Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

Ένα εξαιρετικό φανοποιείο για αυτούς που ενδιαφέρονται στην περιοχή του Γέρακα Αττικής είναι αυτό : https://goo.gl/maps/PTdvQsTqG5R2 . Ότι πρόβλημα έχω πάω μόνο εκεί...! Η δουλειά του είναι άψογη!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Θα ήθελα να μου προτείνετε ένα καλό και οικονομικό φαναρτζίδικο για να κάνω κάποιες εξωτερικές μικρο-διορθώσεις με γρατσουνιές και ψιλό-βαθουλωματάκια (Golf VI).

 

Κατά προτίμηση νότια προάστια - Πειραιά (Καλλιθέα).

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε μοσχατο autopainter


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

26 λεπτά πριν , nikdev said:

Πηγαινε μοσχατο autopainter


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ευχαριστώ πολύ, είναι και κοντά μου!

 

Κάνει μόνο βαφές ή φτιάχνει και βαθουλωματάκια;

 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! 

 

παιδιά μια πληροφορία σας παρακαλώ.

 

έχει κανείς σας εμπειρία η άποψη για κάποιο φανοποιειο ΒΙΑΜΑΡ στην Ιερά οδό .

 

έχει κανείς εμπειρία από εργασία και δουλειά?

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

εκανα λάθος πριν παιδιά στο όνομα , ΒΙΑΜΑΡ λέγετε και όχι αυτό που είχα γράψει πρίν στο προηγούμενο ποστ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

εκανα λάθος πριν παιδιά στο όνομα , ΒΙΑΜΑΡ λέγετε και όχι αυτό που είχα γράψει πρίν στο προηγούμενο ποστ.
 
 
Προσωπική εμπειρία δεν έχω αλλά ξέρω από γνωστό πως ήταν οκ γενικά.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , doggy said:

Προσωπική εμπειρία δεν έχω αλλά ξέρω από γνωστό πως ήταν οκ γενικά.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

μάλιστα, σε ευχαριστώ πολύ.

 

αν γνωρίζει κάποιος κάτι ακόμα ας γράψει καμία πληροφορία

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Σχετικά στο θεμα φανοποιειο , ενημερώνω οτι και εγω τελικά εκανα μια εργασία στην ΒΙΑΜΑΡ στην Ιερά οδο. (Ευτυχώς οχι κατι το τρομερό)

 

Εγω προσωπικά δεν ειχα ποτε ξανα καποια Εικόνα για την συγκεκριμένη εταιρία στο θεμα εργασίας είτε σαν συνεργία ειτε στο θεμα του Φανοποιειου.

Στην ουσία πήγα εκει λογο της ασφαλιστικής μου ασφαλείας που εχω στο αμαξι.

 

 

Σαν Πρώτη εικόνα,  μου άφησαν μια πολυ καλη εντύπωση και σαν μαστοριά (δηλαδή ειναι συζητήσιμη σε οτι απορίες ειχα στο πως θα γίνει-τι θα γίνει κτλ)

 

Και σε εργασία μου θα φάνηκαν οτι ειναι σχολαστική πανω στο κομμάτι αυτό.

 

 

Πολύ  πιθανόν να  το ξανα προτιμούσα (αχρειαστη να ειναι η άνθρωποι)

 

 

Αν σας βολεύει σαν τοποθεσία και σαν περιοχή,  περάστε μια βόλτα και απο εκει να πάρετε μια εικόνα και γιατι οχι να δείτε και την δουλειά τους .

 

 

Εδω θα ηθελα να ευχαριστήσω παρα πολύ τα παιδια του τμήματος του Φανοποιειου.:hi:

Καθώς βεβαια και τον υπεύθυνο του Φανοποιειου τον κύριο Θόδωρο , που ηταν παρα πολυ εξυπηρετικος και ευγενέστατος σαν Άνθρωπος και με πολυ καλή διάθεση να εξυπηρετήσει.

 

 

 

ΥΓ.

 

Αν κάποιος ενδιαφέρετε η θέλει καμια λεπτομέρεια παραπάνω και μπορω να βοηθήσω ειμαι στην διάθεση σας.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

Όσοι είναι Αθήνα και κοντά στη περιοχή του τσεκ στο παρακάτω κύριο..

Λαμπρινός Κωνσταντίνος Λεωφόρος Ιωνίας 98, Αχαρνές, 13671.

Όσοι επίσης έχετε facebook απλά χαζέψτε λίγο τις δουλειές του.. ..

 

 
 
 
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago , Yiannis_2 said:

Όσοι είναι Αθήνα και κοντά στη περιοχή του τσεκ στο παρακάτω κύριο..

Λαμπρινός Κωνσταντίνος Λεωφόρος Ιωνίας 98, Αχαρνές, 13671.

Όσοι επίσης έχετε facebook απλά χαζέψτε λίγο τις δουλειές του.. ..

 

 
 
 
 

Για τον συγκεκριμένο και εγώ έχω ακούσει και διαβάσει τα καλύτερα. Βέβαια έχω ακούσει ότι είναι λίγο ακριβός (αλλά κάνει καλή δουλειά).
Έχεις κάνει κάποια δουλειά εκεί?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , nikolakis said:

Για τον συγκεκριμένο και εγώ έχω ακούσει και διαβάσει τα καλύτερα. Βέβαια έχω ακούσει ότι είναι λίγο ακριβός (αλλά κάνει καλή δουλειά).
Έχεις κάνει κάποια δουλειά εκεί?

