Jump to content
Speedy

Συνάντηση Μελών Βόρειας Και Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

ηταν πολυ ωραια.πολυ γελιο για ακομα μια φορα.

στον καφε καναμε μια πρωτη γνωριμια με τα μελη που δεν γνωριζομασταν και μετα τα μελη που ακολουθησαν για φαγητο....νομιζω οτι εμειναν ευχαριστημενα... :good: :good: :good:

ειχαμε μεγαλη συμμετοχη πιστευω και η παραλια της Κατερινης ηταν τελεια..... :good: :good: :good:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πέρασα υπέροχα !!! Γνωρίσαμε πολλά άτομα , κάναμε την φωτογράφηση μας , δώσαμε και φυλλάδιο στην γιαγιά από το μπαλκόνι που μας χάζευε , πήγαμε ήπιαμε το καφεδάκι μας , ανταλλάξαμε απόψεις , κάναμε την πλάκα μας . Με το μεγάλο κομβόι πήγαμε για καφεδάκι και η όλη φάση μου προξένησε ένα απίθανο συναίσθημα !! new_iloveyou.gif Καθώς πηγαίναμε για το φαγητό πετύχαμε ένα τουμπανιασμένο 5άρι με αυτοκόλλητο και δυστυχώς-ευτυχώς δεν άντεξα και πήγα χτύπησα το τζάμι , ενόχλησα το ζευγάρι που βρίσκονταν μέσα στο αμάξι και τελικά ανακάλυψα έναν μέλος που είχα πολύ καιρό να τον δω . Mike21gt το όνομα του !!! :good: Αφού τον τράβηξα από το αυτί γιατί δεν ήρθε στην συνάντηση τον κατάφερα και τον έφερα κι αυτόν στην καφετέρια μαζί μας !!! :good: Στον καφέ γνώρισα πολλά μέλη όπως τον Ane-fastrabbit , bbp , ForiS3 ,dimitrio , Tsirotto και άλλους πολλούς !! Μερικοί μετά τον καφέ πήγαμε για φαγητό και άλλοι έφυγαν για δικούς τους λόγους . Στο φαγητό περάσαμε τέλεια μιας και ανταλλάξαμε πολλές απόψεις , εμπειρίες και γεγονότα :good: Μόνο με στεναχώρησε που οι κοπέλες δεν μπορούσαν να συμμετέχουν τόσο στις συζητήσεις μας και τις "παραμελήσαμε" λιγουλάκι .. Ελπίζω να πέρασαν όλοι πολύ καλά και να το επαναλάβουμε ξανά με περισσότερες συμμετοχές !!! :good:

Το παρόν έδωσαν :

Speedy

stavros#mk4

Billgr4 + 1

doctordim + 1

ForiS3

activious + 1

diMake + 2

(Rocco-85 + 1) + (Tsirotto + 1 )

chris_poloGTI

Tst

dimitrio + (enas filos me scirocco+1)

jp_MK2

bbp

Ane-fastrabbit

Κάποιοι κάτοχοι φίλοι του activious που δεν είναι μέλη

Παιδιά αν ξέχασα κάποιον παρακαλώ συγχωρέστε με γιατί ήμασταν γύρω στα 28 άτομα και δεν θυμάμαι όλων σας τα usernames :good:

238_DSC02073.jpg

167_DSC01175.jpg

725_DSC00043.jpg

516_DSC00045.jpg

349_DSC01180.jpg

429_DSC01181.jpg

770_DSC01182.jpg

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Ειδες αμα δεν εχει εμπειρια ο ανθρωπος..

Εγω και ιωσηφ φυγαμε γιατι πεινασαμε και λεμε παμε να φαμε!!!!

Δεν θυμομουν οτι εχει και φαγητο στο προγραμμα.. την επομενη φορα 8)

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Η συναντηση ηταν πολυ ωραια, καθως εξ'ισου ωραια και η οργανωση της... Χαρηκα που γνωριστηκαμε με μελη του club που δεν γνωριζα και τα ειπαμε κι επιπλεον με μελη που συνομιλουσα εως τωρα μονο στο msn...

Θα ηθελα να ευχαριστησω ιδιαιτερως τα μελη απο Κατερινη που μας υποδεχτηκαν και μας καθοδηγησαν εως το cafe (τουλαχιστον που ημουν παρων, διοτι μετα εφυγα για προσωπικους λογους) χωρις κανενα προβλημα diMake, Tst, ενα παληκαρι με 3αρι Golf (JP_MK2?)..

