Jump to content
Speedy

Συνάντηση Μελών Βόρειας Και Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Παροτι λετε οτι καταληξατε σε δυο μαγαζια στο πεζοδρομο θα σας προτεινα αυτο εδω http://www.tavernoxoros.gr/#p=t2953 σαν μαγαζι δε λεει και πολλα αλλα απο φαγητο ειναι οτι καλυτερο. Παιζει να παρεβρεθω κιολας :p

Θα το έχουμε στα υπόψη ;) Ευχαριστούμε !

θα σας κουρασει.αστον.δεν μπορει να παει κατω απο 200 αυτος.....αφου ρελαντι εχει στα 90..... :good: :good: :good:

Σε κόβω για πειραχτήρι .... :xmas::rofl:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Θα το έχουμε στα υπόψη :D Ευχαριστούμε !

Σε κόβω για πειραχτήρι .... :xmas::D

οχι απλα κρατα τα πατατακια μακρια του και ολα θα πανε καλα! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

θα σας κουρασει.αστον.δεν μπορει να παει κατω απο 200 αυτος.....αφου ρελαντι εχει στα 90..... :clapping::aggressive::pardon:

για τα ατομα που θα εχω μαζι μου δεν μπορω να σου πω κατι στα σιγουρα..μπορει να ερθω μονος η +4 ;) ;)

οσο για αυτα που λεει ο φιλος activious κατι θα ξερει :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

για τα ατομα που θα εχω μαζι μου δεν μπορω να σου πω κατι στα σιγουρα..μπορει να ερθω μονος η +4 ;) ;)

οσο για αυτα που λεει ο φιλος activious κατι θα ξερει :whistling: :whistling:

συνηθως οταν ακολουθει ενα τεσσαρι ασημι :D:D:D

εχουμε και τη συμετοχη του polo gti geo

και του r-zoo παιζεται λογω δουλειας

Link to comment
Share on other sites

συνηθως οταν ακολουθει ενα τεσσαρι ασημι :good::thumbsup::rolleyes:

εχουμε και τη συμετοχη του polo gti geo

και του r-zoo παιζεται λογω δουλειας

r-zoo??????

τις foto Προδρομεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

:clapping: :clapping: :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Η παρουσία μου είναι δεδομένη, το αναφέρω απλά για τυπικούς λόγους! closedeyes.gif

Δεν ξέρω ακόμα αν θα έχω παρέα μαζί μου αλλά σκέφτομαι να πάρω άδεια από την δουλειά και να μεγαλώσω το Σαββατοκύριακο! :yahoo:

C U there! :good:

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς θα δουλεύω εκείνη την ημέρα οπότε δεν θα μπορέσω να έρθω...

Pity thumbsdown.gifthumbsdown.gif

Η παρουσία μου είναι δεδομένη, το αναφέρω απλά για τυπικούς λόγους! closedeyes.gif

Δεν ξέρω ακόμα αν θα έχω παρέα μαζί μου αλλά σκέφτομαι να πάρω άδεια από την δουλειά και να μεγαλώσω το Σαββατοκύριακο! :thumbsup:

C U there! :good:

Cool !! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια....

δυστυχως μαλον δεν θα ερθω... το αυτοκινητακι μου καταστραφικε αλοσχερος απο ασχημο ατυχιμα που ειχα....

θα ηθελα παρα πολυ να βρισκομε κοντα σας....

θα συνενοηθω με τον activious και αν με το καλο εχει αναρωσει συγουρα θα ειμαι και γω εκει :thumbsup::yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια....

δυστυχως μαλον δεν θα ερθω... το αυτοκινητακι μου καταστραφικε αλοσχερος απο ασχημο ατυχιμα που ειχα....

θα ηθελα παρα πολυ να βρισκομε κοντα σας....

θα συνενοηθω με τον activious και αν με το καλο εχει αναρωσει συγουρα θα ειμαι και γω εκει :thumbsup::yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

ναι ρε σπυρο,πες στον πανο να σε παρει! αντε σε περιμενουμε!

εμαθα για το αμαξι σου, κριμα.. το βασικο ειναι πως εισαι εσυ καλα..

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκε και η Εικόνα για τα μέλη που θα έρθουν από την μεριά του Λιτόχωρου :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Στις συμετοχες στο ForiS3 βγαλε το ερωτηματικο και ας το ετσι... Για + δεν ειναι στανταρ μπορει να ειναι +1 +2 η +0 μαλλον +0 γιατι το σαββατο υπαρχει θεμα και η συναντηση ειναι αρκετα πρωι

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλούνται όσα μέλη θα ξεκινήσουν από Θεσσαλονίκη να επικοινωνήσουν μαζί μου μέσω προσωπικού μηνύματος (pm) !

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

Rocco-85 + 1 + filos me scirocco + 2

Θα είναι και το scirocco club εκεί rocco-85???? :)

Gt βλέπω και συμμετοχές από αλλα scirocco 3 στο σύνολο... :fool:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω σιγουρα θα ειμαι +1 ατομο...

Θα ηθελα να ρωτησω το εξης, υπαρχουν ατομα απο Δυτικη Μακεδονια που θα περασουν απο Βεροια να τους περιμενουμε στον κομβο της Κουλουρας ο ForiS3 κι εγω;;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οπως ειμαι dimake +2 (+1 γκολφακιας ακομα)

Λιγο αργα το εμαθε αλλα ... :whistling:

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Κανενα αλλο μελος με polo θα ειναι η θα ειμαι ο μοναδικος για μια ακομη φορα.. :):good::thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλούνται ΟΛΑ τα μέλη να φέρουν μαζί τους Ομπρέλα διότι σύμφωνα με αυτό http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=49 thumbsdown.gif θα προσπαθήσει να μας το χαλάσει , αλλά δεν θα του κάνουμε την χάρη ! sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.