Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

Guest blue-smart-golf
Σήμερα το μεσημέρι που πέρασα κ εγώ από τον AUTOPAINTER είδα ότι είναι όντως εξαιρετικό φανοποιείο, είχαμε και ένα τυχάιο meeting με τους nitro & marine.

Ο Κος Δήμος είναι απλά άψογος στη δουλειά, πέρα από την σωστή τοποθέτηση (κος Γιάννης) εκτός από τα κομμάτια που ήταν για βάψιμο επισκεύασε και όλα τα μικροσημεία που είχαν γδαρθεί μαζί με βάψιμο στις ψιλές γρατζουνιές. Αποτέλεσμα.. ένα VW κούκλα σε πολύ καλή τιμή.

Κ. Δήμο, ευχαριστώ έμεινα πολύ ευχαριστημένος από την δουλειά που έγινε στο Golf μου.

Βάλε μας και μια κλή photo να θαυμάσουμε καλέ!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπεί και μια μπούκα να δέσει Ντόρια,

Σας συστήνω να επισκεφτείτε το μαγαζί και να δείτε 1ο χέρι τι καλά γίνονται. Επίσης αν θέλει κανείς γίνονται και ΤΡΕΛΕΣ μα ΠΟΛΥ ΤΡΕΛΕΣ αερογραφίες σε συνεργάτη του.

Link to comment
Share on other sites

...Ενα θερμό χειροκτότημα παρακαλώ, για την δουλειά που κάνουνε στο Autopainter!!!

κ. Δήμο...εμείς θα τα πούμε πάλι...σύντομα...έχουμε δουλειές ακόμα...

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως από τον Δήμο είμαι πολύ δυσαρεστημένος. Τι του ζήτησα ο άνθρωπος, μια *ιπα να μου πάρει και μου αρνήθηκε... ΛΟΛ

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

κ. Δήμο..................... worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Οέο, θα περάσω και εγώ από εκεί με το καλό από Ιανουάριο που θα επιστρέψω για μόνιμα γιατί θέλω να κάνω κάτι βαψιματοδουλειές στο polaki μου :D

Edit: γ@μημένο υπεχωδε. μετά από μία λακούβα στην οποία έσκασα (κάτι σκατά φτιάχνουνε και έχουν σκάψει ένα σημείο ενός κ*λόδρομου στα Ιλίσσια-χωρίς σήμανση), μάλλον θα πάω σήμερα ή την Δευτέρα (αν είναι κλειστό σήμερα) για να κανονίσω να του τον αφήσω να τον φτιάξει και ίσως επί της ευκαιρίας αφήσω το πόλο για γενικό συμάζεμα... ίδωμεν...!

κύριε Δήμο σου'ρχομαιιιι!!!!

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

Guest super savvato!!!

εγω περασα απο κει χθες εδωσα το σποιλερ για βαψιμο κ αν κ ο ΔΗΜΟΣ δεν ηταν εκει με εξυπηρετησαν αψογα κ γνωρισα κ το γιο του Νικο που ειναι γαμω τα παλικαρια,δευτερα θα παω για τοποθετηση κ να δουμε ιδεες

Link to comment
Share on other sites

κ. δημο δεν ανοιγετε ενα υποκαταστημα και στη θεσσαλονικη να εξυπηρετησετε και μας που ειμαστε μακρυα?? :D:D σιγουρη πελατεια :D

@edit κωστα το κυριος το βαλα επειδη το αναφεραν πολυ ετσι δε τον εχω δει αλλωστε τον ανθρωπο tongue.gif

Edited by OuNkaS
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ φίλε OUNKAS σίγουρα εμείς στα συνεργεία έχουμε κάποιο κακό όνομα και κάποιοι μας βλέπουν με καχυποψία, αλλά να είσαι σίγουρος πως δεν είμαστε όλοι έτσι.

Είμαι σίγουρος πως και στην Θεσσαλονίκη υπάρχουν σοβαροί και φιλότιμοι μαστόροι που θα ακούσουν και θα κατανοήσουν το πρόβλημα σου η τέλος πάντων την όποια μετατροπή θέλει να κάνει ο καθένας στο αγαπημένο του VW.

Μην σας ελκύουν τα πλακάκια η ψευδοροφές και τα ωραία χρώματα σε ένα συνεργείο, μιλήστε με τον μάστορα και επιστεφθείτε τον, σίγουρα αυτός ξέρει τι πρέπει να κάνει για εσάς.

Κάτι που έχω παρατηρήσει στο forum (αλλά και αλλού) είναι ότι για την εξωτερική εμφάνιση του αυτοκινήτου όλοι τρέχετε σε φανοποιό (αυτό μάλλον είναι λάθος) κάντε μια δοκιμή να μιλήσετε πρώτα με τον βαφέα σας!

Το αποτέλεσμα θα σας καταπλήξει.

Φίλοι Θεσσαλονικείς ψάχτε, κάπου βρίσκετε το βαφείο – φανοποιείο – που είναι το κατάλληλο για σας.

Φιλικότατα και με αγάπη: :D

Dimos Autopainter

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, τι να πω... έμεινα με ανοιχτό το στόμα από την καταπληκτική εξυπηρέτηση και την ευγένεια του κου Δήμου & του γιού του, Νίκου!!!

Έκατσα, μίλησα μαζί του για κανά 2 ωρίτσες συζητήσαμε για πολλά θέματα γύρω από αυτοκίνηση, internet κλπ. Μ'άρεσε που είναι γενικά ψαγμένος ο άνθρωπος και γνωρίζει πολλά. Ωφείλω να ομολογήσω πως δε χρειάζονται καθόλου συστάσεις, ο κος Δήμος είναι απλά ο άνθρωπός μας!

