Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Αττικής

Recommended Posts

Τα μέλη του Hellenic VWClub από την Αττική αποχαιρετούν το 2009 με συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί αυτή την Κυριακή 20 Δεκεμβρίου και ώρα 15:00 στο Ίλιον στο Escapce Center.

Το ραντεβού μας είναι στο parking του Carefour στις 15:00 και εν συνεχεία θα πάμε στο Agora Cafe (15:30) για να πιούμε τον καφέ μας ή ότι άλλο επιθυμούμε. Εκεί θα καθίσουμε για να χαλαρώσουμε και να απολαύσουμε το γιορτινό πνεύμα των ημερών.

Τον χάρτη και πληροφορίες για το πως θα έρθετε θα βρείτε εδώ.

Για όσους βρίσκονται εκεί απο πριν για να πραγματοποιήσουν τα ψώνια τους τους αφορά ο χάρτης των καταστημάτων που βρίσκεται εδώ.

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε όλοι οι φίλοι / κάτοχοι οχημάτων Volkswagen σε εργοστασιακή ή βελτιωμένη κατάσταση. Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης.

Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε την παρουσία σας με την μορφή ψευδώνυμο, +αριθμός ατόμων π.χ. kouliss, +1

Συμμετοχές:

  • doggy
  • kouliss
  • PanosVR6
  • svouras
  • 8Brain +1
  • SteliosGT +1
  • lilian_tsi ?!
  • liberte + lupakos
  • Giorgos79
  • midkin
  • Golfmaniac
  • haris_b +1
  • karpathoulinos + simos digital
  • Gravedigger

Σύνολο ~ 19

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω καταδυσεις βαρεου τυπου και πολλαπλων εφαρμογων :whistling::whistling::whistling::whistling: το προηγουμενο βραδυ λεω να ερθω και εγω teetotum.pngteetotum.png

Link to comment
Share on other sites

+2 (Τόλης - Βάσω)

Με το καινούριο σκρατς αυτοκόλλητο που τα σπάει!!!

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=images&img=17400

Edited by 8Brain
Link to comment
Share on other sites

Bρε παιδιά Κυριακή και τρεις η ωρα δεν ειναι για ΚΑΦΕ αλλα για φαΐ, δυστυχώς έμενα με βλέπω για παιδάκια σε καμιά ταβερνίτσα.

Καλα να περάσετε, με το καλο πάλι το 2010 ;)

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑ Θα γίνει τέτοιο πράγμα δίπλα στο σπίτι μου;;;

Θα έρθω και γω!!! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν θα μπορέσω να έρθω γιατί έχω κανονίσει ..... για τα πρωινά του Σαββατοκύριακου εδώ και 2 βδομάδες...

Καλά να περάσετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν θα μπορέσω να έρθω γιατί έχω κανονίσει ..... για τα πρωινά του Σαββατοκύριακου εδώ και 2 βδομάδες...

Καλά να περάσετε!!!

Και εγω εχω κανονισει αλλα θα ερθω, τ'ακους :diablo: ( καποιος να με ξυπνησει κατα τις 12.30 γιατι :lazy::lazy: )

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω κανονισει αλλα θα ερθω, τ'ακους :diablo: ( καποιος να με ξυπνησει κατα τις 12.30 γιατι :lazy: :lazy: )

Το ξέρεις ότι σε σχέση με σένα "απουσιάζω" από λιγότερες συναντήσεις του club :p:blink:

Και δεν προτιμώ να teetotum.pngζω με μπαλέτα κτλ..................................

Όταν υπάρχουν ανώτεροι λόγοι απουσίας όπως πρωτάθλημα ταχύτητος αυτοκινήτων υπό κλίμακα - θα είμαι μηχανικός 2 φίλων μου που τρέχουν στο πρωτάθλημα, δεν μπορώ να απουσιάσω από κάτι τέτοιο!

Κατάλαβες teetotum.png???

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Όταν υπάρχουν ανώτεροι λόγοι απουσίας όπως πρωτάθλημα ταχύτητος αυτοκινήτων υπό κλίμακα - θα είμαι μηχανικός 2 φίλων μου που τρέχουν στο πρωτάθλημα, δεν μπορώ να απουσιάσω από κάτι τέτοιο!

Κατάλαβες teetotum.png???

Εμ και συ μου τα λες μισα :p . Που να το καταλαβω :lazy::lazy: Τοτε.......good luck :diablo::blink:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω κανονισει αλλα θα ερθω, τ'ακους :diablo: ( καποιος να με ξυπνησει κατα τις 12.30 γιατι :lazy::lazy: )

Θα βάλω ξυπνητήρι να σε ξυπνήσω στις 12:30 αλλά εσύ θα με ξυπνήσεις στις 14:00... OK?

Ξύπνα με να σε ξυπνώ να πάμε στην συνάντηση! :lol:

Υ.Γ.: Δεν θυμάμαι πού πάρκαρα! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.