Jump to content
stayros abt

Συνάντηση Γενεθλίων 6 Χρόνων Vwclub - Κεντρικής Ελλάδα

Recommended Posts

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen, προσκαλεί τα μέλη απο την Κεντρική Ελλάδα την Κυριακή 31 Ιανουαρίου στη Λάρισα για να γιορτάσουμε τα 6 χρόνια ύπαρξης του vwclub!

Θα συναντηθούμε στο εμπορικό Pantheon Plaza στις 13:30 και απο εκεί θα αναχωρήσουμε για το κέντρο.

Το μαγαζί που επιλέχθηκε είναι ο μπακαλόγατος στο φρούριο.

Και μετα το φαγητο θα γινει η κοπη της τουρτας γενεθλιων!!!

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε όλοι οι φίλοι / κάτοχοι οχημάτων Volkswagen σε εργοστασιακή ή βελτιωμένη κατάσταση. Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης.

Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε την παρουσία σας!

R-ZOO

chris_poloGTI

GraveDigger

BASILHS~GTI_V

STAVROS#MK4

getsagal

doctordim (?)

Takis Gatos

badjesgt+(1?)

Capricorn

akis_p

activious

nillion (?)

polo gti geo

Edited by STAVROS#MK4
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται πως ειμαι μεσα...Εξαλου θα εχει και φαγητο...

Να φερω και τουρτα να γραφει ''vwclub 6 χρονια'' να σβησουμε και κερακια???

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και θα είμαι και εγώ παρών. Πείτε πόσα άτομα θα είμαστε για να κανονίσουμε μονάχα για το πόσο τεράστια τούρτα θα πάρουμε sillyhorse1rb5.gif

Υ.Γ.: Πληροφοριακά να αναφέρω πως το club γεννήθηκε στις 27/01/2004.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εκει θα ειμαι ως πολιτης πλεον....!

new_happybirth.gif Happy Bithday VWCLUB new_happybirth.gif

Μαζευτειτε λοιπον και postαρετε αυτοι που θελετε να παρευρεθειτε για να κανονισουμε καλυτερα τα παντα! new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εκει θα ειμαι ως πολιτης πλεον....!

new_happybirth.gif Happy Bithday VWCLUB new_happybirth.gif

Μαζευτειτε λοιπον και postαρετε αυτοι που θελετε να παρευρεθειτε για να κανονισουμε καλυτερα τα παντα! new_sugkrotima.gif

Καλός πολίτης, Γιώργο!!! Μπαμ - μπαμ ξέμπλεξες... (έτσι φάνηκε σε μένα κ όχι σε σένα φαντάζομαι!) :D

Θα τα πούμε από κοντά!

Link to comment
Share on other sites

new_happybirth.gifnew_happybirth.gif

εκτος απροοπτου θα ειμαι και εγω εκει....

οι πιο πανω θα ερθετε μονοι σας ή με love.gif ???

Link to comment
Share on other sites

new_happybirth.gifnew_happybirth.gif να το χαιρομαστε!!! καλα,ποτε μεγαλωσε ετσι?? ;)

εγω θα προσπαθησω να ερθω ,δεν ειναι σιγουρο κ θα το δω λογικα τελευταια στιγμη..την επομενη μερα το πρωι θα πρεπει να βρισκομαι αθηνα για δουλεια,κ αναλογα αν υπαρχουν ακομη τα μπλοκα στην εθνικη,κλπ θ'αποφασισω τι ωρα θ'αναχωρησω την κυριακη. φανταζομαι +/-1 ατομο δεν θα εχουμε προβλημα στους υπολογισμους μας..θελω να πιστευω πως θα ειμαι εκει παντως,να ξαναβρεθουμε ολοι μαζεμενοι μετα απο αρκετο καιρο κ να κανουμε το κοπη τη πιτα,για να παει καλα η χρονια!!

@Gravedigger: φανη εσυ μετα θα φυγεις προς αθηνα?αν ειναι το πολυ-πολυ να φυγουμε παρεα..

@activious: εγω μαλλον θα ειμαι μονος αν ερθω πανο..

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Ναι, την Δευτέρα το πρωί δουλεύω και αν υπάρχουν ακόμα τα μπλόκα σκεφτόμουν να ταξιδέψω με το τρένο. Ήρθα Λαμία την Παρασκευή το πρωί (κάναμε και την γιαγιά εγχείριση) και ήρθα από δρόμους που δεν υπήρχαν στο Mio maps. Είχαν κόψει και την παλιά εθνική και μας έστελνε η αστυνομία από αγροτικούς δρόμους με άσφαλτο μεν αλλά με πολλές λακούβες και στροφές!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, την Δευτέρα το πρωί δουλεύω και αν υπάρχουν ακόμα τα μπλόκα σκεφτόμουν να ταξιδέψω με το τρένο. Ήρθα Λαμία την Παρασκευή το πρωί (κάναμε και την γιαγιά εγχείριση) και ήρθα από δρόμους που δεν υπήρχαν στο Mio maps. Είχαν κόψει και την παλιά εθνική και μας έστελνε η αστυνομία από αγροτικούς δρόμους με άσφαλτο μεν αλλά με πολλές λακούβες και στροφές!

