Jump to content
S8N

Βλακεία, Επιπολαιότητα, Κόντρες, Υπερβολική Ταχύτητα Και Επακόλουθα...

Recommended Posts

γεια σας παιδια,θα σας αλαξω λιγο το θεμα,για να ξεχαστουμε λιγο κ απο το θλιβερο ατυχημα,πριν λιγο γυρισα σπιτι μου μετα απο χριστουγενιατικη εξοδο,ειχα παρκαρει το αμαξι σε εμφανες σημειο της πολης κ με πολλα φωτα,πηγαινοντας να το παρω βλεπω οτι μου ειχαν κλεψει το σημα μπροστα που ηταν μαυρο πολυ φοβερο,κ βγαζοντας το μαλον μου κανανε ζημια στη μασκα γιατι το τραβηξανε γρηγορα κ βιαστικα για να το παρουν,ο κοσμος ειναι γαιδουρια δεν σεβονται τιποτα,σιγουρα το εκλεψε καποιος με γκολφ 5,αν ειναι στον νομο πρεβεζης,κ το κυκλοφορησει με το αμαξι του μαυρο φιδι που τον εφαγε!!!!θα ειναι τυχερος να ηταν περαστικος κ απο αλλη πολη.καλυτερα να μου ελεγε να του δωσω χρηματα να αγορασει ενα παρα αυτο που μου εκανε.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,θα σας αλαξω λιγο το θεμα,για να ξεχαστουμε λιγο κ απο το θλιβερο ατυχημα,πριν λιγο γυρισα σπιτι μου μετα απο χριστουγενιατικη εξοδο,ειχα παρκαρει το αμαξι σε εμφανες σημειο της πολης κ με πολλα φωτα,πηγαινοντας να το παρω βλεπω οτι μου ειχαν κλεψει το σημα μπροστα που ηταν μαυρο πολυ φοβερο,κ βγαζοντας το μαλον μου κανανε ζημια στη μασκα γιατι το τραβηξανε γρηγορα κ βιαστικα για να το παρουν,ο κοσμος ειναι γαιδουρια δεν σεβονται τιποτα,σιγουρα το εκλεψε καποιος με γκολφ 5,αν ειναι στον νομο πρεβεζης,κ το κυκλοφορησει με το αμαξι του μαυρο φιδι που τον εφαγε!!!!θα ειναι τυχερος να ηταν περαστικος κ απο αλλη πολη.καλυτερα να μου ελεγε να του δωσω χρηματα να αγορασει ενα παρα αυτο που μου εκανε.

Αστα να πανε...οι ανθρωποι ειναι καφροι.Σε εναν φιλο μου με bmw του ξηλωσαν τα πλαινα πλαστικα των θυρων και το τζαμακι του καθρεπτη.Τουλαχιστον δεν του εκαναν ζημια στο χρωμα.

Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε...οι ανθρωποι ειναι καφροι.Σε εναν φιλο μου με bmw του ξηλωσαν τα πλαινα πλαστικα των θυρων και το τζαμακι του καθρεπτη.Τουλαχιστον δεν του εκαναν ζημια στο χρωμα.

σημερα βγαινεις μια βολτα κ δεν ξερεις που να βαλεις κ πως να προστατεψεις το αμαξι σου.
Link to comment
Share on other sites

σημερα βγαινεις μια βολτα κ δεν ξερεις που να βαλεις κ πως να προστατεψεις το αμαξι σου.

Εγώ μόλης ανακάλυψα πως κάποιος μου πήρε τις Carbon τάπες των ΟΖ... και έχω εκνευριστεί αφάνταστα σήμερα γιορτινη μέρα...

Link to comment
Share on other sites

χαχα αυτα δεν ειναι τιποτα μαγκες φιλος μου ειπε πως εκλεψαν ολοκληρο τον μπροστινο προφυλακτηρα απο 1 γνωστο του , το αμαξι ηταν golf 4 , και το ειχε εξω απο το σπιτι του emoticon_42.gif. Αυτα ειναι ....

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

δεν την παλεβουν!

εμενα πριν 3 μερες που πηραν τα καπακια απο τις βαλβιδες!

