παρακαλώ (δεν ξέρω αν είμαι σε σωστό θεμα) , επειδή πριν από μερικά χρόνια με χτύπησε χαλάζι στη πάχη (μέγαρα) το 2012 η 2013 ήταν (μην θεωρηθεί ότι κάνω διαφήμιση )

 

Βρήκα έναν πολύ πολύ κάλο μάστορα που επισκευάζει χαλαζόπτωση και κάθε βουλιάγματα σε αμάξι- μηχανή  και επειδη την ξέρει την δουλεια του πολύ καλά και ειναι πολύ κάλος σε αυτο που κάνει λέω και εγώ με την σειρά μου να σας τον πρωτινό

 

  http://fanoexelixis.gr/     

 

 

το polo 6r που είχα με χτύπησε χαλάζι και σε κάποια σημεία ήταν πολύ καλά τα χτυπήματα και αν το πηγαινα στην αντιπροσοπια μπορει να μου ξήλωναν το μισο αμάξι. 

 

μου έκανε ολο το αμάξι με την μέθοδο PDR , και το αμάξι εγινε ΚΑΙΝΟΎΡΓΙΟ!!! δεν υπήρχε πουθενά κανένα ίχνος ότι με ειχε χτυπήσει χαλάζι, ούτε το παραμικρό σημάδι, μεχρι και εγώ που ήξερα που ειναι τα χτυπήματα μετά ούτε καν τα θυμόμουν που ειναι

 

δυστυχώς δεν εχω φωτογραφιες από το χαλάζι <_<   στο polo για να σας δειξω πως ήταν 

 

 

Ο μάστορας λέγετε Νικος , και μπορει να σας κάνει (ανάλογα με την ζημια) και επισκευή στον χώρο σας . και πάρα πολύ καλός σας άνθρωπος, και επαγγελματιες , 

 

 

Καμία σχέσει με την αντιμετώπιση που πήρα από την  DENT GENIE :angry2:  που για κάποιο λόγο μου έδωσαν να καταλάβω ότι διαλέγουν πελάτες ανάλογα με τη εταιρία ασφάλειας έχουν...   

 

 

Edited by OMINUS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλό παράδεισο να έχει ο Μαστροδήμος! :-(
Καλή δύναμη στους δικούς του ανθρώπους.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε?
Πέθανε ο μαστροδήμος :-(

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλό παράδεισο να έχει ο Μαστροδήμος! :-(
Καλή δύναμη στους δικούς του ανθρώπους.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk





+1

Ειχαμε κανει αρκετες δουλειες καλος μαστορας


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

On 20/2/2018 at 9:10 ΜΜ, OMINUS said:

Να σας ρωτήσω κάτι παρακαλώ (δεν ξέρω αν είμαι σε σωστό θεμα) , επειδή πριν από μερικά χρόνια με χτύπησε χαλάζι στη πάχη (μέγαρα) το 2012 η 2013 ήταν (μην θεωρηθεί ότι κάνω διαφήμιση )

 

Βρήκα έναν πολύ πολύ κάλο μάστορα που επισκευάζει χαλαζόπτωση και κάθε βουλιάγματα σε αμάξι- μηχανή  και επειδη την ξέρει την δουλεια του πολύ καλά και ειναι πολύ κάλος σε αυτο που κάνει λέω και εγώ με την σειρά μου να σας τον πρωτινό

 

  http://fanoexelixis.gr/     

 

 

το polo 6r που είχα με χτύπησε χαλάζι και σε κάποια σημεία ήταν πολύ καλά τα χτυπήματα και αν το πηγαινα στην αντιπροσοπια μπορει να μου ξήλωναν το μισο αμάξι. 

 

μου έκανε ολο το αμάξι με την μέθοδο PDR , και το αμάξι εγινε ΚΑΙΝΟΎΡΓΙΟ!!! δεν υπήρχε πουθενά κανένα ίχνος ότι με ειχε χτυπήσει χαλάζι, ούτε το παραμικρό σημάδι, μεχρι και εγώ που ήξερα που ειναι τα χτυπήματα μετά ούτε καν τα θυμόμουν που ειναι

 

δυστυχώς δεν εχω φωτογραφιες από το χαλάζι <_<   στο polo για να σας δειξω πως ήταν 

 

 

Ο μάστορας λέγετε Νικος , και μπορει να σας κάνει (ανάλογα με την ζημια) και επισκευή στον χώρο σας . και πάρα πολύ καλός σας άνθρωπος, και επαγγελματιες , 

 

 

Καμία σχέσει με την αντιμετώπιση που πήρα από την  DENT GENIE :angry2:  που για κάποιο λόγο μου έδωσαν να καταλάβω ότι διαλέγουν πελάτες ανάλογα με τη εταιρία ασφάλειας έχουν...   

 

 

DENT GENIE δεν έχω πάει αλλά έχω ακούσει από πολλούς γνωστούς για αυτό που αναφέρεις...Ο Νίκος που προτείνεις Αθήνα βρίσκεται;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , το παιδί που λέω είναι στην Αθήνα τον παίρνεις τηλέφωνο και έρχεται και το βλέπετε μαζί τι και οι πως.

 

Θα σου/σας πει από την αρχή τι φτιάχνεται και τη όχι, γιατί δουλειά φανοποιου δεν κάνει.

 

Μόνο με μέθοδο PDR ασχολείται

Edited by OMINUS
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Το κακό με την DENT GENIE  είναι ότι δεν σε αφήνει να δεις το αμάξι τι και πως το φτιάχνουν , εγώ όταν τους είπα να δω ένα αμάξι με ποιόν τρόπο το κάνουν μου το αρνηθείκαν.

