Jump to content
nikkosnet

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ που αξίζουν παρουσίαση...

Recommended Posts

Να΄σαι καλά ρε Παναγιώτη!!!

Κι ότι έψαχννα να βάλω πετρέλαιο, θα πάρω τηλέφωνο σ'αυτόν της φωτογραφίας!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

τελικα αυτο που λενε "μια εικονα=1000 λεξεις" αποδεικνύεται στη φωτο!!

τραβηγμενη η φωτο χτες στα φαναρια εξω απο Καρδιτσα.

"Η ΖΩΙ ΗΝΕ ΕΝΑΣ ΔΙΑΡΚΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΟΠΟυ ΘΑ ΔΙαΚΙΝΤΙΝΕΨΗΣ ΤΟ ΠΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΗΣΗ ΤΟ ΤΗΠΩΤΑ"

Με πολυ νοημα ο τσιγγανος!

δειτε τη εδω:

http://img412.imageshack.us/i/dsc00409r.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Πάντα έχουν νόημα όσα γράφουν οι τσιγγάνοι στα αυτοκίνητα και είναι ποιητές - τέλος!

Εδω μερικά άλλα παραδείγματα :

anextika.jpg

teo1006.jpg

Link to comment
Share on other sites

αυτη η ζαντα ειναι για να παιζεις μ@λ@κια,ολα τα λεφτα!εκανα μαλακια που εβαλα AZEV.εν το μεταξυ ρε συ SPEEDY λες και το κανεις επιτηδες,εχω και Golf 5αρι και Corrado,εκανα αμαν να ξεπερασω αυτη τη ζαντα(λογω οικονομικου)και εσυ τις εβαλες φατσα καρτα και στα 2 συγκεκριμενα αυτοκινητα??????αναστατωθηκα παλι............

Link to comment
Share on other sites

αυτη η ζαντα ειναι για να παιζεις μ@λ@κια,ολα τα λεφτα!εκανα μαλακια που εβαλα AZEV.εν το μεταξυ ρε συ SPEEDY λες και το κανεις επιτηδες,εχω και Golf 5αρι και Corrado,εκανα αμαν να ξεπερασω αυτη τη ζαντα(λογω οικονομικου)και εσυ τις εβαλες φατσα καρτα και στα 2 συγκεκριμενα αυτοκινητα??????αναστατωθηκα παλι............

:lol: :lol: Συγνώμη δεν το έκανα επίτηδες , απλά αυτή η ζάντα είναι σκέτη κ....α και δεν μπόρεσα να αντισταθώ στον πειρασμό .. τουλάχιστον σκέψου ότι μπορεί να την κάνουμε group buy κάποια μέρα ! ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

:excl: :excl: Συγνώμη δεν το έκανα επίτηδες , απλά αυτή η ζάντα είναι σκέτη κ....α και δεν μπόρεσα να αντισταθώ στον πειρασμό .. τουλάχιστον σκέψου ότι μπορεί να την κάνουμε group buy κάποια μέρα ! :):whistling:

το ελπιζω :lol::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Θα ζητησω συγνωμη για την ποιοτητα της φωτογραφιας αλλα ειναι απο κινητο.

Προσωπικα εγω δεν εχω ξαναδει κατι τετοιο,μου εκανε εντυπωση και ειπα να το μοιραστω μαζι σας.

Το παληκαρι με το λεον μαλλον δεν εφτανε να μπει στο αυτοκινητο του και ειπε να βαλει σκαλι οπως εχουν τα τζιπ.Σημειωστε οτι το ολο πραγμα εξειχε απο τα πλαινα του αυτοκινητου καπου στους εικοσι ποντους .

post-8031-1261416171,32_thumb.jpg

Edited by geok100
Link to comment
Share on other sites

3822610423_1f2ee6a82a_b.jpg

3823413888_3fb5fd7f91_b.jpg

new_iloveyou.gif

Συγνώμη tolisgti :pardon:

η ζαντα αυτη ειναι πανεμορφη!!!!

ηδη σκεφτομαι να την βαλω πανω στον ασσο μ!!!

:thumbsup::Dlove.giflove.gif

Link to comment
Share on other sites

Speedy από το gti είναι???Gt διακρίνω την κόκκινη λωρίδα!!!Επίσης έχεις καμια φωτό από το νέο polo με bi-xenon???

Να υποθέσω πως στο "απλό" golf 6 είναι ίδια τα bi-xenon με αυτά του gti....???? :wacko:

Ερώτηση...gt στον διακόπτη τον φώτων δείχνει να έχει μονο την σκάλα σταθμεύσεως και όχι για την μεσαία??Μήπως δεν βλέπω καλά???Ενώ φαίνεται ήδη ότι έχει xenon!!!

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Speedy από το gti είναι???Gt διακρίνω την κόκκινη λωρίδα!!!Επίσης έχεις καμια φωτό από το νέο polo με bi-xenon???

Να υποθέσω πως στο "απλό" golf 6 είναι ίδια τα bi-xenon με αυτά του gti....???? :wacko:

Ερώτηση...gt στον διακόπτη τον φώτων δείχνει να έχει μονο την σκάλα σταθμεύσεως και όχι για την μεσαία??Μήπως δεν βλέπω καλά???Ενώ φαίνεται ήδη ότι έχει xenon!!!

Ναι ,οι φωτος είναι απο gti :wacko: Από 6R μόνο από το r20 http://indianautosblog.com/wp-content/uploads/2009/11/VW_Polo_R.jpg

Νομίζω πως ναι ..

Είναι ο Αμερικάνικος διακόπτης :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ,οι φωτος είναι απο gti :wacko: Από 6R μόνο από το r20 http://indianautosblog.com/wp-content/uploads/2009/11/VW_Polo_R.jpg

Νομίζω πως ναι ..

Είναι ο Αμερικάνικος διακόπτης :wacko:

Oooooo!!!Thanx και για τα 2!!!

Το δεύτερο ομολογώ δεν το ήξερα!!! worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια εικόνα-είδηση από το star channel.

28556.jpg

Του το έκαναν «Πρωτοχρονιάτικο»!

Έκπληκτος έμεινε ο οδηγός του αυτοκίνητου της φωτογραφίας όταν αντίκρισε τον στολισμό που είχαν κάνει άγνωστοι, καλύπτοντας όλο το αμάξι του με χιλιάδες post-it σε διάφορα χρώματα.

Ο οδηγός του εν λόγω αυτοκινήτου εμπόδιζε την κυκλοφορία σε κεντρικό δρόμο της Νέας Υόρκης. Αυτό προκάλεσε την οργή κάποιων άλλων οδηγών οι οποίοι σκέφτηκαν αυτόν τον πρωτότυπο τρόπο προκειμένου να «περάσουν» το μήνυμα…

πηγή: http://www.star.gr/index.php?ID=perierga&Rec_ID=28556

Εγώ το κόβω για Golf V και το έκαναν σαν τα αεροσκάφη στην διαφήμιση της Ολυμπιακής! Θα φεύγαν τα post-it μόλις έπιανε χιλιόμετρα! Κανονικά έπρεπε να το κρατήσω κρυφό για να κάναμε έκπληξη σε κανέναν στην Πανελλήνια!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.