τα απλα! τα μαυρα! ελεος δλδ! και αλλες φορες μου εχουν παρει πραγμτα

οπως τα καπακια απο τις παλιες μου ζαντες (keskin)

δεν θα τυχει καμια φορα να τσακσω κανεναν??? @#$%^&

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,θα σας αλαξω λιγο το θεμα,για να ξεχαστουμε λιγο κ απο το θλιβερο ατυχημα,πριν λιγο γυρισα σπιτι μου μετα απο χριστουγενιατικη εξοδο,ειχα παρκαρει το αμαξι σε εμφανες σημειο της πολης κ με πολλα φωτα,πηγαινοντας να το παρω βλεπω οτι μου ειχαν κλεψει το σημα μπροστα που ηταν μαυρο πολυ φοβερο,κ βγαζοντας το μαλον μου κανανε ζημια στη μασκα γιατι το τραβηξανε γρηγορα κ βιαστικα για να το παρουν,ο κοσμος ειναι γαιδουρια δεν σεβονται τιποτα,σιγουρα το εκλεψε καποιος με γκολφ 5,αν ειναι στον νομο πρεβεζης,κ το κυκλοφορησει με το αμαξι του μαυρο φιδι που τον εφαγε!!!!θα ειναι τυχερος να ηταν περαστικος κ απο αλλη πολη.καλυτερα να μου ελεγε να του δωσω χρηματα να αγορασει ενα παρα αυτο που μου εκανε.

Εγώ μόλης ανακάλυψα πως κάποιος μου πήρε τις Carbon τάπες των ΟΖ... και έχω εκνευριστεί αφάνταστα σήμερα γιορτινη μέρα...

χαχα αυτα δεν ειναι τιποτα μαγκες φιλος μου ειπε πως εκλεψαν ολοκληρο τον μπροστινο προφυλακτηρα απο 1 γνωστο του , το αμαξι ηταν golf 4 , και το ειχε εξω απο το σπιτι του emoticon_42.gif. Αυτα ειναι ....

δεν την παλεβουν!

εμενα πριν 3 μερες που πηραν τα καπακια απο τις βαλβιδες!

τα απλα! τα μαυρα! ελεος δλδ! και αλλες φορες μου εχουν παρει πραγμτα

οπως τα καπακια απο τις παλιες μου ζαντες (keskin)

δεν θα τυχει καμια φορα να τσακσω κανεναν??? @#$%^&

Καλα εσας αξιζουν και καποια χρηματα....εμενα που μου εκλεψαν το καπακι του πισω υαλοκαθαριστηρα :drinks:;) τι να πω????

Link to comment
Share on other sites

Σε μέλος έχουν κλέψει τα carbon καπάκια καθρεπτών που ήταν κολλημένα με ταινία διπλής όψεως ....

Σε citroen c3 προσπάθησαν να κλέψουν , μέσα σε πάρκινγκ στο κέντρο της Θεσσαλονίκης ,το προστατευτικό της πόρτας του πίσω δεξιά επιβάτη με αποτέλεσμα να το σπάσουν και να το αφήσουν μισό επάνω στην πόρτα (κόστος 2,70 €) !!

Επίσης μου έχουν πει και για ένα παλιό citroen , όπου άνοιξαν καπό , ξήλωσαν ψυγείο και φώτα και χωρίς να φτάνει αυτό πήραν και τα τσαμάκια από τους καθρέπτες !!!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Καλα εσας αξιζουν και καποια χρηματα....εμενα που μου εκλεψαν το καπακι του πισω υαλοκαθαριστηρα :wacko::wacko: τι να πω????

χαμος γινεται παναγιωτη.

χαχα αυτα δεν ειναι τιποτα μαγκες φιλος μου ειπε πως εκλεψαν ολοκληρο τον μπροστινο προφυλακτηρα απο 1 γνωστο του , το αμαξι ηταν golf 4 , και το ειχε εξω απο το σπιτι του emoticon_42.gif. Αυτα ειναι ....

