Jump to content
kouliss

Συνάντηση Γενεθλίων 6 Χρόνων Vwclub - Αττικής

Recommended Posts

Λίγο ακόμα έμεινε... για να φάμε τουρτίτσα... να σβήσουμε κεράκια... και να δούμε ποιος θα κερδίσει!!!! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι φλουρί.... αλλά μια ιδιαίτερη έκπληξη!!!

;-)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισαν και οι τελευταίοι από τα γενέθλια. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα μέλη που ήρθαν και άλλο ένα στο μαγαζί (ειδικά στην Ειρήνη) που μας ανέχθηκαν!!!

Link to comment
Share on other sites

Ολα τελεια για αλλη μια φορα!!

Η παρεα απαιχτη οπως παντα!!

Το μαγαζι πολυ καλο με πολυ κεφι και αψοογο service!!

Ενα ευχαριστω και απο μενα σε ολα τα μελη που τιμησαν την εκδηλωση αυτη!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε όλα τα μέλη που μας τίμησαν με την παρουσία τους στον εορτασμό των 6ων γενεθλίων του Hellenic VWClub! Ευελπιστούμε να σας άρεσε και να περάσετε καλά.

Φίλε Σωτήρη... θα σε στεναχωρήσω αλλά οι τελευταίοι που γύρισαν πίσω δεν έγραψαν στο φόρουμ... ;-)

Τους είχε ζαλήσει η κρεπά... και τα ρακόμελα (14~2Χ)!

Πρόεδρε... τι έκανες μετά... που έφυγαν οι προ-τελευταίοι για το Readys???

Υ.Γ.1: Για τις φωτογραφίες έχει φτιαχτεί σχετικό άλμπουμ!

Υ.Γ.2: Ραντεβού στο Καραόκε την Παρασκευή 5/2

Υ.Γ.3: Ραντεβού στην παρουσίαση του Scirocco R 7/2

Υ.Γ.4: Ραντεβού στην Καλαμάτα 6~7/3 !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε όλα τα μέλη που μας τίμησαν με την παρουσία τους στον εορτασμό των 6ων γενεθλίων του Hellenic VWClub! Ευελπιστούμε να σας άρεσε και να περάσετε καλά.

Φίλε Σωτήρη... θα σε στεναχωρήσω αλλά οι τελευταίοι που γύρισαν πίσω δεν έγραψαν στο φόρουμ... ;-)

Τους είχε ζαλήσει η κρεπά... και τα ρακόμελα (14~2Χ)!

Υ.Γ.1: Για τις φωτογραφίες έχει φτιαχτεί σχετικό άλμπουμ!

Υ.Γ.2: Ραντεβού στο Καραόκε την Παρασκευή 5/2

Υ.Γ.3: Ραντεβού στην παρουσίαση του Scirocco R 7/2

Υ.Γ.4: Ραντεβού στην Καλαμάτα 6~7/3 !!!!!

Φίλε Κοσμά,

Μια κρέπα πάνω, μια κρέπα κάτω στην ώρα, δεν έχει διαφορά στην αιωνιότητα!!! :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Μαθηματικός δεν θα γίνεις;;;; Τι να περιμένει κανείς να απαντήσεις;;;; ...

Αλήθεια... το οινόπνευμα έφυγε απο μέσα σου;;;

Link to comment
Share on other sites

Αν φύγει εντελώς το οινόπνευμα, έχουμε πρόβλημα... Απλά το κρατάμε σε σωστά επίπεδα...

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ με την σειρά μου ένα μπράβο στα παιδιά για την τόσο καλή οργάνωση των 6ων Γενεθλίων...

Όλα ήταν τέλεια..

Η παρέα απίστευτη.. το γέλιο άφθονο...

