Jump to content
nikkosnet

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ που αξίζουν παρουσίαση...

Recommended Posts

Να βάλω και εγώ την αγωνιστική μου φωτογραφία από το άπιαστο αγόρι (Valentino Rosi)

 

zlav.jpg

 

 

:good:  :good:  :good:

 

Τρέλα οι φωτογραφίες σου!

Respect :clapping:  :clapping:

 

Thank u! :D

Link to comment
Share on other sites

Amg έκδοση την κόβω.Για πιο γρήγορη πρόσβαση στον παράδεισο....... :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κωστα , στη Λευκαδα εισαι διακοπες ;;;

Ναι Λευκάδα & είναι και γ@μώ τις Θάλασσες 

 

9372461550_bcf1494dd6_c.jpg
 
 
9359196220_4dc6282924_c.jpg
 

Το νησί της Λαυκάδας δεν λέει και πολλά πράγματα ως τόπος (αξιοθέατα, γραφικότητα κλπ) αλλά για τις θάλασσες που έχει είναι μοναδικό μέρος. Οι φωτογραφίες είναι από τις δυτικές παραλίες, όπου και μόνο εκεί ευχαριστιέμαι την Θάλασσα (και τους κορίτσαρους βεβαίως)..

 

9364041169_8f2594dc69_c.jpg
Edited by COSTAS_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολυ χαιρομαι που σου αρεσει η πατριδα μου !!!! Καλα να περασεις και ελπιζω να εχεις μερες να την χαρεις ..

 

Γυρω στα 10 μελη εχει το club εκει οποτε να περιμενεις πολλες κορνες αν εχεις αυτοκολλητο !!!!.

Link to comment
Share on other sites

Ο τόπος σου είναι super. Το αυτοκόλλητο το έχω 5 χρόνια στο αυτοκίνητο αλλά δεν μου έχει κορνάρει κανείς !!!

 

Αλλά αυτές τις ημέρες άλλες κόρνες ακούω εγω   :crazy:

 

9372200876_b7c45ebb46_c.jpg
Edited by COSTAS_
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Ναι Λευκάδα & είναι και γ@μώ τις Θάλασσες 

 

9372461550_bcf1494dd6_c.jpg
 
 
9359196220_4dc6282924_c.jpg
 

Το νησί της Λαυκάδας δεν λέει και πολλά πράγματα ως τόπος (αξιοθέατα, γραφικότητα κλπ) αλλά για τις θάλασσες που έχει είναι μοναδικό μέρος. Οι φωτογραφίες είναι από τις δυτικές παραλίες, όπου και μόνο εκεί ευχαριστιέμαι την Θάλασσα (και τους κορίτσαρους βεβαίως)..

 

9364041169_8f2594dc69_c.jpg

 

 

Κωστα βλέπω περνάς καλα, γύρισες και απο την  αραπια :hairy:

 

 

...και εγώ για Λευκαδα είμαι φέτος :)

Link to comment
Share on other sites

Κορνες ,καμπανες και κανονιοβολισμους απο τον Λυκαβηττο ακουω με αυτα που ανεβαζεις !!!!

 

Σε μια βδομαδα θα τα βλεπω απο κοντα ..... Μεχρι τοτε στηριζομαι σε εσενα ... χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Να πας Νίκο.

 

Είναι εύκολο νησί και εαν λίγο προσέξεις την διαμονή και το φαγητό θα την βγάλεις και οικονομικά. 

 

Εγώ που λες, ήλθα από την αραπιά με τις μπούργκες και τα ραμαζάνια και μου γύρισαν τα μάτια στις παραλίες της Λευκάδας. 

 

Αγοράκι είμαι και εγώ ... 

 

3keo.jpg
Edited by COSTAS_
Link to comment
Share on other sites

Λόγω πολυετούς γνωριμίας, μένω σε ένα ιδανικό σπίτι στην Νικιάνα 

 

Αλλά κάθε ημέρα προτιμώ τις ανοικτές θάλασσες στην δυτική πλευρά του νησιού.. 