 

Και έχω διαβάσει και στο Ίντερνετ (και νομίζω ότι έχει αναφερθεί και εδώ στο club πολύ παλιά) ότι το συγκεκριμένο κατάστημα λέει ότι δεν βάφει ΤΊΠΟΤΑ  αλλά υπήρχαν περιπτώσεις που βρήκαν άνθρωποι τα αμάξια τους ότι ήταν βαμμένα και όχι επισκευασμένα με την μέθοδο PDR

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago , OMINUS said:

Το κακό με την DENT GENIE  είναι ότι δεν σε αφήνει να δεις το αμάξι τι και πως το φτιάχνουν , εγώ όταν τους είπα να δω ένα αμάξι με ποιόν τρόπο το κάνουν μου το αρνηθείκαν.

 

Και έχω διαβάσει και στο Ίντερνετ (και νομίζω ότι έχει αναφερθεί και εδώ στο club πολύ παλιά) ότι το συγκεκριμένο κατάστημα λέει ότι δεν βάφει ΤΊΠΟΤΑ  αλλά υπήρχαν περιπτώσεις που βρήκαν άνθρωποι τα αμάξια τους ότι ήταν βαμμένα και όχι επισκευασμένα με την μέθοδο PDR

Σ ευχαριστώ,θα τον καλέσω κάποια στιγμή για ένα βούλιαγμα που έχω...Έχω ήδη φτιάξει άλλο ένα σ έναν πάρα πολύ καλό μάστορα στο PDR αλλά είναι πολύ μακρυά και δεν με βολεύει...Τώρα σ αυτό που λες για DENT GENIE,όντως δεν σ αφήνουν να το βλέπεις την ώρα της επιδιόρθωσης κάτι που πέρα από όσα είχα ακούσει ήδη μ έκανε να μην πάω καν να ρωτήσω σε αυτούς και πήγα εκεί που σου λέω(+ήμουνα και μπροστά σε όλη τη διάρκεια της επιδιόρθωσης).

Edited by THODORIS-GR
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στον Νίκο που λέω όταν πήγα για να δω το polo πως το κάνει (πήγα απροειδοποίητα χωρίς να το ξέρει) δεν μου είπε κάτι που με είδε, η να μπει στην διαδικασία να με διώξει.

 

Το αμάξι που είχα το έκανε ΚΑΙΝΟΎΡΓΙΟ με όλη την σημασία της λέξης.

 

Το παιδί συνεργάζεται και με αντιπροσωπείες διάφορες, θυμάμαι την περίοδο που μου έφτιαξε το polo , είχε συνεργασία με την τότε KIA HUNDAY στο κατάστημα στον κόμβο ( τώρα έχει γίνει skoda Σφακιανάκης) 

 

Των έπαιρναν τηλέφωνο και πήγαινε και τα έφτιαχνε.

 

Την δουλειά της επισκευής την έμαθε στην Αμερική ήταν αρκετό καιρό εκεί. 

Και έφτιαχνε μέχρι και αυτοκίνητα πολλών χιλιάδων ευρώ αν ρίξει μια ματιά στην σελίδα του θα τα δεις κάπου.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2018 at 3:18 ΜΜ, doggy said:

Καλό παράδεισο να έχει ο Μαστροδήμος! :-(
Καλή δύναμη στους δικούς του ανθρώπους.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 

+1

Καλός άνθρωπος και ευχάριστος.

Link to comment
Share on other sites

Αν και έγραψα πρώτος, ο άμπαλος admin σας το έσβησε κατά λάθος.

 

Καλό ταξίδι Δήμο, θα σε θυμόμαστε με το χαμόγελό σου και την προθυμία σου πάντα να βοηθήσεις με τις γνώσεις και την εμπειρία σου. 

 

@doggy να το κλείδωνες; Νομίζω ότι έπρεπε να υπάρχει ξεχωριστό θέμα για τον αποχαιρετιμό προς τον Δήμο, από τα παλιά μέλη και αν και επαγγελματίας, δεν μας είδε ποτέ ως πορτοφόλια. Αν υπάρχει ήδη apologies. 

Link to comment
Share on other sites

On 31/3/2018 at 8:35 ΜΜ, insigner said:

 

@doggy να το κλείδωνες; Νομίζω ότι έπρεπε να υπάρχει ξεχωριστό

Καλό ταξίδι Δήμο..

συμφωνω με τα κοκκινα γραμματα..

Link to comment
Share on other sites

 

 

ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

 

Το συνεργείο του βέβαια συνεχίζει να λειτουργεί με ενα άξιο αντικαταστάτη του 

 

Αυτα, χρόνια πολλά σε ολους εμας τους υπόλοιπους.

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο!

 

Πριν λίγο άφησα το αυτοκίνητο της αδερφής μου στο συνεργείο του Μαστρο-Δήμου γιατί τράκαρε.

Γυρίζοντας σπίτι, ψάχνω να βρω το κινητό του  στο site του και πετυχαίνω τη φωτογραφία του και κειμενάκι «εις μνήμην» από πάνω! Έπαθα σοκ, είχαμε μίλήσει στο τηλέφωνο πριν λίγους μήνες για ζημιά στο Tiguan μου! Μετά ήρθα εδώ για περισσότερες πληροφορίες και επιβεβαίωσα το κακό...

 

Καλό παράδεισο, Δήμο... θα τα ξαναπούμε...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.