Jump to content
SteliosGT

Σκαστρα Bonalume Για Tsi......?

Recommended Posts

η bonalume ισως ειναι αυτο που ψαχνετε.

αλλα το θεμα ειναι στην εφαρμογη. την περασε κανεις τελικα? sillyhorse1rb5.gif

edit: γραφαμε μαζι φιλε με το κοκκινο πυραυλακι.

ακριβως πρεπει να βρεθει καποιος να την φοραει

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

το παιδι που πηρε την σκαστρα την πουλαει στο *μη επιτρεπόμενο @ URL*! 280euro κιολας...

αυτος που ανοιξε το τοπικ? :)

Link to comment
Share on other sites

το παιδι που πηρε την σκαστρα την πουλαει στο *μη επιτρεπόμενο @ URL*! 280euro κιολας...

Eυκαιρία ;) !!!!280 ευρω και σιγουρη εφαρμογη B) ...προτειμω να βαλω μια καλη εισαγωγη με αυτα τα λεφτα...βαλτε τον ανταπτορα οποιος θελει της forge τον εχω 4 μηνες κανενα προβλημα και πολυ καλος ηχος :)

Link to comment
Share on other sites

Eυκαιρία ;) !!!!280 ευρω και σιγουρη εφαρμογη :p ...προτειμω να βαλω μια καλη εισαγωγη με αυτα τα λεφτα...βαλτε τον ανταπτορα οποιος θελει της forge τον εχω 4 μηνες κανενα προβλημα και πολυ καλος ηχος ;)

απο οτι λενε ατομα που τον εβαλαν εχασαν λιγο σε αποδωση.

βεβαια για καποιον που δεν τον τρωνε τοσο τα 3-5 αλογα δεν τρεχει. sillyhorse1rb5.gif

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς πρέπει να είσαι από τους λίγους αν όχι ο μοναδικός που πήρε αυτή την σκάστρα για το Golf, επειδή είναι πολύ ακριβή. Επιπλέον πες μας από που είσαι, ώστε να σου απαντήσει όποιος ξέρει κάποιο έμπιστο μάστορα.

Ποσό την πηρές την σκάστρα αν επιτρέπεται ???

Παιδια κατι ασχετο για πιο λογο κανουν ενα θεμα οι administrator κλειδομενο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι ασχετο για πιο λογο κανουν ενα θεμα οι administrator κλειδομενο?

Off Topic

Επειδή υπάρχει κάποιο ίδιο θέμα ήδη ανοιχτό προφανώς. Έτσι είναι όλα συγκεντρωμένα όλα σε ένα post και δεν χρειάζεται να ψάχνεις με τις ώρες. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Επειδή υπάρχει κάποιο ίδιο θέμα ήδη ανοιχτό προφανώς. Έτσι είναι όλα συγκεντρωμένα όλα σε ένα post και δεν χρειάζεται να ψάχνεις με τις ώρες. :)

ok το επιασα ! ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για δέστε αυτό το θέμα! Γιατί η Revo έβαλε σκάστρα ανοικτού τύπου; Δεν χάνεις άλογα με αυτή; Πως πήγε η ροπή 3 κιλά πάνω;

Για να με διαφωτίσετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest B.G

Προκειται για τον γνωστο και μη εξαιρεταιο ανταπτορα.Φαινεται αν κοιταξεις την φωτογραφια προσεκτικα.Οσο για τα αποτελεσματα προκειται για μετρησεις διαφορετικων αυτοκινητων και διαφορετικων περιοδικων οποτε λογικο να υπαρχει αποκκλιση αφου θα μετρηθηκαν σε διαφορετικα δυναμομετρα με διαφορετικες συνθηκες

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για δέστε αυτό το θέμα! Γιατί η Revo έβαλε σκάστρα ανοικτού τύπου; Δεν χάνεις άλογα με αυτή; Πως πήγε η ροπή 3 κιλά πάνω;

Για να με διαφωτίσετε!!!

έχει και εισαγωγή της dtm (σαν αυτή που έχω και εγώ:)) δήλαδή τον carbon σωλήνα με χοάνη της Pipercross στην άκρη

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Ρε παιδιά αυτό τι ακριβώς είναι; Ξέρω πως το έχουμε ξανά συζητήσει κάπου αλλά δεν το έχω βρει...

Επίσης, Off Topic

Κοιτάω το i/c της Forge εδώ και μου φαίνεται πολύ μικρό... Μήπως δεν είναι το εικονιζόμενο στη φωτό;
Link to comment
Share on other sites

Off Topic

1) Ειναι ο ανταπτορας της forge. Μπαινει πριν απο την σκαστρα και κανει παραπανω θορυβο.Δεν αξιζει.

Off Topic

2) Δεν ξερω.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά Την Έβαλε Κανείς Αυτήν Την Bonalume????

Πολύ καλό το ανέκδοτο, ..το άλλο με τον τοτό το ξέρεις ??? :lol:

Σάββα βάλε την καινούργια την μεταλλική σκάστρα και είσαι μια χαρά,...μην ξάχνεις για μπελάδες. ;)

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

δειτε ηχο σεναν αλλο 1.4 turbaki!φανταστειτε στο δικο μας που εχει και περισσοτερι πιεση κτλ κτλ!!!

ρε παιδια αω την βαλη καποιος!!!!

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το ανέκδοτο, ..το άλλο με τον τοτό το ξέρεις ??? :p

Σάββα βάλε την καινούργια την μεταλλική σκάστρα και είσαι μια χαρά,...μην ξάχνεις για μπελάδες. :D

Αυτη τη μεταλλικη που λες,την ζητας στην αντιπροσωπεία?Και πόσο μπορεί να κοστίζει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.