Jump to content
nikkosnet

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ που αξίζουν παρουσίαση...

Recommended Posts

Oπως ειχε ανακοινωθει πριν απο μερικες μερες, το θεμα καθαριστηκε καθως ειχε φτασει πολλες σελιδες και 1000 δημοσιευσεις.

Συνολικα ''ανακυκλωθηκαν'' 28 σελιδες και 500 δημοσιευσεις.

Κατα την διαρκεια της ''ανακυκλωσης'' διαπιστωσα πολλες ΟΜΟΙΕΣ φωτογραφιες κατα καιρους. (Α ρε Χρονη tongue.gif)

Παρεμειναν στο θεμα οι σελιδες και οι δημοσιευσεις απο 01/09/2005 και μετα. :D

Με εκτιμηση,

nikkosnet

για την Ομαδα Διαχειρησης.

Link to comment
Share on other sites

θα βαλω εγω μια φωτο απο τη Λευκαδιτσα.

Ειναι απο περσυ το καλοκαιρι στην παραλια Καθισμα tongue.gif

Αχχχχχ καλοκαιρακι ερχεται επιτελους!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Δείτε (αν δεν το έχετε ακόμα δει...) το νέο Golf VI που θα βγει στην ευρωπαϊκή παραγωγή το καλοκαιράκι του 2008. Θα εφοδιάζεται με τον κινητήρα 1,6 tsi περίπου 200 αλόγων και τον 2,0 tsi 260 αλόγων!!! Θα υπάρχει και έκδοση με R36 3,6 fsi V6 281 ίππων!!!

post-2344-1146387262_thumb.jpg

post-2344-1146387402_thumb.jpg

post-2344-1146387471_thumb.jpg

Και αυτό είναι το φανταστικό Concept R

post-2344-1146387587_thumb.jpg

Καλή απόλαυση αν το οδηγήσετε ποτέ...

Edited by PeterPan
Link to comment
Share on other sites

ωραίο photoshop όμως!!

γιατί δεν πάει κανείς από αυτούς για σχεδιαστής αυτοκινήτων?

αφού έχουν τόσο ωραίες ιδέες! :)

Link to comment
Share on other sites

Αν το είχα πάθει εγώ αυτό μόνο το πουλάκι δεν θα σκεφτόμουνα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το σχολιο ηταν ειρωνικο....

'Οχι δεν είναι ειρωνικό. Αλλά σκέψου μόνο το σοκ που έπαθε αυτός που οδηγούσε το αυτοκίνητο! Που ξαφνικά γίναν όλα μέσα φτερά και πούπουλα! Δεν νομίζω αν ήμουν εγώ να σκεφτόμουν το πουλάκι γιατί μάλλον θα ψαχνόμουν να καταλάβω τι έγινε.

Υ.Γ. Δεν μιλάω βέβαια για το οικονομικό κομμάτι γιατί δεν νομίζω να του λείψουν.

Link to comment
Share on other sites

'Οχι δεν είναι ειρωνικό. Αλλά σκέψου μόνο το σοκ που έπαθε αυτός που οδηγούσε το αυτοκίνητο! Που ξαφνικά γίναν όλα μέσα φτερά και πούπουλα! Δεν νομίζω αν ήμουν εγώ να σκεφτόμουν το πουλάκι γιατί μάλλον θα ψαχνόμουν να καταλάβω τι έγινε.

Υ.Γ. Δεν μιλάω βέβαια για το οικονομικό κομμάτι γιατί δεν νομίζω να του λείψουν.

ζαχο μαλλον δεν συνεννοουμαστε! χεχεχε! το δικο μου σχολιο εννοουσα οτι ηταν ειρωνικο! με παρεξηγησες φανταζομαι ..δεν πειραζει, μαλλον δεν εκανα εγω σωστη διατυπωση..

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Πολυ photoshop λεμε....
ωραίο photoshop όμως!!

γιατί δεν πάει κανείς από αυτούς για σχεδιαστής αυτοκινήτων?

αφού έχουν τόσο ωραίες ιδέες! ;)

Αχ με το photoshop, βρε σεις όποιος ξέρει photoshop δεν πάει να πει οτι είναι και designer αυτοκινήτων ......... tongue.gif

(PHOTOSHOP= ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΚΟΝΩΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ GRAPHIC DESIGNERS άντε και για τους διαχωριστές ;) )

E ?!

Η γάτα μου Αλέξανδρε........ :thumbsup: οταν πλένεται ;)

Link to comment
Share on other sites

Με πόσα πήγαινε το πουλί ρε παιδιά;;; Αυτό είναι κάρφωμα, όχι αστεία. Είχαμε την νόσο, τώρα έχουμε και επιθέσεις αυτοκτονίας σε κεντρικά σημεία από πουλιά καμικάζι. Που είναι ο Μπους να μας σώσει; ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.