εχουν ξεφυγει εντελως,καλα εκει στην αθηνα γινεται κ χαμος,αλλα εδω να εχουμε τετοια κρουσματα. Edited by Speedy
ένωση των δυο πόστ
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,θα σας αλαξω λιγο το θεμα,για να ξεχαστουμε λιγο κ απο το θλιβερο ατυχημα,πριν λιγο γυρισα σπιτι μου μετα απο χριστουγενιατικη εξοδο,ειχα παρκαρει το αμαξι σε εμφανες σημειο της πολης κ με πολλα φωτα,πηγαινοντας να το παρω βλεπω οτι μου ειχαν κλεψει το σημα μπροστα που ηταν μαυρο πολυ φοβερο,κ βγαζοντας το μαλον μου κανανε ζημια στη μασκα γιατι το τραβηξανε γρηγορα κ βιαστικα για να το παρουν,ο κοσμος ειναι γαιδουρια δεν σεβονται τιποτα,σιγουρα το εκλεψε καποιος με γκολφ 5,αν ειναι στον νομο πρεβεζης,κ το κυκλοφορησει με το αμαξι του μαυρο φιδι που τον εφαγε!!!!θα ειναι τυχερος να ηταν περαστικος κ απο αλλη πολη.καλυτερα να μου ελεγε να του δωσω χρηματα να αγορασει ενα παρα αυτο που μου εκανε.

Αν σε πλησιαζε ενα ψιχακι κ σου ελεγε δοσμου φιλε 30 ευρουλακια να παρω κατι στο αμαξι μου, θες να πεις οτι θα τα'βγαζες κ θα του τα δινες? Θα του ελεγες αι στα διαλα απο'δω, ολοι σκεφτομαστε ετσι μετα που εγινε το κακο. Κ'εμενα μου κλεψανε το καπακι του πισω υαλοκαθαριστηρα, αλλα αν ερχοταν πριν το κλεψει να μου ζητησει χρηματα για να το παρει θα του ελεγα fuck off bitch.

Τωρα αυτοι που εχουν καρμπον η βαμενα VW, καλο θα ηταν να γραντζουνισετε πισω απο το σημα τα αρχικα σας, ωστε αν εχει κλαπει κ δειτε παρομοιο σε αλλο αμαξι (οχι να το κλεψετε)να πιασετε τον ιδιοκτητη κ ομορφα να του πειτε φιλαρακι μπορω να δω το σημα σου γτ κλεψανε το δικο μου.

Εαν αρνηθει η σας στηλει στο διαλα σημαινει οτι ειναι κλεμενο(μολις σκοτινιασει το κλεβετε κ'εσεις απ'αυτον :excl:)

EDIT: Ξεχασα να προσθεσω ενα σχολιο στο αρχικο ποστ, Τα ραλακια ας προσεχαν(καθως ειχα και'γω 2 106 πριν το γολφ κ ξερω τι σκοτοστρες ειναι), ολοι εχουμε ανοιξει λιγο πολυ στην εθνηκη, ατικη ... αμ γινοταν το κακο θα ειμασταν εμεις που θα φτεγαμαι κ κανεις αλλος, φταινε κ οι αλλοι με τα τετρακινητα τους αλλα αυτα πρεπει να τα πρωβλεπουμε οπως καποιος ηλικιωμενος που μπορει να του εσβησε το ζασταβα σ'εκεινο το σημειο κ να τα'χασε, η η η..

Το R8, σιγουρα δεν ηταν ο δρομος για να 200ρζει, αλλα μπορει να συνεβαινε κ το πιο απλο, να εσκασε το λαστιχο π.χ. κ να εχασε τον ελενχω η κ πολλα αλα, Στη καθε περιπτωση ομως φταιει το παλικαρι που ειχε βαρυ το δεξι ποδι.

Edited by attnos
Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

Eμένα ρε παιδιά, κάτι τσογλάνια ντυμένα στα μπλε μου πήραν τις πινακίδες...

δεν λες καλα που σου πηραν τις πινακιδες και δεν σε "πηραν" κανονικα? ? :(

Link to comment
Share on other sites

Eμένα ρε παιδιά, κάτι τσογλάνια ντυμένα στα μπλε μου πήραν τις πινακίδες...

Η διαφορά είναι οτί εσύ ήσουν παρόν και τους είδες κι όλας.....

