Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟΥ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΣΑΣ

ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ: ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟΥ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΟΥ.

ΕΔΩ > http://www.autopaint.gr/GREE/genika/noumeroxromatos.htm

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΠΙΖΩ πως θα επισκεφθώ το Δήμο, γιατί έχω και πολύ καιρό να τον δω, αλλά και να του βγάλω και δουλειά! Ηρθε επιτέλους η ώρα να βάψουμε τα πλαϊνά και το μπροστά νύχι στο GTI μου :D :D

Δήμο, τα λέμε από τηλ και κανονίζουμε! :D

Link to comment
Share on other sites

Κύριε Δήμο, Μαστρο-Γιαννη σας ευχαριστώ για την δουλειά στο αυτοκινητό μου!!(και για τον καφέ βεβαίως)

Κύριε Δήμο μην ξεχάστε θέλω κι εγώ ένα κερί για το αμάξι μου!!! :thumbsup:

Αλέξανδρος

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

Δημο θα τα πουμε την Τριτη θα ερθω με τον Πορτοκαλι δαιμονα να σενιαρουμε τον καθρεπτη της Λιτσας που της τον φαγανε στρωσε κοκκινο χαλι ετσι!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Δήμο δεν γνωριζόμαστε αλλά με τόσα που διάβασα εγώ μάλλον σε ξέρω! ;)

Σίγουρα τον επόμενο μήνα θα έρθω "να με φτιάξεις" και μένα worthy.gif με τα μικρά μου χτυπήματα και να σε γνωρίσω από κοντά!!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα καλόπαιδο που φρόντισε να πέσει πάνω στο σταθμευμένο αμάξι μου, απέκτησα ζημιές στο πάνω μισό μέρος του προφυλακτήρα (Golf V) και κατέστρεψε το κάτω μισό μέρος. Οπότε χρειαζόμαστε εκεί ανταλλακτικό. Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου πει πόσο περίπου θα κοστίσει σε χρόνο και χρήμα αυτή η επισκευή; Ο Δήμος το φτιάχνει;

ΥΓ το καλόπαιδο άφησε και ψευδή στοιχεία, σχετικά με το ανασφάλιστο τελικά όπως αποδείχτηκε όχημα του..

ΥΓ2 χθες έκλεισα τα 6000χλμ... 4μηνών αμάξι :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν να πω κι εγώ ένα μεγάλο ευχαριστώ στον γνωστό πια μαστρο-Δήμο, :rolleyes::D

ο οποίος μου έφτιαξε 2 ελαφριές γρατσουνιές χωρίς να μου πάρει φράγκο!!! :o :o :o :o :o

worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Μπορεί το αποτέλεσμα να μην είναι αυτό που ονειρευόμουν αλλά ο ματσρο-Δήμος μου

είχε κάνει εξήγηση από την αρχή ότι αν ήθελα να έχω τέλειο αποτέλεσμα θα έπρεπε να

δώσω και τα αντίστοιχα χρήματα που όμως δεν διέθετα προς το παρόν! :rolleyes:

Είναι πραγματικά σωστός επαγγελματίας αφού κοιτάζει να σου δώσει αυτό που πραγματικά

σε ενδιαφέρει και όχι να σου πάρει λ7 κάνοντας τα καπρίτσια-χατήρια σου από τη μία και

χρεώνοντας ότι θέλει από την άλλη (αφού ως γνωστόν οι μ@λακίες πληρώνονται tongue.gif )

Αν δεν υπάρχει πραγματική ανάγκη για να επέμβει δε θα διστάσει να σου το πει! ;)

Μαστρο-Δήμο ευχαριστώ για άλλη μια φορά. Θα τα πούμε σύντομα αφού έχουμε αφήσει

ανοιχτούς λογαριασμούς με 2 σοβαρές γρατζουνιές.

Υ.Γ.