περαστικα στην γιαγια σου Φανη απο εμενα....

κανεις δεν θα ερθει με love.gif ???

Link to comment
Share on other sites

paidia eimai neos sto club alla xaroumenos katoxos enos 9n polo..! an den yparxei provlhma 8a h8ela na er8w xwris na epivarynw kanenan kai tipota mono kai mono na enswmatw8w kai gw sto club!! parakalw apanthste kapoios na 3erw na mhn ais8an8w asxhma apo terpsithea larisas eimai!!

Link to comment
Share on other sites

paidia eimai neos sto club alla xaroumenos katoxos enos 9n polo..! an den yparxei provlhma 8a h8ela na er8w xwris na epivarynw kanenan kai tipota mono kai mono na enswmatw8w kai gw sto club!! parakalw apanthste kapoios na 3erw na mhn ais8an8w asxhma apo terpsithea larisas eimai!!

Καλά τι πρόβλημα να υπάρχει φίλε Τάκη;Οι συναντήσεις γι αυτό το λόγο γίνονται για να βρισκόμαστε μεταξύ μας να τα λέμε :D!!! Χαρά μας όταν δείχνουν ενδιαφέρον και καινούργια μέλη! .Καλως ηρθές στο VWCLUB και από μένα και ελπίζω να σε δούμε και από κοντά.

Υ.Γ. Και εγώ μέσα για τα γενέθλια εννοείται με +1 άτομο κατα πάσα πιθανότητα

Link to comment
Share on other sites

paidia eimai neos sto club alla xaroumenos katoxos enos 9n polo..! an den yparxei provlhma 8a h8ela na er8w xwris na epivarynw kanenan kai tipota mono kai mono na enswmatw8w kai gw sto club!! parakalw apanthste kapoios na 3erw na mhn ais8an8w asxhma apo terpsithea larisas eimai!!

θα χαρουμε να σε δουμε απο κοντα φιλε,θα σε περιμενουμε να τα πουμε και να μας ρωτησεις οτι θες για το vwclub.....

Link to comment
Share on other sites

paidia eimai neos sto club alla xaroumenos katoxos enos 9n polo..! an den yparxei provlhma 8a h8ela na er8w xwris na epivarynw kanenan kai tipota mono kai mono na enswmatw8w kai gw sto club!! parakalw apanthste kapoios na 3erw na mhn ais8an8w asxhma apo terpsithea larisas eimai!!

Να ερθεις φιλε Τακη να εχει και το δικο μου polo παρεα επιτελους!!!!!!!!!!!!Ολο golf ειναι :thumbsup::p :p

Link to comment
Share on other sites

paidia eimai neos sto club alla xaroumenos katoxos enos 9n polo..! an den yparxei provlhma 8a h8ela na er8w xwris na epivarynw kanenan kai tipota mono kai mono na enswmatw8w kai gw sto club!! parakalw apanthste kapoios na 3erw na mhn ais8an8w asxhma apo terpsithea larisas eimai!!

ενοειται πως θα ερθεις

ολοι την ιδια απορια ειχαμε στην αρχη για την πρωτη συναντηση που πηγαμε

εγω σε δηλωνω τωρα θα υπαρχει προβλημα αν δεν ερθεις!!! χαχαχα!!!

εαν ερθει και αλλο ατομο μαζι σου ενημερωσε μας

τα λεμε απο κοντα!!

Link to comment
Share on other sites

paidia eimai neos sto club alla xaroumenos katoxos enos 9n polo..! an den yparxei provlhma 8a h8ela na er8w xwris na epivarynw kanenan kai tipota mono kai mono na enswmatw8w kai gw sto club!! parakalw apanthste kapoios na 3erw na mhn ais8an8w asxhma apo terpsithea larisas eimai!!

εννοειται να ερθεις φιλε κ θα χαρουμε ολοι πολυ να σε γνωρισουμε κ να σε κανουμε μελος της τρελοπαρεας μας!! ολοι ετσι πηγαμε στην πρωτη συναντηση οπως λεει κ ο σταυρος,δεν γνωριζαμε καποιον.. καλωσηρθες κ απο εμενα!

βεβαια οι πιθανοτητες να ερθω εγω μειωνονται,μιας κ μαλλον θα φυγω πιο νωρις για αθηνα,οποτε θα σας δω λογικα στην επομενη συναντηση!να περασετε καλα κ κρατηστε μου ενα κομματι απο την πιτα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, νέος κάτοχος Golf plus 1.6 2006 (από χθές/μεταχειρισμένο) και νέος στο club.