 

9372873426_e836b73bd3_c.jpg
 
Εύχομαι σε όλους να έχουν τις ποιό ευχάριστες εικόνες από αυτο το καλοκαίρι και να περάσουν όσο ποιο όμορφα μπορούν
 
9376899390_7673f193e3_c.jpg
 
Edited by COSTAS_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κατα τη γνωμη μου (οχι οτι ειμαι τοπολατρης!!!!! :angel: ) ολες οι παραλιες ειναι υπεροχες !!! Αν και εγω προτειμω τις παραλιες που παω με το σκαφος και δεν τις ξερει ο κοσμος, για να εχω την ησυχια μου ...

Link to comment
Share on other sites

Κωστα που μενεις ; Ποσο θα κατσεις ακομα ;;

 

Νικο , ποτε θα πας εσυ ;

 

Το άλλο Σαββατο θα ειμαι εκει

 

Κωστα στο ιδιο μέρος εχω κλείσει και εγώ, εχω ξανα παει στην Λευκαδα, αλλα η οι θάλασσες της ειναι και για δευτερη φορά. :thumbsup2:

 

 

Επισης λεω να σπασω το κατεστημένο και να παω απο αλλη διαδρομή, που δεν την εχω κανει ποτε, τι λετε

https://maps.google.gr/maps?saddr=%CE%91%CE%B3%CE%AF%CE%BF%CF%85+%CE%9A%CF%89%CE%BD%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%BD%CE%BF%CF%85&daddr=%CE%9B%CE%B5%CF%85%CE%BA%CE%AC%CE%B4%CE%B1&hl=el&ie=UTF8&ll=38.678006,21.452179&spn=0.821217,1.586151&sll=38.541721,21.255112&sspn=0.41139,0.793076&geocode=FceYQwIdLAhqAQ%3BFdaMUAIdX_Y7ASmzTf6oGkpcEzHd77NEUhxs0w&oq=%CE%9B%CE%B5&t=m&dirflg=t&mra=ls&z=10

Link to comment
Share on other sites

Το άλλο Σαββατο θα ειμαι εκει

 

Κωστα στο ιδιο μέρος εχω κλείσει και εγώ, εχω ξανα παει στην Λευκαδα, αλλα η οι θάλασσες της ειναι και για δευτερη φορά. :thumbsup2:

 

 

Επισης λεω να σπασω το κατεστημένο και να παω απο αλλη διαδρομή, που δεν την εχω κανει ποτε, τι λετε

https://maps.google.gr/maps?saddr=%CE%91%CE%B3%CE%AF%CE%BF%CF%85+%CE%9A%CF%89%CE%BD%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%BD%CE%BF%CF%85&daddr=%CE%9B%CE%B5%CF%85%CE%BA%CE%AC%CE%B4%CE%B1&hl=el&ie=UTF8&ll=38.678006,21.452179&spn=0.821217,1.586151&sll=38.541721,21.255112&sspn=0.41139,0.793076&geocode=FceYQwIdLAhqAQ%3BFdaMUAIdX_Y7ASmzTf6oGkpcEzHd77NEUhxs0w&oq=%CE%9B%CE%B5&t=m&dirflg=t&mra=ls&z=10

Αυτή είναι η διαδρομή με τα 30 χιλιόμετρα της Ιονίας οδού (μετά το Μεσολόγγι μέχρι πριν την Αμφιλοχία) που ούτως ή άλλως θα ακολουθήσεις 

 

 

Για το κομμάτι μέχρι το Αντίρριο το βλέπω ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ

Edited by COSTAS_
Link to comment
Share on other sites

Νικο και γω το αλλο Σαββατο θα μαι εκει . Καπου θα σε πετυχω !!!!

 

Οσο για την διαδρομη την εκανα τα Χριστουγεννα , θα μαρτυρησεις απο Δελφους και μεχρι Ναυπακτο .. Ο δρομος ειναι χαλια , η πετρα που εφαγα απο τα μπροστινα αμαξια δεν περιγραφετε !!!! Τον δρομο τον περπατανε μονο φορτηγα πλεον και η ασφαλτος ειναι ανυπαρκτη ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.