Αν και εγώ ακόμα βγάζω γαρύφαλλα από πάνω μου!!! επιφυλάσομαι όμως να πάρω την εκδίκησή μου στην Καλαμάτα!!!!!!:p

Link to comment
Share on other sites

Γαρύφαλλα;;;;

Δεν μπορώ να καταλάβω τι έκανες και σου συμβαίνει αυτό! whistling.gifohmy.giftongue.gifdirol.gif

Link to comment
Share on other sites

Γαρύφαλλα;;;;

Δεν μπορώ να καταλάβω τι έκανες και σου συμβαίνει αυτό! whistling.gifohmy.gif:pdirol.gif

κάνεις τον ψόφιο κοριό κοσμάκο????? θα το πληρώσεις κι εσύ στην Καλαμάτα!!! Μην σε αφήσω παραπονεμένο :p

Link to comment
Share on other sites

κάνεις τον ψόφιο κοριό κοσμάκο????? θα το πληρώσεις κι εσύ στην Καλαμάτα!!! Μην σε αφήσω παραπονεμένο :p

Αρχισαν οι απειλες συγνωμη τα new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif !! Λοιπον.......δεν ξερω για σας αλλα περασα σουπερ,Ολα τελεια, παρεα, μαγαζι, service αντε και του χρονου. Μπορει να εφυγα νωρις αλλα ειχα και συνεχεια :p:p μιας και η βραδυα ξεκινησε ωραια και επρεπε να τελειωσει και ωραια .

Link to comment
Share on other sites

Μαθηματικός δεν θα γίνεις;;;;

Καλή ερώτηση...... :p:p:p

μιας και η βραδυα ξεκινησε ωραια και επρεπε να τελειωσει και ωραια .

Γεια σου ρε Σβούρα μπετατζή.... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Σβούρα μπετατζή.... :p:p:lol:

Με στεναχωρεις Γιωργο closedeyes.gif . Και καμμια σχεση σκεψου.....Φωτια στα Σαββατοβραδα, Ουρανε μου, και ποια θυσια ποια θυσια κτλ :lol:

teetotum.png γκουχ γκουχ... !!!!!

Μην τα ξαναλεμε thumbsdown.gif:whistling::p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Με στεναχωρεις Γιωργο closedeyes.gif . Και καμμια σχεση σκεψου.....Φωτια στα Σαββατοβραδα, Ουρανε μου, και ποια θυσια ποια θυσια κτλ :p

Αντζελα σβούρα?? Και τα μπετά που τα άφησες?? :p:pnew_iloveyou.gif

Edited by Giorgos79
Link to comment
Share on other sites

Αντζελα σβούρα??

Αστα μιλαμε τιγκα στο κοσμο το μαγαζι και δε το ειχα προσχεδιασει απλως ετυχε και...πετυχε :p Αλλα μην νομιζεις για λιγο εκατσα μιας και ειχε προηγηθει η Συνάντηση Γενεθλίων 6 Χρόνων Vwclub :p

Υ.Γ. Επι την ευκαιρια να μην ξεχασω και τon doctordim :p:lol:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Παρά να παρά πολύ τέλεια ήταν χθες αν κ βέβαια εγώ έχασα το μέτρημα από τα ρακομελα!χικ χικ!άντε κ στην καλαματααααααααααα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ένας καμμένος μαθηματικός με πήρε και μου είπε ότι ήπιαμε 24 ρακόμελα... τουλάχιστον μέχρι εκεί θυμάται
Link to comment
Share on other sites

Διόρθωση σε δύο σημεία.

α) καμμένος είναι ο μαθηματικός με πτυχίο.

β) 24 ήταν η δεύτερη δόση. Η πρώτη είχε σαφώς λιγότερα.

Link to comment
Share on other sites

Και αυτη την φορα καναμε την παρουσια μας αισθητη ;)-_-:thumbsup::thumbsup: . Αραγε θα μας ξαναδεχτουν? :lol::lol::lol:

Ααααααα ξεχασα το κυριοτερο........Σωτηρη worthy.gifworthy.gifworthy.gif για την τουρτα οοοοοοοοοοοοοοοολα τα λεφτα :rolleyes::clapping::thumbsup::thumbsup:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

βρε σωτηράκη πάλι τα ήπιες? ε? τί σου είπαν οι γιατροί???

εγώ θα τα μάθω αύριο βράδυ από τον πληροφοριοδότη μου....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.