Jump to content
doggy

Προτάσεις συνεργείων στην Αθήνα

Recommended Posts

Καλησπέρα, για το crs που βρίσκεται στο πάτημα Χαλανδρίου, τι γνώμη εχετε και χάνω την εγγύηση αν κανω εκεί τα service του polo μου;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα, θα ήθελα να ρωτήσω αν έχουμε καμία πληροφορία σχετικά με το mrd στην Αργυρούπολη? Γενικά προς τα νότια έχουμε καμία πρόταση για συνεργίο? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα, θα ήθελα να ρωτήσω αν έχουμε καμία πληροφορία σχετικά με το mrd στην Αργυρούπολη? Γενικά προς τα νότια έχουμε καμία πρόταση για συνεργίο? 

Ειναι πολυ καλος μηχανικος και γνωστης . Θα σου λυσει οποια απορια και αν εχεις . Ειναι και συνεργατης μας .

Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω, με τη σειρά μου την quattro service στο Χαλάνδρι. Γνώστης, μάστορας και με σεβασμό προς το ξένο χρήμα! Μόνιμος πελάτης από δω και πέρα, ελπίζω να μη διαψευσθώ.

 

+1.

Σπάνιο στην εποχή που ζούμε να του λές "άλλαξε μου μουζί" και να σου λέει "Μικρέ έχουν ψωμί ακόμα,μην πετάς λεφτά".

Link to comment
Share on other sites

+1.

Σπάνιο στην εποχή που ζούμε να του λές "άλλαξε μου μουζί" και να σου λέει "Μικρέ έχουν ψωμί ακόμα,μην πετάς λεφτά".

Εγώ δυστυχώς είχα αρνητική εμπειρία από το quattro service. Είχα 2 βασικά προβλήματα, το αμάξι μπούκωνε άσχημα πού και πού και έτρεχαν λάδια. Το αποτέλεσμα ήταν να πάω εκεί 3 φορές, να μου αλλάζουν ό,τι βρουν μπροστά τους, χωρίς καν να με πάρουν ένα τηλέφωνο να με ειδοποιήσουν και να με ενημερώσουν για το κόστος και το χειρότερο είναι πως και τα 2 αυτά προβλήματα παραμένουν.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια 


θελω να κανω σερβις στο golf mk6 που εχω,να αλλαξω φρενα λαδια κ φιλτρο.εχω κανει περιπου 54500χλμ


ψαχνω να βρω καποιο καλο συνεργειο στα νοτια προαστια για να το κανω.μιλησα τηλεφωνικα με τον Μυλωνα στην Αργυρουπολη κ μου ειπε 100 ευρω τα φρενα μια μαρκα ztec μπρος κ πισω ολα μαζι κ το σερβις των λαδιων αλλα 60.οι τιμες του μου φανηκαν καλες σε σχεση με καποια αλλα που ζηταγανε τα διπλα.το θεμα ειναι τα φρενα αυτα ειναι καλα?αξιζουν?μου ειπε πως μου δινει κ καποια εγγυηση για αυτα.αν καποιος ξερει κατι σας παρακαλω να με ειδοποιηση.


Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα γνωριζει  κανεις καποιο συνεργειο καλο για touareg?  karenta στο Μαρουσι  εχει παει κανεις πρόσφατα? 

Για pazaropoulo  λεει τπτ στην φιλοθέη?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Ο κος Ηλίας Τσακουλέρης έχει ακόμα το συνεργείο του Ιερολοχιτών & Θηβών, ή έχει μετακομίσει στην Λ. Αθηνών; Βρήκα αυτό το post στο vwclub, αλλά δε βλέπω κάπου ποια *χρονιά* γράφτηκε...

 

Διάβασα τα καλύτερα γι' αυτόν σε βάθος 10 ετών, ελπίζω το Polo μου να βρει την υγεία του επιτέλους αν είναι τόσο φιλότιμος όσο λένε άλλοι χρήστες. Δυστυχώς έχει περάσει από τη σάρα και τη μάρα και όλο του πετάω λεφτά χωρίς ποτέ να δουλεύει τελείως σωστά (είμαι και ανίδεος, δε βοηθάει). 

Link to comment
Share on other sites

Εχει μετακομισει Λ.Αθηνων , στο υψος των ΤΕΙ

 

Ευχαριστώ Simon. Δεν περίμενα τόσο άμεση απάντηση. :)

 

Πιστεύω ότι θα προλάβω να τον επισκεφτώ μέσα στη βδομάδα. Μετά θα παραθέσω και τη δική μου εμπειρία εδώ, να υπάρχει για τους επόμενους.

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις εαν ο Τσακουλερης κανει εκπτωσεις για τα μελη του vw club;

Ο ηλιας ειναι χρονια συνεργατης της λεσχης μας.

σε λιγο καιρο θα ξερουμε κ ποσοστα εκπτωσης!

Αν εχεις λιγο υπομονη μεχρι να τα ανακοινωσουμε...

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ,

καμια γνωμη για τον BOULEKOS DYMAMIC Μεταμορφωση?

Edited by activious
δεν γραφουμε με κεφαλαια..ειναι σαν να φωναζουμε.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Ποιος ξέρει ενα καλο συνεργείο που μπορουν να ελέγξουν τον θορυβώδη κινητήρα τουgolf tdi 1.6 που φτανει μεχρι την καμπίνα κ προέκυψε μετα το σέρβις των 145 χλδ χλμ (λαδια φίλτρο) και ακούγεται σαν τρύπιο καζανι εξάτμισης. Ξερετε να υπαρχει καποιο συνεργείο με φασματογραφια ήχου (για την προέλευση) καπου στην Αθήνα ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.