Jump to content
nikkosnet

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ που αξίζουν παρουσίαση...

Recommended Posts

Με πόσα πήγαινε το πουλί ρε παιδιά;;; Αυτό είναι κάρφωμα, όχι αστεία. Είχαμε την νόσο, τώρα έχουμε και επιθέσεις αυτοκτονίας σε κεντρικά σημεία από πουλιά καμικάζι. Που είναι ο Μπους να μας σώσει; ;)

το μειλ παντως που μου στειλανε εχει τον εξης τιτλο:Bird in windshield in 250 km

Link to comment
Share on other sites

Αχ με το photoshop, βρε σεις όποιος ξέρει photoshop δεν πάει να πει οτι είναι και designer αυτοκινήτων ......... tongue.gif

(PHOTOSHOP= ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΚΟΝΩΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ GRAPHIC DESIGNERS άντε και για τους διαχωριστές ^_^ )

Η γάτα μου Αλέξανδρε........ :D οταν πλένεται :lol:

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ! ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΓΑΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΑΤΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ Η ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΗ !??!?!

ΠΩΩΩΩ ΡΕ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΓΑΤΙ !!!!

XEXEXE :)

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ! ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΓΑΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΑΤΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ Η ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΗ !??!?!

ΠΩΩΩΩ ΡΕ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΓΑΤΙ !!!!

XEXEXE :)

Αν το πιστεύεις ετσι γίνεται αλλά οχι η δικιά μου της μάνας μου........ :D

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Συννενόηση κλαρίνο!οκ.

Και μπουζούκι ισως tongue.gif

Παω στοίχημα την παραπάνω οδό την έχουν περπατήσει πολλοί (& πολλές) ....... :):D

Link to comment
Share on other sites

Και μπουζούκι ισως tongue.gif

Παω στοίχημα την παραπάνω οδό την έχουν περπατήσει πολλοί (& πολλές) ....... :D:(

Οποιός κατέβει ποτέ χανιά να μου το πει να του πω που βρίσκεται. Πρέπει να περάσετε μια βόλτα όχι μόνο για αυτό αλλά για πάρα πολλά άλλα που έχει φτιάξει ένας άνθρωπος με τα χέρια του όπως είναι φτιαγμένο και αυτό,γιατί αξίζει να το δει κάποιος.

sorry για το off topic!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Οποιός κατέβει ποτέ χανιά να μου το πει να του πω που βρίσκεται. Πρέπει να περάσετε μια βόλτα όχι μόνο για αυτό αλλά για πάρα πολλά άλλα που έχει φτιάξει ένας άνθρωπος με τα χέρια του όπως είναι φτιαγμένο και αυτό,γιατί αξίζει να το δει κάποιος.

sorry για το off topic!

Αν έχεις και άλλες φώτο από τον κύριο ρίξτες γιατί έλιωσα............. new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Οποιός κατέβει ποτέ χανιά να μου το πει να του πω που βρίσκεται. Πρέπει να περάσετε μια βόλτα όχι μόνο για αυτό αλλά για πάρα πολλά άλλα που έχει φτιάξει ένας άνθρωπος με τα χέρια του όπως είναι φτιαγμένο και αυτό,γιατί αξίζει να το δει κάποιος.

sorry για το off topic!

Οντως..εχει φτιαξει ωραια κατασταση ο τυπος εκει..

Αλλα για να το βρεις , πρεπει να εχεις και καποιο ντοπιο μαζι...

γιατι αλλιως, εκει που ειναι, δεν το βρισκεις με την καμια!

sorry για το off topic!

Link to comment
Share on other sites

:lol::cry::lol::lol::lol::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Είδα και την δευτέρα το Σκαιρυ Μούβι 4 και σε κάποια στιγμή έχει μια ανάλογη σκηνή με τον Τζακσον και πέθανα στα γελια.

Link to comment
Share on other sites

Κ οι 2 φωτογραφίες αξιζουν παρουσίαση:

η μία ειναι η αγαπουλα μου
;)
- το ανηψάκι μου που πήρε τρελή ποζα κ οπως πρέπει, ο
φωτογράφος ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ
,

κ η 2η ειναι μια απιστευτη όψη της αλλης μεγαλης μου αγαπης που τα πηγε καλα στα Ψηλοτράχηλα βουνά των ΑΓΡΑΦΩΝ!!!

Υπάρχουν κ αλλες φωτογραφίες με πρόσωπα πολυ μοναδικές αλλα για ευνόητους λόγους δεν τις δημοσιεύω.

Πιστευω οτι οι παρουσες ειναι ενα δείγμα του ταλέντου μου. new_lol.gif Παρόλο που τραβήχτηκαν με κινητο!!!! worthy.gif

Edited by theos_larissa
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

τεο αν δεν εχεις κλεισει κανεναν θελω σε 10 χρονια να παντρευτω την ανηψια σου

Link to comment
Share on other sites

τεο αν δεν εχεις κλεισει κανεναν θελω σε 10 χρονια να παντρευτω την ανηψια σου
Σε 10 χρόνια θα είναι ακόμα πιτσιρίκα ρε. Σε 13-15 χρόνια πιστεύω θα έχει ενηληκιωθεί! Θοδωρή, πρόσεχέ τον! :ninja: Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.