Κοίτα να δείς πλάκα τώρα που θα είναι τα ίδια τσογλάνια που πρίν λίγους μήνες με ανάγκασαν να τους πάω τις δικές μου πινακίδες μόνος μου.....

Link to comment
Share on other sites

:wacko: ας επανελθουμε λιγο παιδια στο αρχικο θεμα μας.... Ταχυτητα + επιπολαιτητα = θανατος

Ριξτε μια ματια στο λινκ που σας παραθετω ........death comes again

Can I have the wheels please??? :D

18χρονως αυτος..

Link to comment
Share on other sites

:D ας επανελθουμε λιγο παιδια στο αρχικο θεμα μας.... Ταχυτητα + επιπολαιτητα = θανατος

Ριξτε μια ματια στο λινκ που σας παραθετω ........death comes again

καλά αυτός με πόσα πήγαινε ??? 360 ?? Ελεος !!! new_grrrr.gifnew_rtfm.gifrocket.gif

Να υποθέσω ότι έγινε sushi ? fire.gif

Link to comment
Share on other sites

:p ας επανελθουμε λιγο παιδια στο αρχικο θεμα μας.... Ταχυτητα + επιπολαιτητα = θανατος

Ριξτε μια ματια στο λινκ που σας παραθετω ........death comes again

1)

In an accident in Wolfsburg on Wednesday evening, four young men 18 to 20 years, died. They rode in a brand new golf.

A fifth victim is in danger, police said. The 19-year-old driver had the 170 horsepower car, which was registered to his father, only a few hours earlier, picked up in person at the Wolfsburg plant. After he had driven with friends, with over 100 miles an hour through his hometown.

The vehicle was a function of the roadway, crashed into a traffic island, flung against a tree and was ripped from a second in two parts.

"The first responders offered a grim picture," said police spokesman Thomas Figge. None of the five passengers had put on a seatbelt. All were catapulted from the vehicle and thrown into the street.

One of the men died at the accident scene, the other succumbed shortly afterwards in the nearby hospitals due to their severe injuries.

Currently, the bodies are examined for traces of alcohol, drugs and tablets.

2)

What started as a joyride in a brand new car in Wolfsburg ended in tragedy. Four young men aged 18 to 20 years have raced in the VW City on Wednesday evening in the death.

A fifth passenger in a hospital fighting for his life continue. At a speed of 140 lost the 19-year-old owner in the Wolfsburg-based control of the city turboangetriebenen new cars, police said on Thursday. The car crashed into trees and was ripped in two. Due to the enormous weight of the occupants were flung onto the road - none of them was fastened.

"The fellow has offered a grim picture. Among the wreckage were also severed limbs, "said Thomas Figge by the police Wolfsburg. The first responders and forces had to receive psychological counseling.

Only a few hours earlier, a cousin of the 19-year-olds for him, the 170 hp strong car in the Autostadt Wolfsburg had picked up. Initially, the police had assumed that the car had belonged to the father and the 19-year-old borrowed him for a spin. Whether you were at the Death Drive, alcohol, drugs or tablets in the game, has not yet been clarified. These studies would take a few days.

Young drivers 18 to 24 years are the biggest risk group in traffic. According to the Statistical State Office in Lower Saxony, died last year, 595 people in traffic accidents, almost one fourth of them (137) was younger than 25 years old.

"The accident rate rises, the more the same age when novice riders seated in the car," said Rüdiger Born established by the Federation of traffic psychologists in Hamburg. Often animated, the other young people to test the performance of their own and that of cars. "It's about what the car can and what it endures." Furthermore, to steer a large group in the vehicle from the road scene, even by loud music.

"Although such a strong car PS-induced young drivers to press the tube is not a horsepower limit for novice drivers make sense," said Christine Rettig by ADAC Niedersachsen / Sachsen-Anhalt. More helpful would be to volunteer more in the company of an older rider too. Novice drivers need to control and supervision to gain experience behind the wheel - this opinion has long been represented as the experts from the ADAC, but in reality their warnings often remain unheard. AP

3)

In the yard of a car dealership in the Benz Street stands the rest of Wednesday afternoon was another of brand Golf GTD. Now the car is torn apart, blood is on the seats. The accident on the road was the worst X-ray, which has happened in recent years in Wolfsburg, said the police.