Ναι παλαιότερα και μέσα στο 2019 3 φορές επισκευάστηκε ο κουμπάρος μου. Απλά ο τύπος είναι φοβερός με διαπιστευτήρια. Όμως, ναι είναι ακριβός.

Βέβαια μέσω Facebook τσεκαρε μια δουλειά που έκανε από προηγούμενο μάστορα και θα καταλάβεις πολλά..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , Yiannis_2 said:

Ναι παλαιότερα και μέσα στο 2019 3 φορές επισκευάστηκε ο κουμπάρος μου. Απλά ο τύπος είναι φοβερός με διαπιστευτήρια. Όμως, ναι είναι ακριβός.

Βέβαια μέσω Facebook τσεκαρε μια δουλειά που έκανε από προηγούμενο μάστορα και θα καταλάβεις πολλά..

Το έχω ακούσει ότι είναι λίγο ακριβός, αλλά η δουλειά του είναι σαφώς από τις καλύτερες. Σαν μία τάξη μεγέθους επί τοις % θα έλεγες πχ ότι ειναι Χ% πιο ακριβός από τους άλλους ή δεν έχεις κάποια εκτίμηση?

Edited by nikolakis
Link to comment
Share on other sites

59 λεπτά πριν , nikolakis said:

Το έχω ακούσει ότι είναι λίγο ακριβός, αλλά η δουλειά του είναι σαφώς από τις καλύτερες. Σαν μία τάξη μεγέθους επί τοις % θα έλεγες πχ ότι ειναι Χ% πιο ακριβός από τους άλλους ή δεν έχεις κάποια εκτίμηση?

Θα σου πω ένα παράδειγμα για να καταλάβεις.

Για ολική βαφή χωρίς αλλαγή χρώματος και χωρίς χτυπήματα καθόλου και το εννοώ μου ζήτησε 2900€ που στη πόλη μου για ολική ο καλύτερος θέλει 1000€ λιγότερα.

Για μεμονωμένα κομμάτια όμως εδώ μου ζητούν από 100€ έως 150€ και αυτός θέλει από 150€ έως 200€ και το σημαντικότερο συνεργάζεται με όλες τις ασφαλιστικές...

Προσωπικά μιλώντας χωρίς διαφήμιση εγώ τα διέθετα άνετα.

Και 5 έτη εάν θυμάμαι εγγύηση.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

θα χρειαστώ έναν καλό φανοποιείο μιας και με χτύπησαν και μου γουβιασαν το πίσω φτερό. Ο κ. Δήμος από ότι είδα στη σελίδα του έχει αποδημήσει εις Κύριον δυστυχώς. Υπάρχει κάποιος άλλος που να είναι καλός καθώς το αυτοκίνητο δεν έχει κλείσει ούτε χρόνο ακόμη 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,
θα χρειαστώ έναν καλό φανοποιείο μιας και με χτύπησαν και μου γουβιασαν το πίσω φτερό. Ο κ. Δήμος από ότι είδα στη σελίδα του έχει αποδημήσει εις Κύριον δυστυχώς. Υπάρχει κάποιος άλλος που να είναι καλός καθώς το αυτοκίνητο δεν έχει κλείσει ούτε χρόνο ακόμη 
Είχα καιρό να κοιτάξω τη κατηγορία αυτή. Βρήκες τελικά;
Εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένος από τον Zerral.com όπου πήγα το 6N μου για ολική βαφή.

Sent from my KB2003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα,

Υπάρχει κάποια πρόταση για αξιόπιστο φανοποιειο για Αττική;

Γνώμη για PaintMyCar - Φανοποιία - Βάφες Αυτοκινήτων -21 0275 9060;

POLO 2019 AW1 DFNA 1.0 MPI 80hp.

Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2022 at 4:46 ΜΜ, loyros said:

Καλησπέρα στην παρέα,

Υπάρχει κάποια πρόταση για αξιόπιστο φανοποιειο για Αττική;

Γνώμη για PaintMyCar - Φανοποιία - Βάφες Αυτοκινήτων -21 0275 9060;

POLO 2019 AW1 DFNA 1.0 MPI 80hp.
 

Καλησπέρα 

Το πήγα Αργυρούπλη Γραβιάς 7 και είναι τζιτζί το φτερό. Κώστα τον λένε τυχαία τον έμαθα και δεν πρόκειται να  τον αλλάξω 

το αμάξι είναι σαν να μην έγινε τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να γράψω τις εντυπώσεις μου για το φανοποιείο που τελικά αποφάσισα να βάψω τους προφυλακτήρες και τους μαρσπιέδες μου. Μετά από πολύ έρευνα και σε άλλα φόρουμ κατέληξα στο Corpas Car Creator στην Αίνου 39 στην Αθήνα (πολύ κοντά στον Αγ.Ιωάννη). Από τους λίγους που ρώτησα και χρησιμοποιούσαν Sikkens χρώματα. Οι τιμές τους από τις καλύτερες σε σχέση με τον ανταγωνισμό, η δουλειά που μου κάνανε με άφησαν απόλυτα ικανοποιημένο και η εξυπηρέτηση τόσο απο το Σπύρο και Νίκο Κόρπα από τις καλύτερες που έχω δει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.