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά! Ζηλεύω που βλέπω όλα τα VW μαζί! :) Αν και το πρωί της Κυριακής είχα σκοπό να έρθω, μετά προέκυψε κάτι και μου άλλαξε τα σχέδια. Την επόμενη φορά! :good: Πάντως βλέπω ότι τα Passat αντιπροσωπεύτηκαν!! Μπράβο στον φίλο με την Passatούμπα!!!! :) Ποιό μέλος είναι? ;)

Link to comment
Share on other sites

Και από μένα συγχαρητήρια παιδιά!!!Δυστυχώς και 'γω για προσωπικούς λόγους δεν μπόρεσα να συμμετάσχω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστηχως εκεινη την μερα ημουω Θεσ/κη και δεν μπορουσα να ερθω.

Link to comment
Share on other sites

Ειδες αμα δεν εχει εμπειρια ο ανθρωπος..

Εγω και ιωσηφ φυγαμε γιατι πεινασαμε και λεμε παμε να φαμε!!!!

Δεν θυμομουν οτι εχει και φαγητο στο προγραμμα.. την επομενη φορα :D

το φαγητο ειναι στα στανταρ πλεον..... :):good::clapping:

Εγω δυστηχως εκεινη την μερα ημουω Θεσ/κη και δεν μπορουσα να ερθω.

δεν πειραζει Δημητρη....θα ερθω προς τα πανω...να ξερεις.... :good: :good: :good:

Link to comment
Share on other sites

Για μια ακομη φορα περασαμε τελεια :clapping::good: :good:

Χαρηκα πολυ που γνωρισα παιδια απο τη βορεια ελλαδα και ελπιζω στο μελλον να

ξανακανονισουμε καμια κοινη συναντηση :):good:

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα να κανουμε κ αλλη συναντηση αλλα να εχω αδεια ε.. θα κανονισω καμια αναρωτικη ακομα sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Ολα τα παιδια ηταν γαματα χαρηκα που τους γνωρισα ολους αλλα ακομα δεν μπορω να καταλαβω ρε speedy γιατι γυρνουσαμε με 90? επειξε το γκολφ μολις βγηκα απ την εξοδο για βεροια βαρεσα 180 new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα να κανουμε κ αλλη συναντηση αλλα να εχω αδεια ε.. θα κανονισω καμια αναρωτικη ακομα sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Ολα τα παιδια ηταν γαματα χαρηκα που τους γνωρισα ολους αλλα ακομα δεν μπορω να καταλαβω ρε speedy γιατι γυρνουσαμε με 90? επειξε το γκολφ μολις βγηκα απ την εξοδο για βεροια βαρεσα 180 new_sugkrotima.gif

Στην αρχή συνεννοηθήκαμε να πάμε με 120 :yahoo: , αλλά εγώ έδινα μέχρι 110 και σας έβλεπα από τον καθρέπτη ότι μένατε πίσω και έκοβα μέχρι να έχουμε την ίδια ταχύτητα γιατί πάμε κομβόι όχι ο καθένας ξεχωριστά .... αυτό γινόταν συνέχεια , ούτε κι εγώ γνωρίζω τον λόγο ... :good:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά! Ζηλεύω που βλέπω όλα τα VW μαζί! :drinks: Αν και το πρωί της Κυριακής είχα σκοπό να έρθω, μετά προέκυψε κάτι και μου άλλαξε τα σχέδια. Την επόμενη φορά! :pardon: Πάντως βλέπω ότι τα Passat αντιπροσωπεύτηκαν!! Μπράβο στον φίλο με την Passatούμπα!!!! :p Ποιό μέλος είναι? :pardon:

Το μέλος Tst ήτανε.... 8):pardon:

Έστω και μοναδικός με Passat, έδωσα το παρόν μου να αντιπροσωπεύσω το Passat.

Όπως μιλούσα με τα άλλα μέλη κάποιος ανέφερε ότι υπάρχει κάποιο μέλος με

Passat "φτιαγμένο"... θα χαρώ να τα πούμε και από κόντα σε κάποια άλλη συνάντηση... :p

Link to comment
Share on other sites

Το μέλος Tst ήτανε.... :lol::lol:

Έστω και μοναδικός με Passat, έδωσα το παρόν μου να αντιπροσωπεύσω το Passat.

Όπως μιλούσα με τα άλλα μέλη κάποιος ανέφερε ότι υπάρχει κάποιο μέλος με

Passat "φτιαγμένο"... θα χαρώ να τα πούμε και από κόντα σε κάποια άλλη συνάντηση... :(

Αν και από ότι βλέπω έχεις γραφτεί στο φόρουμ πριν πολύ καιρό, έχεις ελάχιστες δημοσιεύσεις! Κακώς! <_< Με την 1η ευκαιρία, ή έρχεσαι ή ερχόμαστε, να γνωρίσεις και την υπόλοιπη παρέα με τα Passat! B) Ποιός είπε ότι υπάρχει φτιαγμένο Passat? Φήμες! :baby:

Αν θέλεις, μπορείς να παρακολουθείς το θέμα με τις συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη (μερικές γίνονται στην είσοδο της πόλης, μόλις μισή ώρα από την Κατερίνη), όπως επίσης και το θέμα με τις εκδρομές που θέλουμε να κανονίζουμε.

