Jump to content
_^ThEo^_

Www.12voltshop.gr

Recommended Posts

Πολυ καλο site. Βρηκα τα Focal Access 165 A 109 ευρω+15 μεταφορικα αλλα το προβλημμα ειναι αν θα καταφερω να τα τοποθετησω. Μαλλον θα τα τσιμπησω!

Link to comment
Share on other sites

αυτή τη σελίδα την είχα πετύχει κι εγώ όταν έψαχνα για R/CD

έχει πολύ καλές τιμές πραγματικά

αλλά βρήκα κι ένα κατάστημα (Θεσσαλονίκη) που έχει εξίσου καλές τιμές και δεν είναι online shop οπότε παίρνεις το υλικό στο χέρι κατευθείαν <_<;)

Link to comment
Share on other sites

Χμμ οντως καλες τιμες...... με μεγαλες διαφορες απο τα ελληνικα καταστηματα. Βεβαια οποιος ψαχνει (και ειναι ανυπομονος) βρισκει......

Link to comment
Share on other sites

εχει αγορασει καποιος απο εκει?

ειναι αξιοπιστο?

atrias ποιο ειναι το μαγαζι βρε? μπορει να στειλει αθηνα? εχεις καποιο τηλεφωνο?

Link to comment
Share on other sites

δε ξέρω αν στέλνει Αθήνα αλλά δε νομίζω να σε συμφερει περισσότερο απότι σε κάποιο κανονικό online κατάστημα..

Link to comment
Share on other sites

μαγκες αυτο το μαγαζι ειναι στην γειτονια μου κ εινε γαματο μαγαζι με πολι καλες τιμες!

εχει φτιαξει ο φιλος μου το αμαξι του εκει το s3 κ εχει κανει γαμω τις δουλειες

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει πλεων αυτο το σιτε , εχει κλησει πολοι εχουν κανει καταθεσεις και εδω και καιρο κλαινε τα λευτα τους

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία φορά πέρυσι που αγόρασα ήταν οκ το μαγαζί.

Τώρα αυτό που λες δεν το ξέρω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους βρηκα κ γω αυτο το site επισης βρηκα κ τα τηλεφωνα του....ξερει καποιος να πει αν ειναι ακομα ανοιχτο?η αν εχει αγορασει απο κει κ αν ειναι αξιοπιστο???παντως σαν site ειναι ανοιχτο κ σε πολλες μηχανες αναζητησης ειναι κ καταχωρυμενο...αμα 3ερει καποιος πριν κανω καμια πατατια κ κλαιω λεφτα ας ενημερωσει.....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους βρηκα κ γω αυτο το site επισης βρηκα κ τα τηλεφωνα του....ξερει καποιος να πει αν ειναι ακομα ανοιχτο?η αν εχει αγορασει απο κει κ αν ειναι αξιοπιστο???παντως σαν site ειναι ανοιχτο κ σε πολλες μηχανες αναζητησης ειναι κ καταχωρυμενο...αμα 3ερει καποιος πριν κανω καμια πατατια κ κλαιω λεφτα ας ενημερωσει.....

φιλε είναι απάτη το site.περιμένω εδώ και μήνες κάτι beyma 6.5 αλλα τώρα πλέον δεν υπάρχει ούτε το site.

Edited by PAGOURISTAS
Μεταφραση στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.