Although four of the five occupants died at the accident scene or still in hospital, is in operational commander Reiner Koch ensure that rescue workers have done everything in their power to rescue the men. In particular, have in this dramatic situation of the emergency plan "mass numbers of injured," well, Koch says: "The result is not satisfactory for us, unfortunately, because we could not save all the victims. But the forces worked well together. Specifically, I commend the passers-by have done, first aid - that was exemplary. "

Five witnesses have observed how the car crashed on the X-road. They are in shock, according to police and get the force as well as assistance offered by psychologists.

Investigators must now explain how it came to the accident and whether drugs or alcohol to the driver are at stake. This needs to be clarified, who steered the car - all of occupants were ejected from the car. Also, the VW-accident research investigated the crash.

A VW spokeswoman yesterday told the WN: "The incident shows that despite the highest standards of technical security tragic accidents happen again and again. After this accident is to the families our deepest condolences." Family members and friends do not believe that the young men had raced, and we suspect the Gulf was a faulty construction. Other acquaintances want to know, however, that the gang had been known from West Hagen, nozzle with souped scooters through the city.

Dr. Edzard Glitsch by the Institute of Psychology at the University of Greifswald, has been dealing with years of road racers. He thinks young speedster for a typical male role behavior. "Young men are predestined for border crossings. You are looking for the risk in order to present themselves as winners."

4)

Has the fifth accident victim survived? "Maybe it's better if he is dead," said a young man, looking distressed on the floor. A younger man nods to him. "No, man, even if he is impeded, it is better to live," says an older man.

The group of German Russians stand together with friends and family members at the spot where five young men Wednesday evening at the worst accident in recent years on Wolfsburg's roads are an accident. A 19-year-old novice driver's license and his three friends (18, 19, 20) or died at the accident scene or in hospital. The life of the fifth occupant (19), the doctors tried to save yesterday.

Wednesday afternoon was a cousin of the 19-year-old car owner picked up the brand new 170-hp high-Golf 6 GTD from the Motor City. Then most probably started from the spin of Westhagen areas where a high five. None had buckled. Who was driving, police now want to clarify the basis of a fiber analysis.

The friends drove at 19.40 clock on the X-road - a long and wide curves. The car should be turboangetriebene been traveling too fast. The car broke out shortly before the Brunswick Street, first touched a traffic island, flung against a tree, has been further catapulted and finally tore in a second tree.

The occupants jumped out of their seats on the asphalt. Bones broke, limbs ripped off. The road was strewn with wreckage. "They probably have not noticed anything more, as fast as possible," believes the squad leader of the fire, Reiner Koch. Shortly after the accident he was on the scene, saw the dramatic situation and triggered the alarm "mass out-of-attack victim. All available emergency personnel were concentrated then. Among them were six physicians who sat on the night on a training in the neighboring village taking.

Dr. Andrew Korsch was one of them: "I was responsible for first aid even when many accidents here, but something I've never seen. In my work I was focused, but at night I remembered the dead and injured."

In the morning the news had spread from the accident, the five boys in their schools. Scenes of boundless grief played out in the schoolyard. Friends decided to meet for the funeral at the crash site to.

"The guys have one of our clique. Together since we were little, we were every day," says one of the young German Russians. Their buddies were not a speedster. "My friend had told me, yes, the car was new, he would not go that fast at first, most 70th"

http://www.youtube.com/watch?v=S6-9PG6QJis

http://www.youtube.com/watch?v=2G897VkVx_Y

http://www.newsclick.de/servlet/BV2/10977316/WEB

http://www.newsclick.de/index.jsp/menuid/2165/include/2f67616c65726965732f73696e676c65496d6167652e6a7370/imageId/10977081/artid/10977080

http://www.newsclick.de/index.jsp/menuid/2044/include/2f67616c65726965732f73696e676c65496d6167652e6a7370/imageId/10971570/artid/10971569

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Βασικα πως το καταφερε αυτο? :blink:

κριμα παντως δεν θελω να φανταζομαι τι επαθε ο οδηγος

My link

Αν διαβάσεις από κάτω στα σχόλια θα δεις και αυτό:

Thats what happens when 18 year old idiots think they can handle daddys BRAND NEW Golf GTD…

The cars was just a few hours old when the cute little son took it for a ride with 4 of his friends…

No need to say that everyone was unrestrained, 4 of them died…

Πολλά χιλιόμετρα εκεί που δεν πρέπει και όταν δεν πρέπει!!!! closedeyes.gif

Edited by turistas
Link to comment
Share on other sites

Να μην σας τυχει παιδια..μετα απο αυτα που ειδα ..δεν τρεχω ,φοραω ζωνη(παντα φορουσα) ,δεν τρεχω ,δεν τρεχω δεν τρεχω ...

1)Πηγαινα για χαλκιδα μετα την κατερινη προς λαρισα ταξιδευωντας με cruise με 160 και νω μπροστα μου ειχα μια mercedea η οποια ταξιδευε με τα ιδια περιπου χιλιομετρα ... και κρατωντας παντα μια αποσταση ασφαλειας 60 περιπου μετρων ...(πολυ λιγη για αυτα τα χιλιομετρα) ξαφνικα απο το πουθενα ...στη μεσαια λωριδα τυπος ηλικιωμενος με κοκκινο αυτοκινητο δεν κοιταει αριστερα του που ηταν και η λωριδα στην οποια ταξιδευουν οι ποιο πολοι με αρκετα χιλιομετρα . κανει αριστερα ακουμπαει το merc ... το οποιο αρχιζει να στιφογυρναει και να κοπαναει απο εδω καια πο εκει ... τα γρηγορα αντανακλαστικα μου ,το σωστο φρεναρισμα και κατεβασμα (κατι ηξεραπου ειχα δοκιμασει 100-0 στο νεο μου αυτοκινητο) καιπανω απο ολα το esp καταφερα να σταματησω εγκαιρα ...και σε ασφαλες σημειο

2)Αθηνα ..πηγαινω πειραια ...σε ενα δρομο με 2 λωδιδες... εκειπου ολοι παμε με 70-80 ενας καραγκιοζης μπροστα μου που πρωπορευοταν με ενα smart αρχιζει να φρεναρει σαν τρελος για μια θεση παρκινγκ οι επιλογες ηταν 2 να πεσω πανω του να διαλυσω το αυτοκινητο...και να τρεχω να αποδειξω οτι αυτος φταιει ...η να κανω δεξια να τον αποφυγω ... τελικα εκανα δεξια οπου ενας ταριφας ειδε και -ΠΡΟΒΛΕΨΕ- τι θα συμβει κανωντας μου λιγο χωρο οπου τελικα εφαγα μονο τον καθρεπτη μου και ενα μικρο ξυσιμο στο φτερο με τον ταριφα... Ο σμαρτακιας βλεπωντας τι εγινε εφυγε με κοφτες... και τις καταρες απο ολους μας. Τελικα ο ταριφας με αφησε να φυγω χωρις να του κανω δηλωση μια ςκαι ειχε μια γρατσουνια στο φρετο μικρη ομως...

3)Συγγενικο προσωπο παραβιασε στοπ καταλαθος...απο απροσεξια κουβαλωντας μεσα ενα παιδακι 4 χρν ..απο την αλλη ερχοταν συγγενικος φιλος ο οποιος και ξαφνικα ειδ εμπροστα του τον αλλο χτυπησανε...και τρεχανε σαν τρελοι για το παιδακι που σαν καρυδοτσουφλο κοπανουσε απο εδω καια πο εκει.. ευτυχως δεν ετρεχε πολυ και κατα τυχη δεν ειχαμε θυμα...