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα να κανουμε κ αλλη συναντηση αλλα να εχω αδεια ε.. θα κανονισω καμια αναρωτικη ακομα sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Ολα τα παιδια ηταν γαματα χαρηκα που τους γνωρισα ολους αλλα ακομα δεν μπορω να καταλαβω ρε speedy γιατι γυρνουσαμε με 90? επειξε το γκολφ μολις βγηκα απ την εξοδο για βεροια βαρεσα 180 new_sugkrotima.gif

Εμεις παλι που γυρνουσαμε προς λαρισσα το δωσαμε και καταλαβε παλι....

Ειδικα μετα τα Τεμπη..Ε Σταυρο?? :(:thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:D

Εμεις παλι που γυρνουσαμε προς λαρισσα το δωσαμε και καταλαβε παλι....

Ειδικα μετα τα Τεμπη..Ε Σταυρο?? :whistling: :whistling: :whistling:

ε λιγο για να ζεσταθουν τα λαστιχα μωρε γιατι εκανε κρυο :lol::lol::lol::lol:

και γω περασα τελεια χαρηκα που γνωρισα και αλλα μελη του κλαμπ και αφου βλεπω οτι σας αρεσε η κοινη συναντηση ;):blink: ,γιατι οχι να κανονισουμε και αλλη στο μελλον :thumbsup::whistling:

Link to comment
Share on other sites

οπως ανεφεραν ολοι οι προλαλησαντες περασαμε τελεια!!! πολυ καλη επιλογη των μαγαζιων για καφε κ φαγητο, αψογο το σερβις κ των δυο!!

χαρηκα κι εγω που γνωρισα μελη με τα οποια μεχρι τωρα μιλουσα μονο μεσω του φορουμ κ αλλα των οποιων ηξερα μονο τα nicks!!

περιμενουμε με ανυπομονησια την επομενη συναντηση!! παρακληση προς τους admins να μας ανοιξουν ενα αλμπουμ για να ανεβασουμε φωτογραφιες!

υγ. θοδωρη ειδα πως στις φωτο που ανεβασες εχεις σβησει τα προσωπα! εγω οσες εχω ειναι απο την καφετερια κ το εστιατοριο,να μην τις ανεβασω?? υπαρχει καποιος ο οποιος δε θελει δημοσιοτητα? ;)

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

υγ. θοδωρη ειδα πως στις φωτο που ανεβασες εχεις σβησει τα προσωπα! εγω οσες εχω ειναι απο την καφετερια κ το εστιατοριο,να μην τις ανεβασω?? υπαρχει καποιος ο οποιος δε θελει δημοσιοτητα? :D

Καλύτερα αυτές να ανεβούν στο άλμπουμ , μόλις αυτό ανοίξει ;) ... τώρα για το εάν κάποιος δεν θέλει δημοσιότητα , παρακαλώ να μας το πει με πμ , ωστε να μοιραστουν οι φωτος με πμ στον καθενα σας χωρις μαυρα κλπ κλπ :blink:

Ευχαριστώ !!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω την καλυτερη φωτο!! ;):blink::D Την κραταω ομως εως οτου ανοιξει το album.. (Αν καποιος δεν επιθυμει να φαινεται να μου το πει ομως)

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα να μην βαλουμε ολοι την ιδια φωτο B)

Speedy αν πηγαινες 120 θα ακολουθουσαμε λογικα.. θελει να το κανουμε προπονηση :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Έχει δημιουργηθεί άλμπουμ. Παρακαλούμε ανεβάστε τις φωτογραφίες σας για να θαυμάσουμε κι εμείς πως τα περάσατε.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δημιουργηθεί άλμπουμ. Παρακαλούμε ανεβάστε τις φωτογραφίες σας για να θαυμάσουμε κι εμείς πως τα περάσατε.

Που ειναι αυτο το αλμπουμ? Ψαχνω ψαχνω δεν το βρισκω!

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι αυτο το αλμπουμ? Ψαχνω ψαχνω δεν το βρισκω!

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=cats&do=sc&cat=281 =@

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Που ειναι αυτο το αλμπουμ? Ψαχνω ψαχνω δεν το βρισκω!

το αλμπουμ εχει δημιουργηθει στο gallery ->meetings/events

απλως δεν εχουν ανεβει οι φωτο ακομη

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.