Jump to content
nikkosnet

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ που αξίζουν παρουσίαση...

Recommended Posts

Guest kathgti
τι κανει το χρήμα.....

post-2198-1150453184_thumb.jpg

Ωχ τι μου θύμησε αυτή η φωτό..... πρώτος χρόνος με το gti πάω Σαντορίνη και πάω να παρκάρω έξω από το wet stories όπου κάνω λίγο πιο δεξιά μπαίνει το gti στην άμμο και κολάει.......... withstupid.gif ρόμπα ξεκούμπωτη σε όλο το μαγαζί........:D

(πάλι καλά ήξερα τον ιδιοκτήτη ο οποίος με τράβηξε εξω με το τζίπ του και όλα οκ :lol::blink: )

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Ωχ τι μου θύμησε αυτή η φωτό..... πρώτος χρόνος με το gti πάω Σαντορίνη και πάω να παρκάρω έξω από το wet stories όπου κάνω λίγο πιο δεξιά μπαίνει το gti στην άμμο και κολάει.......... withstupid.gif ρόμπα ξεκούμπωτη σε όλο το μαγαζί........:D

(πάλι καλά ήξερα τον ιδιοκτήτη ο οποίος με τράβηξε εξω με το τζίπ του και όλα οκ :whistling::whistling: )

xar xar xar xar xar xar

Εγώ είχα κολλήσει στην Πάρο ένα Seicento... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif και το έβγαλα μόνος μου tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX
xar xar xar xar xar xar

Εγώ είχα κολλήσει στην Πάρο ένα Seicento... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif και το έβγαλα μόνος μου tongue.gif

Μα ποιός είσαι; Ο σβαρτζενέγκερ; tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη μου αρεσουν οι πειρατες γενικοτερα, και αν ζουσα σε μια αλλη εποχη, σιγουρα θα ηθελα να ημουν πειρατης....... :D

http://www.imdb.com/gallery/ss/0383574/Pirates2_Teaser.jpg

Αφιερωμενη με αγωνιστικους χαιρετησμους στον "One Eye" Scorpio!!!! :whistling::whistling::lol:

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Eπειδη μου αρεσουν οι πειρατες γενικοτερα, και αν ζουσα σε μια αλλη εποχη, σιγουρα θα ηθελα να ημουν πειρατης....... :cry:

http://www.imdb.com/gallery/ss/0383574/Pirates2_Teaser.jpg

Αφιερωμενη με αγωνιστικους χαιρετησμους στον "One Eye" Scorpio!!!! :cry::cry::cry:

4 eyes ειναι αλλα ας μην το κάνουμε θέμα............. :)

Thanks Nikos worthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

είχα κολλήσει με το Lupo στο στρατόπεδο της Πάχης....τι λάσπη ήταν αυτή ....έφαγα τα λάστιχα για να βγω......να βάλω και μερικές pics... καλο καλοκαίρι....αχ....

post-2198-1150529999_thumb.jpgpost-2198-1150530044_thumb.jpgpost-2198-1150530071_thumb.jpg

στις pics φαινεται το σχετικό site,,,έκανα del για οικονομεία...χώρου

Edited by vagva
Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

To αλλο το Θεϊκό, είχα κολλήσει με τον Σπύρο σε ενα πεζοδρόμιο στο πάρκινγκ του μετρό με το ρυζάκι του και δεν μπορούσαμε να κατέβουμε με τίποτα.......για την ακρίβεια δεν είχε κολλήσει αιωρούταν στο πεζοδρόμιο, σωστά ακούσατε οι ρόδες δεν πάταγαν πουθενά :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Μα ποιός είσαι; Ο σβαρτζενέγκερ; tongue.giftongue.gif

:lol: όχι άλλα σαν σύγχρονος Οδυσσέας βρήκα την λύση :cry:

Eπειδη μου αρεσουν οι πειρατες γενικοτερα, και αν ζουσα σε μια αλλη εποχη, σιγουρα θα ηθελα να ημουν πειρατης....... B)

http://www.imdb.com/gallery/ss/0383574/Pirates2_Teaser.jpg

Αφιερωμενη με αγωνιστικους χαιρετησμους στον "One Eye" Scorpio!!!! B)B)B)

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

You make my day!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):cry::cry::cry::cry::cry: Έχω έκπληξη στην επόμενη συνάντηση..............

To αλλο το Θεϊκό, είχα κολλήσει με τον Σπύρο σε ενα πεζοδρόμιο στο πάρκινγκ του μετρό με το ρυζάκι του και δεν μπορούσαμε να κατέβουμε με τίποτα.......για την ακρίβεια δεν είχε κολλήσει αιωρούταν στο πεζοδρόμιο, σωστά ακούσατε οι ρόδες δεν πάταγαν πουθενά :lol:

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Τί είχε τραβήξει το καημένο... Θα ακούει VWakies και θα τρέχει να κρυφτεί...

Edited by Scorpio
Link to comment
Share on other sites

To αλλο το Θεϊκό, είχα κολλήσει με τον Σπύρο σε ενα πεζοδρόμιο στο πάρκινγκ του μετρό με το ρυζάκι του και δεν μπορούσαμε να κατέβουμε με τίποτα.......για την ακρίβεια δεν είχε κολλήσει αιωρούταν στο πεζοδρόμιο, σωστά ακούσατε οι ρόδες δεν πάταγαν πουθενά :blink:

Που το θυμήθηκες ρε τρελό. :whistling::lol:

Τί είχε τραβήξει το καημένο... Θα ακούει VWakies και θα τρέχει να κρυφτεί...

Σίγουρα tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX
:whistling: όχι άλλα σαν σύγχρονος Οδυσσέας βρήκα την λύση :blink:

(άσχετο) Ρε σύ, πάλι αβατάρ άλλαξες; Όλο και καλύτερο κάθε φορά επιλέγεις. worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

respect το phaethonn και η κατασκευή του.....

παρεπιπτόντως είδατε ράμπα??

Dresden_8.jpg

ότι πιο μοντέρνο έχω δει ποτέ!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

respect το phaethonn και η κατασκευή του.....

παρεπιπτόντως είδατε ράμπα??

Dresden_8.jpg

ότι πιο μοντέρνο έχω δει ποτέ!!

VW RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Eπειδη μου αρεσουν οι πειρατες γενικοτερα, και αν ζουσα σε μια αλλη εποχη, σιγουρα θα ηθελα να ημουν πειρατης....... B)

http://www.imdb.com/gallery/ss/0383574/Pirates2_Teaser.jpg

Αφιερωμενη με αγωνιστικους χαιρετησμους στον "One Eye" Scorpio!!!! :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

¶ρε Νίκο πως με καταλαβαίνεις........

The Black Pearl:

gallery_30_9_27367.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.