Πλεον δεν τρεχω πολυ ,δεν βιαζομαι ,προσεχω εμενα και τους αλλους οδηγους και παντα εχω τα αντανακλαστικα μου στο φουλ ετοιμος για το παραμικρο. Γιατι ειναι μαγκια μεγαλη να μην τρεχεις ενω εχεις πολυ γκαζι και καλο αυτοκινητο ωστε εαν συμβει κατι να μπορεσεις να εκμεταλευτεις αυτα τα καλα του αυτοκινητου σου ωστε να σταματησεις εγκαιρα.Και παντα προσαρμοζω τοην ποσοτητα στο ρεζερβουαρ μου για τα χιλιομετρα που κανω ,διοτι οπως ολοι ξερουμε κουβαλαμε μια μινι ναπαλμ !! Και για καποιον που θελει να παιξει ...υπαρχει και η πιστα και αν δεν τον ικανοποιει αυτο ας διαλεξει στην τελικη εναν μεγαλο δρομο με μεγαλη ευθεια και υψηλη ορατοτητα ...στην χειροτερη.

Τωρα για κατι τυπους δεν ξερω,,,πως να το πω μαλλον στερημενους που καθε τι θελουν να το παρουσιαζουν ως συνεχεια του πεους τους απλα τους λυπαμαι για τα δυσκολα χρονια που περνουν ... ειται εχουν s3 ειται s4 ειται golf 6 ειται οτιδηποτε

Καλα χιλιομετρα σε ολους...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αν είναι δυνατόν παίρνεις σε ένα παιδί audi R8,όσο συνετό και να είναι κάποια μα κάποια στιγμή θα θέλει να δείξει λίγο μαγκιά στην γκόμενα,σε προκαλεί και το γκάζι,πολύ θελει να γινει το κακό????

Βλέπω κάτι παιδάκια εδώ στην γειτονιά και γύρνανε με bmw M3 του μπαμπά,τι εμπειρία μπορεί να έχει ενας 19 χρονος να συγκρατήσει 250 αλογα,και ταχύτητες 220 χλμ? thumbsdown.gifthumbsdown.gif

Υ.Γ Μόνοι τους σκοτώνουν τα παιδιά τους και μετά λενε τι επαθα παναγια μου....

Link to comment
Share on other sites

Πλεον δεν τρεχω πολυ ,δεν βιαζομαι ,προσεχω εμενα και τους αλλους οδηγους και παντα εχω τα αντανακλαστικα μου στο φουλ ετοιμος για το παραμικρο. Γιατι ειναι μαγκια μεγαλη να μην τρεχεις ενω εχεις πολυ γκαζι και καλο αυτοκινητο ωστε εαν συμβει κατι να μπορεσεις να εκμεταλευτεις αυτα τα καλα του αυτοκινητου σου ωστε να σταματησεις εγκαιρα.Και παντα προσαρμοζω τοην ποσοτητα στο ρεζερβουαρ μου για τα χιλιομετρα που κανω ,διοτι οπως ολοι ξερουμε κουβαλαμε μια μινι ναπαλμ !! Και για καποιον που θελει να παιξει ...υπαρχει και η πιστα και αν δεν τον ικανοποιει αυτο ας διαλεξει στην τελικη εναν μεγαλο δρομο με μεγαλη ευθεια και υψηλη ορατοτητα ...στην χειροτερη.

+100000000 ! Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο με τα όσα γράφεις ! Αυτό είναι το σκεπτικό μου εδώ και καιρό ... μετά από μερικά ατυχήματα που έχω δει με τα μάτια μου !

Πέμπτη πρωί σε κατηφορικό δρόμο στο Ωραιόκαστρο φίλος πήγαινε για τη δουλειά του . Είχε ένα caddy μπροστά και είχαν stop. Στον κατηφορικό δρόμο κατεβαίνει ένα T2 με πολλά χλμ ! Το caddy βλέποντας ότι πίσω έχει αρχίσει να γίνεται ουρά έκανε το ΜΕΓΑ λάθος να βγάλει όλη τη μούρη στο δρόμο βιαστικά , με αποτέλεσμα να "σκοντάψει" το Τ2 και να πετάξει το caddy και ν΄ αρχίσει να κάνει τούμπες στον ΑΕΡΑ !!! Το Τ2 έσκασε με τον ουρανό στον δρόμο ή στο χωράφι (δν θυμάμαι τι μου είπε ο φίλος) . Λογικά ο οδηγός του Τ2 ήταν νεκρός μετά από αυτό ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.