Jump to content
themelis

Προβλημα Ρελαντι

Recommended Posts

Καλησπερα και χρονια πολλα,

Εχω golf v gti dsg 2006 giac stage 2.

Εχω προβλημα στο ρελαντι οταν ζεσταθει σαν να ρεταρει και ανεβοκατεβαζει στροφες.

Ευχαριστω

Αποστολος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα,

Εχω golf v gti dsg 2006 giac stage 2.

Εχω προβλημα στο ρελαντι οταν ζεσταθει σαν να ρεταρει και ανεβοκατεβαζει στροφες.

Ευχαριστω

Αποστολος

Δεν ξέρω τι χιλιόμετρα έχεις .. για μπεκ μου κάνει .. αν δεν βγάζει σφάλμα .. μετρητής μάζας .. σε vacom βαλτό . η ακόμα καλύτερα vas 5052
Link to comment
Share on other sites

Και αλλο προβλημα απο μενα!Πριν 4 μερες ακριβως αλλαξα ιμαντα και αντλια νερου!

235 κουστουμακι....δεν σχολιαζω!

Δε γα...ρυφαλο στ'αυτι λεω,θα ησυχασω(αφου δεν ειχε βγαλει προβλημα τον τελευταιο καιρο)!

Τσουπ παραλιγο να τρακαρω σημερα!Μου σβηνει το αυτοκινητο πανω σε στροφη με 70 ενω κατεβαζα ταχυτητα!Το σωζω τελοσπαντων και στη συνεχεια μου  ξανασβησε 10 φορες(χωρις υπερβολες)ενω διενυσα μια αποσταση 8 χιλιομετρων!Αφου εφτασα με τα χιλια ζορια μαστορα κουμπωνω vagcom μοτερ πεταλουδας λεει...350 για καινουργιο κουστουμακι και κανα 150αρι ξαναφορεμενο(αν βρουμε)!

Ετσι εφτασα στο αμην σημερα με την volkswagen και τα "μικρα" της του '00!!

Να εχεις ενα αυτοκινητο να το προσεχεις σαν τα α...ματια σου και να βγαζει 1000 προβληματα!Και ο καθε Ελληναρας να κυκλοφορει ξεγνοιαστος με το σαραβαλο του που εχει να του κανει service απο τοτε που ανοιξε η ερυθρα θαλασσα!!!

Πηρα γερμανο για την αξιοπιστια του (opel μια ζωη ο πατερας),το πηρα μικρο για να μπορω να το συντηρω κιολας!

Μου εχει βγει προς το παρων 4500 ευρω!Αγοραστηκε 2500!Δεν επαιρνα ενα passat 1.8Τ να το ευχαριστηθω κιολας;

Με κοροιδευε γνωστος στο συνεργειο πως του πινει το αιμα καθε μερα και δεν εχει κανενα προβλημα με 140.000 χλμ!!!

Εχω αγανακτησει....

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει μετα απο καθαρισμο πεταλουδας γκαζιου το αυτοκινητο δουλευει πιο ομαλα απο πριν και δεν εχει σβησει ακομα!Φτηνα την γλιτωσα με 15 ευρω καθαρισμο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.