Κατά 99% θα είμαι εκεί να γνωριστούμε και ... να σας "ζαλίσω" με διάφορες ερωτήσεις και απορίες (πρώτη φορά golf ) !!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, την Δευτέρα το πρωί δουλεύω και αν υπάρχουν ακόμα τα μπλόκα σκεφτόμουν να ταξιδέψω με το τρένο. Ήρθα Λαμία την Παρασκευή το πρωί (κάναμε και την γιαγιά εγχείριση) και ήρθα από δρόμους που δεν υπήρχαν στο Mio maps. Είχαν κόψει και την παλιά εθνική και μας έστελνε η αστυνομία από αγροτικούς δρόμους με άσφαλτο μεν αλλά με πολλές λακούβες και στροφές!

φανη περαστικα στη γιαγια σου κ συντομα σιδερενια ευχομαι!!θα βρισκομαι απο αυριο κ για ολη την επομενη εβδομαδα στην αθηνα,οποτε πιστευω να σε δω εκει!! ελπιζω με τους δρομους να μην εχω κανενα προβλημα..

Να ερθεις φιλε Τακη να εχει και το δικο μου polo παρεα επιτελους!!!!!!!!!!!!Ολο golf ειναι :angry: :angry: :angry:

σιγα ρε φιλε που νιωθεις κ μοναξιες εσυ!!! οριστε σου βρηκαμε κ ταιρι!! :p:lol:

Καλημέρα παιδιά, νέος κάτοχος Golf plus 1.6 2006 (από χθές/μεταχειρισμένο) και νέος στο club.

Κατά 99% θα είμαι εκεί να γνωριστούμε και ... να σας "ζαλίσω" με διάφορες ερωτήσεις και απορίες (πρώτη φορά golf ) !!!

καλωσηρθες φιλε κ να χαιρεσαι το νεο σου αποκτημα! σιγουρα πολυ καλη επιλογη!!

γμτ,θα ερθετε κ νεα μελη στην παρεα κ εγω μαλλον θα λειπω.. ελπιζω τουλαχιστον να σας δω στις επομενες συναντησεις!

κ παλι καλωσηλθες,καλα ποστ κ θα χαρουμε να σε γνωρισουμε!! χαιρομαι που η παρεα μεγαλωνει!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και εγω καινουργιος στο club αλλα παλιος στα golf..απο το 3 τωρα εδω και 1 μηνα πηρα και το 4 το GTI ... θελω να ερθω να γνωριστουμε και να σας ζαλισω λιγακι και εγω με ερωτησεις...ελπιζω να μην υπαρχει καποιο προβλημα παιδια ...απο καρδιτσα ειμαι..καλα να περνατε

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και εγω καινουργιος στο club αλλα παλιος στα golf..απο το 3 τωρα εδω και 1 μηνα πηρα και το 4 το GTI ... θελω να ερθω να γνωριστουμε και να σας ζαλισω λιγακι και εγω με ερωτησεις...ελπιζω να μην υπαρχει καποιο προβλημα παιδια ...απο καρδιτσα ειμαι..καλα να περνατε

καλως μας ηρθες κ συ φιλε ακη!! κοσμοσυρροη προβλεπω στα γενεθλια του club!!

ρε μηπως να γυρισω κ γω απο αθηνα κ να ερθω?? κατι ψηνω με το φανη,θα δειξει.. :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, νέος κάτοχος Golf plus 1.6 2006 (από χθές/μεταχειρισμένο) και νέος στο club.

Κατά 99% θα είμαι εκεί να γνωριστούμε και ... να σας "ζαλίσω" με διάφορες ερωτήσεις και απορίες (πρώτη φορά golf ) !!!

θα ερθεις και εσυ και κανε οσες ερωτησεις θες.... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

xaxaxaxaxaxaxaxaxa ela na antamwsoune t'aderfakia :) :) :) :)

εισαι δηλωμενος οτι θα ερθεις.... :cry: :cry: :(

απλα προσπαθησε να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες και οχι με greeklish ,συμφωνα με τους ορους του forum....

παντα φιλικα ,παναγιωτης...

καλησπερα παιδια και εγω καινουργιος στο club αλλα παλιος στα golf..απο το 3 τωρα εδω και 1 μηνα πηρα και το 4 το GTI ... θελω να ερθω να γνωριστουμε και να σας ζαλισω λιγακι και εγω με ερωτησεις...ελπιζω να μην υπαρχει καποιο προβλημα παιδια ...απο καρδιτσα ειμαι..καλα να περνατε

σε δηλωσαμε και εσενα...... :drinks: :drinks: :drinks:

οσοι θα ερθετε για πρωτη φορα απλα πειτε μας ποσα ατομα θα ειστε....αν θα ερθετε μονοι σας ή με παρεα....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.