Με καθησύχασε στις διάφορες ανησυχίες μου και μου πρότεινε να αποφύγω κάποια πράγματα που θα θεωρόντουσαν χαμένα χρήματα. Είναι πραγματικός επαγγελματίας!!!!

Κε Δήμο, όποτε με φέρνει ο δρόμος από εκεί (για όσο θα είμαι Ελλάδα ακόμη) θα περνάω έστω για μια καλημέρα, και όπως είπαμε με το νέο έτος που επιστρέφω για μόνιμα, σας έρχομαι για το special γυάλισμα του χρώματος & τις 1-2 μικροδιορθώσεις. Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα & ευχαριστώ για την καφεδιά!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Το βρήκες τελικά ρε κοπρόσκυλο?

Δήμο βάλε κάνα χάρτη γιατί κάθε μέρα όλο και κάποιος με παίρνει να με ρωτήσει πώς να έρθει σε σένα :D

Τρελή φάση λέμε!!!

Αλλά εγώ επιμένω... δεν θα βρεθεί κάποιος με παράπονο από τον Δήμο? Δεν μπορεί...

Α... τώρα θυμήθηκα, ο Φάνης είχε ένα μικρό παράπονο :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Guest super savvato!!!

σημερα καναμε ολες τις δουλειες απο τον κ δημο κ το αμαξι εγινε ΜΠΕΜΠΑ!!!!

κουκλι το σποιλερ κ εβαψα κ τα σηματα μαυρα μπρος πισω

μενει να γινει η μασκα μετα τις γιορτες(εκπληξη η μασκα!)θα ανεβουν φωτο εντος των ημερων

Link to comment
Share on other sites

Δήμο το καθυστέρησα αυτό που κανονίσαμε διότι

α) δεν έχω τη νέα μάσκα χωρίς σήμα ακόμα

β) θα αγοράσω νέο πλαστικό για την κεντρική γρύλια στον μπροστινό προφυλακτήρα

Θα μιλήσουμε από Δευτέρα

Link to comment
Share on other sites

Χτες επισκεφτηκα κ εγω τον περιφημο κ.Δημο!

Να πω και'γω τα ιδια...?Ε,ναι λοιπον..

Ο ανθρωππος ειναι πρωτα απο ολα φιλικοτατος-βασικο- και υστερα εξαιρετικος επαγγελματιας!

Προθυμος να σου εξηγησει και την παραμικρη λεπτομερια.

-Κ.Δημο,αποκτησατε ακομη ενα φιλο... :lol:

PS>Καλοριζικη η καινουργια αεροτομη σε ασημι τεσσαρι που ητανε απ'εξω...Πολυ ωραια!

Link to comment
Share on other sites

α) δεν έχω τη νέα μάσκα χωρίς σήμα ακόμα

φιλε μου,μου λες καποιες λεπτομερειες για τη μασκα αυτη?απο που τη πηρες χρηματα κλπ..

με ενδιαφερει κι εμενα γι αυτο.αν μπορεις κανε ενα κοπο να μου στειλεις ενα πμ μη γεμιζουμε με off topic.

σορρυ κ για το δικο μου.

Link to comment
Share on other sites

Χτες επισκεφτηκα κ εγω τον περιφημο κ.Δημο!

Να πω και'γω τα ιδια...?Ε,ναι λοιπον..

Ο ανθρωππος ειναι πρωτα απο ολα φιλικοτατος-βασικο- και υστερα εξαιρετικος επαγγελματιας!

Προθυμος να σου εξηγησει και την παραμικρη λεπτομερια.

-Κ.Δημο,αποκτησατε ακομη ενα φιλο... ;)

PS>Καλοριζικη η καινουργια αεροτομη σε ασημι τεσσαρι που ητανε απ'εξω...Πολυ ωραια!

Ευχαριστώ πολύ, για την αεροτομή!!! :blink::blink:-_-

Και που να δείτε την συνέχεια..........Εχουμε πολύ δουλεία με τον κ. Δήμο, τον κ. Γιάννη...και την παρέα τους... worthy.gif

Καλές γιορτές σε όλους

:xmas:

Edited by MARINE
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε ΜΕΓΕΙΑΑΑΑΑ!!

Thanxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*Μπήκε και το ζαντικό..........και φυσικά.................βάφτηκαν και οι δαγκάνες απο τα φρένα....................σε χρώμα μπλέ!!!!!!!!!!!! :)

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον κ. Δήμο και φυσικα................στον Νίκο.......το ανερχόμενο μαστόρι!!!!!!!!! worthy.gif

Φωτογραφίες απο το σκηνικό...........σύντομα!!!

Κάλή συνέχεια..........σε όλους μας

:D

Edited by MARINE
Link to comment
Share on other sites

γινεται και βαφη δαγκανας στον Δημο με αυτην την ειδικη μπογια που αντεχει στη θερμοκρασια κλπ ?

αληθευει οτι το αμαξι θελει μια μερα ακινητο να στεγνωσει η μπογια γιατι δεν κανει ως τοτε να πανε επανω νερα και σκονες ?

Link to comment
Share on other sites

:D- η τιμη για τα κιτ βαφης εναι ως τα 40 ευρω αναλογα την μαρκα οποταν καλα ειναι 30 ευρω συνολο-η βαφη ομως ? εχω ακουσει οτι πρεπει να ειναι ειδικη και οχι απλα καλο χρωμα για μεταλλο

λενε πρεπει να αντεχει θερμοκρασια και να μην ξεφλουδιζει αλλα ταυτοχρονα να "αναπνεει" για να μην αναψει η δαγκανα μετα απο τα πολλα φρενα αφου δεν θα εχει απαγωγη θερμοτητας (!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.