Πέτρο ωραίος ο φωτισμός στη καμπίνα από το 4άρι σου B):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

το καλυτερο φανοποιειο στην ηπειρο,με κορυφαιο μαγαζι,κ εργοστασιακη εργασια,το εχουν δυο αδερφια στην πρεβεζα,την δουλεια που κανουν αυτα τα παιδια κ πως προσεχουν τα παντα,κ την βαφη που κανουν,δεν τους πιανει κανεις στην δουλεια τους!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα και εγώ από τον Κο Δήμο για κάτι ψιλομαζεματάκια στην μάσκα και σας παραθέτω τις εντυπώσεις μου:

ΑΠΑΙΧΤΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ και ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

Σε κερδίζει στα πρώτα 5΄, όσο για την δουλειά του, τα ξέρετε όλοι!!!

Κε Δήμο χάρηκα πολύ για την γνωριμία και θα σας έρθω από την εβδομάδα που μας έρχεται (θα σας τηλεφωνήσω) για αυτά που λέγαμε.

Σας ευχαριστώ πολύ για όλα! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στον κ. Δήμο πρώτη φορά...

¶ψογος και καταπληκτικός...

Κάναμε τα μαζεματάκια που ήθελα και ήταν τέλειος...

Χάρηκα για την γνωριμία και ευχαριστώ για τις συμβουλές.

Link to comment
Share on other sites

το καλυτερο φανοποιειο στην ηπειρο,με κορυφαιο μαγαζι,κ εργοστασιακη εργασια,το εχουν δυο αδερφια στην πρεβεζα,την δουλεια που κανουν αυτα τα παιδια κ πως προσεχουν τα παντα,κ την βαφη που κανουν,δεν τους πιανει κανεις στην δουλεια τους!!!

Παναγιώτη ποια ειναι τα παιδια?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα περασα κι εγω απο το Δημο και για αλλη μια φορα με εξυπηρετησαν απιστευτα τα παιδια.

Καταρχας αγορασα κερι - κρεμα, μαζι με σφουγγαρακι για επαλειψη και ειδικο πανακι για απομακρυνση του κεριου. Ολα μαζι 30 ευρω και ειναι προσφορα απο το Autopaint για το VW Club.

Δεν ειχα ξανακερωσει μονος μου αμαξι και φοβομουν μην κανω καμια βλακεια, αλλα τα παιδια μου παρεδωσαν μαθηματα κερωματος και το εκανα επι τοπου ολο το αμαξι μονος μου ενα κερωματακι να τριβεις τα ματια σου. ;)

(φυσικα το ειχα πλυνει πριν παω και το κερωμα εγινε σε σκια = κανονας αυτο)

Ηταν τελικα πανευκολο και το αποτελεσμα κατι παραπανω απο τελειο. ξαναενιωσα το αμαξι σαν την πρωτη μερα που το αγορασα. τωρα το πιανεις και γλιστραει το χερι πανω του...αλλη αισθηση και σε οψη αλλα κυριως το καταλαβαινεις μολις το πιανεις. δεν καθεται νερο πανω του, γλιστραει.

Επισης να σημειωσω οτι μου εσβησαν και μια γρατζουνια τα παιδια χωρις να μου παρουν τιποτα.

Ευχαριστω για αλλη μια φορα.

Keep up the good work παιδια... :D

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη ποια ειναι τα παιδια?

Δύο αδέρφια είναι Σπύρο πρίν την ΕΤΕΚΑ ο Γιώργος και ο Λάμπρος στο επιθέτο Αρβανίτη 2682023698

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

+1 σε οτιδηποτε θετικο εχει γραφτει γι' αυτον τον ανθρωπο κ τους συνεργατες του. εκανε αριστη δουλεια σε 2 αυτοκινητα (γρατζουνιες στο δικο μου κ ενος φιλου μου) κ σε μια μηχανη. εξυπηρετηση- δουλεια- τιμες ΟΛΑ PERFECT!!!

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγω με την σειρα μου τις εντυπωσεις μου σχετικα με την δουλεια του AUTOPAINTer ή κατα κοσμο κ.Δημο στο φτερο του passat μου.

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ δουλεια

τον συνιστω ανεπιφυλακτα σε οσους ψαχνουν φανοποιο.

αλλωστε δεν ειναι τυχαιο οι 30 σελιδες !!!!!!!!!!! θετικα σχολια εδω μεσα...

και επειδη ειμαι γραμμενος και στο corollaclub, αν κ.Δημο σου ερθει καμια corolla απο εκει για βαψιμο, εγω θα την εχω στειλει. tongue.gif

καλες δουλειες

Edited by antoniss
Link to comment
Share on other sites

να πω και εγω με την σειρα μου τις εντυπωσεις μου σχετικα με την δουλεια του AUTOPAINTer ή κατα κοσμο κ.Δημο στο φτερο του passat μου.

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ δουλεια

τον συνιστω ανεπιφυλακτα σε οσους ψαχνουν φανοποιο.

αλλωστε δεν ειναι τυχαιο οι 30 σελιδες !!!!!!!!!!! θετικα σχολια εδω μεσα...

και επειδη ειμαι γραμμενος και στο corollaclub, αν κ.Δημο σου ερθει καμια corolla απο εκει για βαψιμο, εγω θα την εχω στειλει. tongue.gif

καλες δουλειες

Σε ευχαριστώ πολύ Αντώνη για τα καλά σου λόγια!

Και όλα τα παιδιά εδώ.

Έρχεται καλοκαιράκι ετοιμαστείτε για παραλίες και μπανάκια, φοράτε ζώνες (γράφουν ασύστολα) και προσοχή στους δρόμους:

Edited by AUTOPAINTER
Link to comment
Share on other sites

κυριε Δημο που θα βρω γνησιο κερι carnauba για να κερωνω το αμαξι μου;μηπως παρ'ελπιδα διαθετεις αυτο το προιον να περασω να παρω;ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγω με την σειρα μου τις εντυπωσεις μου σχετικα με την δουλεια του AUTOPAINTer ή κατα κοσμο κ.Δημο στο φτερο του passat μου.

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ δουλεια

τον συνιστω ανεπιφυλακτα σε οσους ψαχνουν φανοποιο.

αλλωστε δεν ειναι τυχαιο οι 30 σελιδες !!!!!!!!!!! θετικα σχολια εδω μεσα...

και επειδη ειμαι γραμμενος και στο corollaclub, αν κ.Δημο σου ερθει καμια corolla απο εκει για βαψιμο, εγω θα την εχω στειλει. tongue.gif

καλες δουλειες

Μπλέ passat που ήθελε φτιάξιμο μπροστα αριστερα στο φτερό στον θόλο; Ήταν αυτό που έφτιαχνες όταν πέρασα να ρωτήσω για την ποδιά ε Δήμο;

Link to comment
Share on other sites

Μπλέ passat που ήθελε φτιάξιμο μπροστα αριστερα στο φτερό στον θόλο; Ήταν αυτό που έφτιαχνες όταν πέρασα να ρωτήσω για την ποδιά ε Δήμο;

μπλε ναι

στον θολο ναι

μπροστα αριστερα ΟΧΙ

πισω δεξια ναι :)

Link to comment
Share on other sites

κυριε Δημο που θα βρω γνησιο κερι carnauba για να κερωνω το αμαξι μου;μηπως παρ'ελπιδα διαθετεις αυτο το προιον να περασω να παρω;ευχαριστω.

Sorry για την καθυστερημένη απάντηση, πολύ δουλειά και δεν βρίσκω τον χρόνο να Surfαρω στο forum.

Καλέ μου φίλε Joop γνήσιο κερί carnauba απΆοτι ξέρω δεν υπάρχει, όλα τα γνωστά κεριά όμως περιέχουν carnauba.

Όσο ποιο ακριβό είναι ένα κερί τόσο περισσότερη carnauba περιέχει (η carnauba είναι κερί που βγαίνει από την τροπική καρύδα και είναι πολύ ακριβή) υπάρχουν όμως πολύ καλά polymeric κεριά που μπορούν να προστατέψουν καλύτερα και από την carnauba το χρώμα του αυτοκινήτου.

Συνιστώ την Meguiar's Tech Wax

http://www.webbikeworld.com/motorcycle-cle...xt-tech-wax.htm

Η τιμή που θα δεις δεν έχει καμία σχέση με αυτήν που πωλείται εδώ,. Η τιμή της εδώ είναι 32 euro

η την

http://www.malcopro.com/index.php?page=sho...&Itemid=608

την οποία έχω εγώ σε πρόσφορα μαζί με ένα πανάκι micro fiber στα 30 euro μέχρι εξαντλήσεως!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.